Apžvalga: “Cosrx” veido priežiūros priemonė “AHA 7 Whitehead Power Liquid”

Estimated read time 3 min read

Žinote nuo ko prasidėjo mano rytas? Nuo fotografavimo. Ir ne, ne šio produkto, o “EO Lab” saulės kremo, nes sulūžo jo dangtelis. Tad pirma norėjau pasidaryti nuotraukas originaliame įpakavime, po to rausiau savo turtus ieškodama, kur perkelti produktą, kad būtų sandaru. Beje, tas kremas tikrai labai fainas, tik nenoriu su apžvalga paskubėti, dar tik porą savaičių turiu. Na, o  “Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid” mano lentynėlėje jau nuo gruodžio pradžios ir šiaip jau ateinant saulėtam sezonui, nebetikslinga kalbėti apie priemones su rūgštimis. Visgi mano apžvalga nereiškia, kad reikia bėgti dabar ir pirkti, ateis ruduo, prisiminsit, pasigūglinsit, atrasit šį tekstą ir jis padės apsispręsti ar priemonė reikalinga.

Šis skystis žada kovoti su baltais inkštirais ir palaikyti švarias poras, atnaujinti odą ir t.t..

SudėtisPyrus malus (apple) fruit water, butylene glycol, glycolic acid, water, niacinamide, sodium hydroxide, 1,2-hexanediol, panthenol, sodium hyaluronate, xanthan gum, ethyl hexanedioll.

Detaliau ji išnagrinėta KosmetikosDNR.

Nežinau ar pamenate, bet aš naudojau labai panašiai atrodantį produktą su BHA rūgštimi.

Galiu pasakyti, kad BHA man patiko daug labiau. Jautėsi, kad priemonė veikia. Tiesiog iš to, kad gerėjo odos tekstūra. Ji atrodydavo švelnesnės, skaistesnė ir švaresnė.

AHA nusprendžiau išmėginti todėl, kad turiu nemažai ir tų baltųjų kamštukų, ir šiaip buvo įdomu palyginti.

Ši priemonė yra tokia pati skysta, skirta naudoti nuprausus veidą. Sakyčiau produktas labiau graužia už savo BHA kolegą ir mažiau veiksmingas. Taip, ilgai naudodama aš pastebiu, kad šiek tiek šviesina pigmentines dėmes ir greičiau apgydo spuogelius, bet nepasakyčiau, kad poveikis labai stiprus, o baltiems inkštiriukams jo apskritai nelabai pastebėjau.

Taigi, jei BHA skystis man pasirodė gana veiksmingas ir galėčiau jį lyginti su serumu, tai AHA toks labiau tarsi tonikas, tik profilaktikai.

Visgi, Iherb forumuose esu skaičiusi priešingų nuomonių, tad teks mėginti patiems :), nes šiaip “Cosrx” tikrai verti dėmesio ir esu nusižiūrėjusi dar ne vieną priemonę.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Iherb.com arba korėjietiškose el. parduotuvėse. 100ml kainuoja apie 15 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

4Comments

Add yours
 1. 2
  Salomėja

  Agne, jei viršijat leistinas sumas, tai priskaičiuoja, nes tai JAV parduotuvė.

 2. 3
  Kriste

  Logiška, kad AHA skystimas patiko mažiau nei BHA, nes BHA veiksmingesnė riebiai odai, o priemonės su AHA sausesnei.

 3. 4
  Salomėja

  Na, bet tų rūgščių paskirtis kiek kitokia. AHA pvz turėtų šviesinti, ir kiti produktai tą daro.

+ Leave a Comment