Vakar vakare važiavom į savo dirbtuves kitame mieste ir į Vilnių grįžome tik ryte, jaučiuosi kažkaip išmušta iš vėžių. Atrodo, kad laiko prasme niekas nepasikeitė ir prie darbo stalo atsidūriau panašiu laiku, bet vistiek keista, kaip ir keista priemonė, apie kurią kalbėsiu. Beje, tikrai dažnai matau neigiamų apkalbų blogerių link, kad pvz., suaugusios moterys bando “Catrice” ar “Essence”, juk čia vaikiška kosmetika. Ką žinau, aš visada pagalvoju apie milijonus sekėjų turinčią, tikrai ne dvidešimtmetę, Tati, kuri tikrai nesispjaudo pamačiusi drug store priemones ir bando net ir dar pigesnes, nes JAV tų biudžetinių apstu (ELF, WnW, LA Girl ir t.t.). Aš tikrai nesu šių kompanijų gerbėja, tačiau žinau, kad neretai galima atrasti neblogų tušų, lūpų dažų ar pudrų. Tad man įdomu išmėginti naujoves, džiaugiuosi, kad PR reikalus perėmus latviams, ryšiai su “Catrice” atsinaujino. Tačiau tikrai neketinu jums pasakoti apie viską iš siuntinuko. Nagų lakai, mano akimis, ne kažką (visokie su blizgučiais), kūno spalvos lūpų dažai irgi nepanaudojami, akių pravedimų aš net nemėginu, tačiau, kas liečia kitus, jei produktas prastas, bet įdomus, arba geras, noriu jį pristatyti. Ir šį kartą kalbėsiu apie blogą. 😀

Ši magišką odos gražinimą žadinanti priemonė iš karto patraukė mano akį. Ji žada atstoti bazę, o jei nereikia didelio maskavimo, tai ir kreminę pudrą. Aprašymas teigia, kad visiems bendra spalva idealiai prisitaikys prie mūsų odos, priemonė maskuos poras, matizuos ir tiesiog padarys veidą gražų. Intriguoja:

Šviesaus atspalvio makiažo putos subtiliai dengia odą, prisitaiko prie bet kokio odos atspalvio, pasižymi matiniu poveikiu ir užtikrina nepriekaištingą veido atspalvį. 1 minutė ir odos poros bei netobulumai mažiau matomi. Šią kreminę pudrą galima naudoti ir kaip makiažo pagrindą.

Sudėtis: cyclopentasiloxane, dimethicone, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, cyclohexasiloxane, talc, dimethicone crosspolymer, tribehenin, dimethiconol, c30-45 alkyl methicone, c30-45 olefin, silica, triethoxycaprylylsilane, dipropylene glycol, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, parfum (fragrance), ci 77491 (iron oxides), ci 77492 (iron oxides), ci 77499 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide).

Iš esmės, tai yra silikoninė priemonė, tad tikrai galėtų padėti maskuoti poras. 

Indelis stiklinis, o pati masė iš pirmo žvilgsnio atrodo gerokai per tamsi. Konsistencija puri, bet ir silikoninė tuo pačiu, gerai slysta.

Iš pradžių man atrodė, kad be šansų čia tam prisitaikymui prie odos spalvos, bet iš tiesų gerai įtapšnojus priemonę ji pranyksta. Pranyksta taip, kad realiai aš nelabai matau skirtumą prieš ir po. 

nuotrauka didinasi

Na gal vos vos pamaskuoja raudonį ir veidas atrodo rusvesnis. Bet nei poroms kažkokios įtakos nepamačiau, matizavimas irgi tik labai labai momentinis. Išsausėjusių vietų nepaslepia, kaip tik, tipsas svetainėje sako, kad reikia prieš tai gerai paruošti veidą. 

Tai vat mano išvados tokios, kam naudoti tokią priemonę, jei iš jos jokio efekto. Jei gali nekrauti ant savo veido papildomo silikoninio sluoksnio, tai ir nekrauk. Nieko prieš ingredientą neturiu, bet visada galvoju, kad jei jau naudoju netobulos sudėties produktus, tai jie turi duoti akivaizdų efektą, bent jau tuo momentu. 


Naudinga: ieškokite “Eurokos” ir “Droge”. 17g kainuoja apie 6 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).