Nuolat mano blogą skaitantys žmonės jau žino, kad sunkiai susidraugauju su lūpų dažais. Man jie patinka, gražu, ypač visokios nude spalvos, tačiau man reikia specialiai prisiversti pasidažyti. Natūraliai, skirtingai nei kokio tušo, rankos tokių produktų negriebia.

Kiek lengviau yra su blizgesiais. Jie ne tokie įnoringi, nereikalauja tikslaus kontūro, dažnai ir malonesni. Dar pavasarį gavusi pamėginti “Catrice” blizgį su kempinėlės tipo aplikatoriumi gana lengvai susidraugavau ir nusipirkau dar vieną spalvą.

Nuotraukoje matote “020 BETTER MAKE A MAUVE”, o kita turima – “050 A LITTLE SOULFRUIT”.

Sudėtis: POLYBUTENE, OCTYLDODECANOL, SILICA, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, TRIACONTANYL PVP, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, PHYTOSTEROLS, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, SORBITAN OLEATE, MICA, TIN OXIDE, CITRIC ACID, AROMA (FLAVOR), PARFUM (FRAGRANCE), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 15985 (YELLOW 6 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Naudoti paprasta. Pasuki pieštuko galą ir priemonės šiek tiek išteka ant kempinėlės, o ja jau lieka patepti lūpas. Blizgis skaidrus, labai intensyvios spalvos nesuteikia. Gana neutralaus kvapo. Tirštas, riebokas, vidutinio lipnumo, nusivalgo. Tačiau man malonus tuo savo neryškumu ir neįmantrumu. Taip atrodo ant lūpų:

Kaip jau sakiau: paprastas, bet mielas. Nebūtų patikę, nebūčiau antro pirkusi ir ką čia pridaugžodžiausi. Bandėt?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Drogas”. Kaina – 5.19 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

02 spalva yra PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).