Žiūriu pro langą ir šiandien atrodo tokia graži ir saulėta diena. Dar jei laipsnių būtų į pliusą, tiek kiek yra į minusą, būtų puiku. Bet šilta, ar šalta, nepamirškit, kad reikia naudoti apsaugą nuo saulės. Ir tokiomis dienomis kaip šiandien, aš nevengiu sluoksniuoti įvairių produktų. Tiems kas to nemėgsta, primenu, kad viena natūraliausių priemonių su SPF yra mineralinės pudros. Naujausia mano kosmetinėje, o taip pat anksčiau visai negirdėta, todėl tik įdomiau mėginti, yra “BX Minerals” mineralinė pudra.

Ši pudra pristatoma taip:

“BX minerals” mineralinis makiažo pagrindas pagamintas iš 100 proc. natūralių mineralų. Naudojant “BX minerals” produktą jūsų makiažas bus natūralus, lengvas bei tolygus.
Makiažo pagrindas pilnai maskuoja, saugo odą nuo žalingų saulės spindulių, bei palaiko normalią odos drėgmę. Neturi jokių dirginančių priemaišų.
Jei turite tokių problemų kaip Rožinė ar Acnes (spuogeliai), naudodami BX minerals makiažo pagrindą, jūs pajusite pagerėjimą, nes mineralai esantys pudroje gydo odos raudonį, bei spuoguotą veido odą.
Supakuota į 50 ml. indelį. Sietelis turi užraktą (sifter lock) mineralų perteklius neišbyra į indelio dangtelį todėl yra patogus naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant.

Sudėtis

Aš esu šiek tiek susipažinusi su mineralinėmis pudromis, bet kadangi jų užtenka ilgam, tai neišbandžiau labai daug skirtingų produktų. Paskutinis turėtas buvo “Uoga Uoga”, kuris patiko, tad drąsiai ėmiausi bandyti ir naujoko, nes daugiau mažiau jau įsivaizdavau, kaip elgtis su tokio tipo pudra. 

Mano pasirinkta spalva yra “Light” ir tai trečia pagal šviesumą. Visi atspalviai skirstomi taip:

● FAIR – šviesiausias iš šviesių atspalvių, tinka porcelianinei odai su neutraliu atspalviu.
● FAIR LIGHT – antroji pagal šviesumą spalva. Tinka šviesiai odai su rožiniu ir/ar neutraliu atspalviu.
● LIGHT – tinka šviesiai odai su gelsvu ir/ar neutraliu atspalviu.
● MEDIUM – 85% kaukazietiško tipo moterų naudoja šį atspalvį. Tinka tiek šviesaus tiek tamsesnio gymio moterims su neutraliu atspalviu.
● MEDIUM BEIGE – tinka tiek šviesiai tiek vidutinio tamsumo odai su neutraliu, bei gelsvu/rožiniu atspalviu.
● HONEY MEDIUM – tinka vidutinio tamsumo odai su gelsvu atspalviu.
● TAN – tamsiausia spalva. Tinka tamsesnei nei vidutinio tamsumo odai su neutraliu atspalviu.

Mineralinę pudrą naudoju dviem būdais. Pirmasis toks, kaip ir sumanyta, tai yra sukamaisiais judesiais aplikuoju ant viso veido ir sluoksniuoju tol, kol išgaunu man patinkantį vaizdą. Šis produktas man labai patiko, nes jis tarsi šilkinis. Neturi ryškaus matiškumo, kaip tik suteikia sveiko spindesio. Gana padoriai maskuoja, nesausina ir labai mažai miltuojasi, o ir tai lengvai pasišalina užpurškus fiksatoriaus. 

Nuotrauka didinasi, tad matysite, kad iš arti ir antroje foto mano poros matomos, kaip visada :). Pirmoje foto mano veidas yra po eilinio prausiklio. Kiek paraudęs su visomis mano nuostabiomis pigmentinėmis dėmelėmis, randeliais ir kitais nedžiaugsmais. Šiaip realybėje neatrodo taip ryškiai :). Ant didžiausių negražumų (prie smakro) patapšnojau maskuoklio, o visa kita yra tik pora sluoksnių “BX Minerals” pudros įtrintos į veidą. Prieš tai būtina veidą gerai sudrėkinti serumu, kremu, ar kitais mėgiamais drėkikliais. Ir žinoma kiek palaukti, kol jie susigers. Nes tik ant sudrėkinto veido pudra taip gražiai gula ir neryškina išsausėjusių vietų. Ekstra atveju aš pasinaudoju ir silikoniniu “praimeriu”, nes kartais oda lupasi šalia nosies .

Tad toks yra pirmasis naudojimo būdas, kuris kaip matote gana efektyvus, bet reikia įdėti pastangų, o aš, gi visi žinote, esu tingus meškinas, kas liečia makiažus. Taigi kitas variantas yra tas, kad aš greitai pirštais užtepu savo mėgiamą BB kremą, o “BX Minerals” panaudoju kaip eilinę birią pudrą fiksavimui. Tą darau su dideliu pudros šepetėliu.

Tai va, kažkaip neradau esminių trūkumų išskyrus tai, kad bet kur nenusipirksite ir dar užrašas nuo įpakavimo greitai nusitrina 😀


Naudinga: Įsigyti galite BXM.lt parduotuvėje. Mineralinis makiažo pagrindas kainuoja 21.50 EUR už 9g. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).