Žinote, šiandien aš dar šiek tiek gyvenu kito dekoratyvinės kosmetikos gamintojo – “Gosh” – nuotaikomis. Mat vakar turėjau garbę dalyvauti “Eurokos” renginyje, kur buvo pristatomos naujienos ir aktualijos. Džiugu, kad aš jau prieš kurį laiką galėjau pamėginti karštas naujienas, tad dalį tų, kurias vėl gavau per renginį padovanosiu jums, sekite “Instagram”. Kad dar nerealu? Mes gavome išsirinktą danų dizainerės Cecilie Copenhagen drabužį. Ar dažnai tai pasitaiko? :D. Dar geresnė naujiena, kad mano mėgiama blogerė Milda iš MospBlog vėl pradėjo rašyti, o vakar gi susitikom ir kartu leidom vakarą. Taip, ši įžanga nesusijusi su “Bronx Colors”, bet susijusi su “Eurokos”, kur galite rasti šio prekinio ženklo kosmetikos. Tai pirma mano pažintis su produktais ir susiviliojau išmėginti kreminę pudrą. Tokį daiktą man gana sunku atrasti ir visada įdomu išbandyti. 

Aprašymas:

Naudokite šį makiažą, kai ruošiatės fotosesijoms ar filmuojatės televizijoje, nes jis padės sukurti nepriekaištingą odos atspalvį. Naudokite šį makiažo pagrindą ir kaip kasdienę priemonę.

Sudėtis:

Man visai patiko įpakavimai. Juodos dėžutės su ryškiai geltonu vidumi atrodo žaismingai. Pats buteliukas stiklinis, atrodo kokybiškas, tik plastikinis dangtelis kažkur viduje barška :).

Pasižiūrėjau internete spalvas ir pasirinkau 02 beige. Pasirodė į geltonumą ir ne tokia balta, kaip numeris 1. 

Kreminė pudra iš pirmo žvilgsnio lyg ir skystoka, bet nepasakyčiau, kad lengvai tepasi. Kaip tik sklaidant pasidaro truputį tiršta.

Maskuoja ji gana neblogai. Ne maximumas, sakyčiau dešimtbalėje sistemoje duočiau 7-8. 

Man patiko, kad ji gana matinė ir ilgai tokia išlieka. Tad turėtų patikti riebiaodėms. Nepatiko, kad truputį sunkoka, jei neužfiksuoju (šiaip visada tą darau, bet bandydama kartais eksperimentuoju vardan informacijos surinkimo), tai jaučiu lengvą lipnumą. Linkusi paryškinti sausas vietas, tad riekia papildomų pastangų ruošiant veidą. 

Užfiksuota man laikosi visą darbo dieną, bet vakare pradeda plaukti į poras. Tad labiau rinkčiausi renginiui, nei kasdieniam naudojimui. 


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt, kaina be nuolaidų -13.90 EUR už 20ml. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).