Šios dienos produktas yra labai prieštaringas. Iš vienos pusės man jis labai tinka, bet iš kitos – turi savybę, kuri labai erzina. Na, bet apie viską iš pradžių.

Minėtas produktas yra įmonės “Biokosmetikos akademija” gaminys – regeneruojamasis tamanu veido kremas. Tik atidariusi pakuotę aš supratau, kad tokį kremą jau esu naudojusi anksčiau, tik pamiršau, nes pirkau iš kažkokios kitos eko parduotuvės. O pažinau jį iš kvapo.

Ką kremas turėtų daryt? Aprašymas: kremas padeda kovoti su raukšlėmis, gydo aknės pažeistą odą ir naikina jų paliktus randelius, lygina ir stangrina odą. Sudėtyje esantis puiklapio aliejus yra vienas efektyviausių gamtoje randamų regeneruojančių ir odą gydančių aliejų. Rekomenduojamas normaliai, brandžiai, mišriai ir riebiai veido odai.

Atrodo sukurtas kaip tik man, nes ir raukšlės jau lenda, ir randelių pilna.

Sudėtis:

Sudėtis natūrali, tačiau jautrios odos savininkės turėtų būti atsargios.

Kremas riebus, todėl rekomenduojama tepti ant drėgnos odos, kaip ir aliejus. Tada šis greičiau susigeria ir nepalieka nemalonaus jausmo ant veido. Aš taip ir darau. Vakare nuvalau makiažą, sudrėkinu veidą hidrolatu ir tepu kremą. Kartais susigeria greičiau, kartais lėčiau, bet vakare aš per daug nepergyvenu jei ir neskuba to padaryti.

Rezultatas: po 3 savaičių aš galiu pasakyti, kad buvę aršūs spuogeliai, kurie niekaip nenorėjo nunykti, gerokai aprimo. Oda atrodo tikrai lygesnė ir baltesnė (taip, mane kankina ir raudonis). Porų produktas nekemša. Tikrai rezultatas džiugina.

Ir visgi yra vienas minusas – kvapas. Pamenu praeitą kartą aš net lašinau visokius eterinius aliejus “ne į temą” tikėdamasi, kad pramuš ta bjaurastėlę (įtariu, kad tamanu čia kaltas). Dabar gi kenčiu. Nosį riečia dar ilgokai po pasitepimo ir kenčiu, nes grožis reikalauja aukų. Labai norėčiau panašaus poveikio kremo, kuris šio minuso neturėtų.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kremą galima įsigyti “Biokosmetikos akademija” fizinėje ar internetinėje parduotuvėje. 30ml kremo kainuoja 8.70 eu

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).