Vėl sninga, vėl Kalėdos! Aš niekaip negaliu išeiti iš namų ir neparsinešti kokios Kalėdinės dekoracijos. Ir kas čia man darosi, bene įsimylėjau? Laukiu nesulaukiu vasaros, o kadangi gruodis paprastai prabėga nerealiai greitai, tuo man ypač patinka. Vis po švenčių mažiau laukt šilumos :).

Visgi nėra tokio metų laiko, kuris būtų palankus odai. Vasarą jai kenkia saulė (kaip ir žiemą, jei tik teikiasi pasirodyti). Na, dabar turime šildymą, sausą orą patalpose, žvarbą lauke. Oda kenčia, sausėja, dehidratuoja, to pasekoje šerpetoja ir net nesvarbu koks jos tipas. Taigi, itin svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Mano minėtoms problemoms spręsti, kompanija “Bioderma” yra sukūrusi visą “Hydrabio” liniją. Kremas-gelis man paliko labai teigiamą įspūdį. Tikėtina, kad jį išrinksiu metų kremu, pamaina jau laukia kol pabaigsiu šiuo metu naudojamą priemonę. “Hydrabio” serijoje yra ir daugiau kremų skirtingiems odos tipams, o taip pat ir micelinis vanduo, apie kurį ir pakalbėkime.

Pristatymas:

Hydrabio H2O yra pirmasis ir vienintelis dermatologinis micelinis valomasis vanduo, kurio sudėtis artima mūsų odai. Sudėtyje esantys riebiųjų rūgščių esteriai, formuojantys miceles, savo struktūra yra labai panašūs į ląstelių membranose esančius fosfolipidus. Tokiu būdu natūraliai atkuriamas odos apsauginis hidrolipidinis sluoksnis. Taip pat Hydrabio H2O pasižymi efektyvia valomąja galia ir ypatingu švelnumu bei aukšta tolerancija jautriai odai. Sudėtyje esantis Aquagenium™ patentas skatina vandens kanalų akvaporinų sintezę. Jei kanalų yra daugiau, vandens cirkuliacija odoje suaktyvėja, todėl oda tampa švytinti ir atgauna sveiką išvaizdą.

Sudėtis:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, NIACINAMIDE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PROPYLENE GLYCOL, HEXYLDECANOL, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CETRIMONIUM BROMIDE, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 546V1].

“Biodermos” micelinius vandenis žino visi. Neretai išgirsite, kad kažkieno mėgstamiausias yra rožinis, o kažkieno – žalias vanduo. Na, dabar gi, tikiu, kad mėlynas irgi bus dažnai linksniuojamas.

Jo privalumai man labai patiko – micelinis vanduo puikia valo makiažą, nedirgina akių. Pats yra švelnutis, sakyčiau net apčiuopiamai minkštas. Nesausina, nedirgina. Tiesa, aš jau įpratau micelinius vandenis nuplauti, nors pasak gamintojo to daryti nereikia.

Trūkumai – vanduo yra kartus, tad jei valysite lūpų dažus, pasistenkite neragauti :).

Daugiau turbūt nėra ką apie tokį paprastą produktą ir bepasakyti. Tiesiog rekomenduoju išbandyti mėlyną, jei patiko rožinis.

Įvertinimas:

Naudinga: “Bioderma” produktų ieškokite vaistinėse. Jei netaikomos akcijos, tai 250ml buteliukas micelinio vandens kainuoja apie 16 EUR.

Daugiau apžvalgų apie “Bioderma”.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.