Hey, pirmadienis, karštis, nuostabi diena! Savaitgalis buvo gana jaukus ir smagus. Daug saulės, skaitymo, ugnies, skanaus maisto, pasivažinėjimo motociklu, desertų. Ir palikęs peno mintims. Supratau, kad vienas žmogus, kuris man šiek tiek gadina gyvenimą, tiksliau norėtų taip padaryti, bet nelabai pavyksta, jau yra prisidirbęs ir kitiems. Lengviau kažkaip priimti, kai suvoki, kad yra žmonių, kurie visiškai nejaučia ribų, jog kai kuriems, paprastas draugiškumas yra skatinimas ir kartais išeitis yra juos tiesiog išmesti iš gyvenimo visiškai. Na, bet čia filosofinės mintys, savaitgalį apskritai kartais teko užsileisti dainelę galvoje, kad kai kuriems asmenims nepasakyčiau, jog pasaulis nesisuka vien aplink juos ir tokiu greičiu, kaip jiems reikia. Bet ką čia dabar diskutuoti apie kaip būna jeigu būna, kai už lango saulė ir norisi tik šieptis iki ausų. 

Gražus oras = noras apsivilkti suknelę ir į lauką eiti nuogomis kojomis. Tik kažkaip dauguma moterų turi baltų kojų kompleksą. Savotiškas kankina ir mane. Bėda ta, kad degintis aš nemėgstu, soliariume niekada nesu buvusi. Jei gaunu natūralios saulės, tai mano blauzdos visai neįdega. Ir aš neperdedu. Prieš tris metus buvau kalnuose su šortais ir be saulės apsaugos. Yea… Vyras nudegė blauzdas, kad cypė. O aš? aš nudegiau pėdų viršų, kauliukus, kelius, bet blauzdos liko baltutėlės. Kita išeitis – įdegio kremai. Na ir nesusitvarkau aš su jais niekaip. Šiuo metu turiu bent tris produktus, bet nė karto nepavyko “pasideginti” taip, kad nebūtų gėda. Tai dryžuota, tai kelius nudažau. Ir aš tikrai žinau visas taisykles, kaip tinkamai paruošti kūną ir išsitepti. Ir vistiek nesiseka. Štai prieš kelias dienas išbandžiau “Madara” įdegio kremą. Jis gana šviesus, bet aš jau bijodama ir vėl per ryškiai nudažyti kelius ir pėdas, juos tepiau papildomai sumaišiusi savaiminį su paprastu kremu, tuo tarpu blauzdas – grynu. Ir ką? Ant pastarųjų atspalvis toks menkas, kad net nepasakyčiau ką dariau, o leškos ir pėdos šviečia. Nežinau, kas čia pas mane per oda, bet žinau, kad labai gera išeitis yra kremai su spalva. Ką jau čia. Nuspalvinu kojas tam kartui. 

Ilgą laiką naudodavau tiesiog nepatinčią kreminę pudrą pamaišytą su kūno kremu, bet dabar po truputį atsiranda jau ir specialių priemonių. Neseniai mano namus pasiekė “Madara”, o dar anksčiau aš esu įsigijusi “Bielenda” priemonę su spalva. Ją ir blizgų aliejų, po tokios ilgos įžangos, laikas ir aptarti. 

Aprašymas

Šis naujoviškas kremas su hialurono rūgštimi, Q10 kofermentais, kakavos sviestu, vitaminu E veiksmingai pagerina odos išvaizdą, paslepia visus netobulumus, drėkina odą. Šviesą atspindintys mikronizuoti pigmentai akimirksniu suteikia odai šviesų atspalvį.

Tad 1 produktas, o atlieka 10 funkcijų:

Paslepia odos trūkumus (išsiplėtusias venas, mėlynes, randus);
Neutralizuoja odos paraudimą;
Suteikia odai lengvą savaiminio įdegio efektą;
Yra vandeniui atsparus, tad galima plaukioti baseine ar jūroje;
Švelnina ir energizuoja odą;
Užtikrina intensyvų 24 valandų drėkinimą;
Odą padaro glotnią;
Gerina odos būklę;
Suteikia odai natūralią išvaizdą;
Sudėtyje yra SPF6;
Naudojimas: Tepkite kremą ant švarios kūno odos, masažuokite kol kremas susigers.

Sudėtis:

Kremas tikrai primena kreminę pudrą, jo spalva neutrali, tad nėra produktas labai oranžinis. 

Nereikia išsigąsti tamsumo, nes produktas gerai pasiskirsto ir tikrai nėra per ryškus. 

Kvepia saldokai. 

Ištepus odą reikia palaukti kokias penkias minutes ir visiškai susigėręs kremas nebetepa, tiesa, baltų rūbų neturiu, tad negaliu pasakyti, kaip su jais, bet produktas atsparus vandeniui, tad patekus į lietų kojos nenusiplaus :D. Kaip jį nuvalyti? Tiesiog nuplauti muilu ar dušo žele. 

Visaip čia bandžiau užfiksuoti skirtumą, bet tai pasirodė sudėtingiau nei maniau iš pradžių :). 

Visgi, manau šis tas matosi. Realybėje spalva kiek šaltesnė. Produktas man tikrai patinka, nes nesausina odos, lengva naudoti, gražiai atrodo. Tačiau vasarą aš dar labai mėgstu švytinčius aliejus. Todėl kartais ant šio CC, o retkarčiais, tiesiog vieną naudoju ir dvifazį blizgų “Bielenda” aliejų

Aprašymas:

Ideali eterinių aliejų sudėtis šio dvifazio kūno aliejaus unikalumo priežastis.

Argano aliejus itin turtingas vitaminu E ir Omega 3-6-9, kurie jaunina odą.
Afrikinio kietrio aliejus vertinamas dėl jauninančių savybių, nes papildo lipidinį epidermio sluoksnį.
Kukui riešutų aliejus ramina ir minkština odą.
Naudojimas: Masažuojamaisiais jdesiais padengite viso kūno odą.

Sudėtis:

Galiu pasakyti, kad lyg šiol bandžiau tik “Therme” aliejų su blizgučiais. Jis daug geresnis už “Bielenda”, neabejoju, kad mano svajojamas “Nuxe” irgi būtų pranašesnis, na, bet už gerą kainą pamėginau ir šį. 

Pirmas erzinantis dalykas, kad labai tas dozatorius taško. Maždaug tai:

Tad reikia saugoti aplinką :). Na, o šiaip visai smagus reikaliukas. 

Gal kiek ilgokai geriasi, tad geriau kai kūno oda drėgna (jei tepu ant kojų ištrintų CC, tai naudoju tik tokį simbolinį kiekį, vos vos). Gražiai švyti, suteikia vasariškumo ir gyvumo baltai odai. 

Tai va, tokie tad mano ginklai su pamėlynavusios vištos vitrinoje odos išvaizda :). Priemonės turi trūkumų, bet visumoje jomis džiaugiuosi.


Naudinga: “Bielenda” produktų pigiausiai rasite Lenkijoje, pvz., “Rossmann” ir visose kitose kosmetikos parduotuvėse. Na, o Lietuvoje mums padeda Pigu.lt. Asortimentas platus. Kūno kremas kainuoja 8 EUR už 175 EUR, blizgus aliejus – 8.18 už 150ml.

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.