Na ką, orai atšilo, kosmetikos ant mano veido sumažėjo, bet ta, kuri liko, neretai mineralinė. Tai yra, pudras naudoju tiek fiksavimui, tiek vietoje bet kokio kito makiažo pagrindo. O kaip gi, nekemša porų ir neblogai laikosi. Vakar net motociklininko akiniai ir prakaitas nenutrynė man “Bellapierre” pudros. O buvo reikalų, nes vyras pagaliau įkalbėjo motociklu išvažiuoti į bekelę ir pasitreniruoti važiavimą dviese netvirtu pagrindu. Šiandien blauzdos dega, nes pasirodo stovomis balansuoti kartu su vairuotoju yra nelengva. Na, bet ne apie tai. Kalbam gi apie šešėlius ir jei vakar papasakojau apie prastus, tai šiandien bus aptariama tik viena spalva, bet užtat puiki. Dėmesio centre – “Bellapierre” mineraliniai šešėliai, spalva SP066 Varooka.

Aprašymas:

Visų tipų ir net pačiai jautriausiai odai.

„Bellapierre” mineraliniai akių šešėliai, pagaminti iš žėručio, suteikia ilgalaikes ir ryškias spalvas. Žėrutis – tai gamtoje randamas mineralas, kuris įgauna spalvą oksidacijos metu. Susmulkintas žėrutis virsta įvairiaspalve pudra. Iš gryno žėručio pagaminti mineraliniai akių šešėliai nesukelia jokių alerginių reakcijų, nėra tepūs ir nenubyra. Šių šešėlių pigmentai yra 100% hipoalerginiai. Šie šešėliai yra itin universalūs ir gali būti naudojami pačiais įvairiausiais būdais.

Naudojimas
• Birūs akių šešėliai. Tepkite priemonę ant vokų šepetėliu ar kempinėle. Norėdami išgauti matinį atspalvį, pirmiausiai tepkite “Bellapierre“ makiažo pagrindą. 
• Kreminiai akių šešėliai. Norint ryškesnio įvaizdžio, priemonę ant vokų tepkite šlapia kempinėle.
• Skaistalai. Naudodami skaistalų šepetėlį, tepkite priemonę ant skruostikaulių. Ryškesniam, matiniam efektui sukurti, skaistalus tepkite šlapia kempinėle. 
• Akių kontūro pieštukas. Plonu, sudrėkintu akių kontūro pieštuku brėžkite kontūrą palei apatinių arba viršutinių blakstienų liniją.
• Lūpų blizgesys. Padenkite lūpas Bellapierre „Clear lipstick base“ pagrindu. Panardinkite lūpų teptuką į mineralinius akių šešėlius ir tepkite ant lūpų. 
• Nagų lakas. Įmerkite bespalvio lako šepetėlį į priemonę ir padenkite nagus.
• Tonuojantis tušas. „Bellapierre“ tušo šepetėlį įmerkite į priemonę ir dažykite blakstienas.
• Bronzantas. Į delnus įspauskite savo mėgstamo veido losjono (galima naudoti ir įdegio suteikianti losjoną) ir jame įmaišykite nedidelį kiekį „Bellapierre“ mineralinių akių šešėlių. Tolygiai paskirstykite ant reikiamų vietų.

Na, kaip matote, panaudojimo būdų daug, tik turbūt ne kiekvienai spalvai pritaikomi visi. 

Sudėtis:

Foto didinasi paspaudus

Man labai graži ta violetinė spalva. Regis paletėse turiu rožinių, oranžinių, o va tokios ir nepasitaikė, tad su mielu noru naudoju. Kaip? Nagi, kaip mono šešėlį. Imu šepetuką, užtepu ant voko, prasklaidau, kad ryškaus kontūro nebūtų ir viskas. 

Šie pigmentai man laikosi kuo puikiausiai be pagrindo. Tačiau su juo (aš naudoju “Gosh”), tampa labiau matiniai. Nors jų subtilus švytėjimas man šiaip patinka, svarbu, kad nėra blizgučių. 

Vienintelis minusas yra būdingas visiems be išimties biriems produktams – juos nepatogu naudoti. Vis pribarstau, kad ir tiesiog atsukdama indelį. Atmetusi šį niuansą visiškai neturiu prie ko kibti: spalva sodri, šešėliai nesubėga, ilgai laikosi, galima reguliuoti jų ryškumą, taupiai naudojasi. Tiesą sakant, jau užsimaniau viso bokšto su krūva spalvų, ypač rudų. 


Naudinga:  Įsigyti galite parduotuvėse “Bioteka”. 2.35g šešėlių kainuoja apie 12 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).