Žinokit, pasiilgau apžvalgų rašymo. Tų pačių paprasčiausių. Nors rytojui esu suplanavusi įrašą apie gruodžio ir metų knygas, tačiau kol kas, pakalbėkime, apie kosmetiką. Turiu paminėti, kad “Instagram” kartais yra naudingas, nes archyvai padeda prisiminti, kada pradėjau naudoti produktą. Su “Sesderma” švytėjimo suteikiančiu fluidu gyvenu jau beveik mėnesį, tad, manau, galiu pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais. Galutiniai, kaip visada, bus pabaigtų produktų įraše. Kada nors 🙂

Aprašymas skamba iš ties įspūdingai:

Veido odą nuolatos veikia daugybė žalingų veiksnių (tarša, vėjas, šaltis, tabakas, prasta mityba, miego trūkumas, stresas ir pan.), dėl kurių oda suglemba, praranda švytėjimą ir gyvybingumą. C-VIT švytėjimo suteikiantis fluidas yra lengvos švelnios konsistencijos, greitai susigeriantis, kuriuo pasitepę odą patirsite gaivumo jausmą. Produkto sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys, padedantis gerinti odos spalvą, suteikiant jai švaresnį, šviesesnį ir tolygesnį atspalvį. Vitaminas C, kartu su šviesinamųjų medžiagų deriniu (susidedančiu iš natūralių ekstraktų, tokių kaip saldymedžio ir šilkmedžio), veikia melanino sintezę, stabdydami ir šalindami nepageidaujamą pigmentaciją. Syn-Coll peptidų kompleksas ir vitaminas C skatina kolageno sintezę, mažina raukšlių formavimąsi ir gerina odos stangrumą, daro ją glotnesne ir elastingesne. Saldžiųjų apelsinų ekstraktas švelniai nušveičia odą, pašalindamas negyvas ląsteles ir skatindamas ląstelių atsinaujinimą. Dėl sudėtyje esančio apelsinų pigmento oda tampa švytinti ir atspindi daugiau šviesos, todėl atrodo sveikesnė ir skaistesnė.

Sudėtis:

Neseniai mačiau, kaip viena “Sesdermos” gerbėja baisiai barėsi ant “Garnier” (berods) kremų. Tačiau, man atrodo, kad ir “Sesderma” nėra šventa. 

Asmeniškai man, pritrūko informacijos, kaip tiksliai naudoti produktą. Neradau to nei ant dėžutės, nei atstovų svetainėje. Tačiau pagūglinusi aptikau, kad patys gamintojai savo puslapyje pateikia gerokai daugiau informacijos. Ir kokiai odai tinka (sausai, mišriai, riebiai – visoms norinčioms švytėjimo bei jaunos išvaizdos) ir kaip naudoti: tepti po savo reguliaraus serumo. Negailėti, tai yra išspausti tris paspaudimus ir įmasažuoti į veidą bei kaklą. 

Produkto pakuotė man patinka ir atrodo gana prabangiai. Dozatorius veikia puikiai, o pats fluidas regis kaip lengvesnės konsistencijos kremas. 

Labai malonus kvapas – apelsinų. Kadangi aš naudoju dar ir prausiklį (kitos kompanijos), kvepiantį apelsinais, tai labai smagiai sudera. 

Iš pradžių fluidą bandžiau naudoti vieną, be jokio serumo prieš tai. Faktas, kad jis labai maloniai dengiasi ir greitai susigeria. Bet man iš karto pasijuto, kad veidui trūksta drėgmės. Tad gana greitai susipratau tepti ir serumą, kol kas vis dar naudoju iš “Manilla”.

Kažkokio wow ilgalaikio rezultato nepamačiau, nors man atrodo, kad veidas skaistėja (tačiau aš ir rūgštinį toniką naudoju, ir mano dieninis kremas yra šviesinamasis, ir niacinamidą kartais tepu ir prausiklis iš “brightening” serijos). Tačiau momentinis efektas gana akivaizdus. Liesti odą malonu, apskritai toks gaivus jausmas, ji tarsi lygesnė, o ir žadamo spindesio (ne blizgesio) tikrai yra. Dar man atrodo, kad nuramina raudonį.

Nepajutau dirginimo, nepastebėjau, kad labiau nei visa kita kimštų poras. Taip pat nepanašu, kad skatintų riebalavimąsi. Visai neblogai vertinu, ketinu naudoti ir toliau. 


Naudinga: Įsigyti galima Medexy.lt, 50ml kainuoja 31.90 EUR, paieškokit, neretai merginos  iš IG siūlo bent 10% nuolaidos kodus. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (PR produktas, yra nuorodų į kitus produktus)