Apžvalga: "Angel" tonikas nuo plaukų slinkimo su ženšeniu "GinSeng Tonic Anti- Hair Loss"

Estimated read time 3 min read

Šiandien bandžiau susirūšiuoti ir susidėliot visas savo kosmetikas. Nesu naivi ir suprantu, kad dėl savo pomėgio bandyti vis naujus produktus (aš šį tą gaunu iš kompanijų, bet turbūt dar dvigubai daugiau perku :D), aš atsiduriu situacijose, kai ne viską spėju sunaudoti. O ir nesistengiu. Jei turiu gerą priemonę, bet ją nurungia dar geresnė, tai tą gerąją perleidžiu kitiems. Taip mano lentynose lieka geriausi iš geriausių. Atiduodu šeimai, draugams, retesniais atvejais, kai niekas nenori, o produktas geras, parduodu už simbolinę kainą. Nemažai kosmetikos per savo mamą perduodu jos nepasiturinčioms mokinėms. Tai kas lieka, būna išgręžiama iki paskutinio lašelio :). Tai va, apsitvarkiau, susirūšiavau, dėl kai kurių dalykų iškėliau sau ultimatumus (pvz., nepradėti to naujo plaukų kremo, kol nebus sunaudotas bent vienas kitas iš grupelės), atradau, ko dar buvau nenufotografavusi, tad kalbos bloge artimiausiu metu netrūks.

“Angel” tonikas nuo plaukų slinkimo su ženšeniu “GinSeng Tonic Anti- Hair Loss” – truputį pamirštas, nes buvau įsitikinusi, kad pasakojau ir apie jį, ne tik artimą giminaitę “Angel” esenciją nuo plaukų slinkimo “Rosemary Activating Regrowth”. Taisausi, nes ir nuotraukos jau seniai debesyse laukė. Iš tiesų, jie abu į mano namus atkeliavo vienu metu, bet esencija pasirodė patrauklesnė sudėtimi (pastaba parduotuvėms – na, smagu būtų tas sudėtis pas jus rasti, o ne sužinoti jau po fakto :), a?), todėl ją ir pradėjau pirmą naudoti. Sunaudojau. Kompleksinis jos ir kitų priemonių naudojimas, slinkimą sustabdė, dėl to toniko kaip ir nebereikėjo, bet gi aprašyme žadamas augimo skatinimas, o man tai aktualu, tad visgi, karts nuo karto panaudoju profilaktiškai. Bet gi pradėkim iš pradžių.

Aprašymas:

Sudėtis:

Turbūt suprantat, kas man šioje sudėtyje nelabai patiko. Taip taip. Denatūruotas alkoholis. Nes jis yra dirginantis ir sausinantis galvos odą bei plaukus. Svarbiausias sudėtyje yra ženšenis. Na, o galvos odą kaip reikiant pastimuliuoja mentolis :).

Buteliukas yra sunkus, iš matinio stiklo, įdomios formos, tikrai atrodo taip rimtai, bet gi nėra dozatoriaus! Viskas tiesiog štai šitaip:

Žinote, aš gal net ir tą alkoholį galiu atleisti, bet už tokį laistymosi tipą, tai niekaip. O kur purkštukas? Patikėkite manimi, tikrai sunku yra priemonę paskirstyti po šaknis.

Toniko kvapas toks savotiškas. Žinote, man kažkodėl primena Pertusiną, na tuos vaistus nuo kosulio. Ištepta galva ima šalti, šiek tiek kutena, bet poveikis gana greitai praeina.

Svarbioji dalis. Ar stabdo jis slinkimą, ar greitina augimą? Na, slinkimas manęs nebevargina, taip pat ir neatsinaujina, tad kaip ir sunku pasakyti. Kaip minėjau, labiausiai priemonę naudoju norėdama pagreitinti augimą, tačiau, pasakykite man, kaip namų sąlygomis tai ištirti? Žinau tik vieną, dabar savo plaukus jau galiu kuo laisviausiai susirišti į uodegą. Dar vasaros pabaigoje galėjau tik svajoti apie tai. Tačiau plaukai gi auga ir nieko nenaudojant.

Visgi, aš mieliau rekomenduočiau ir pati kartočiau aną, teksto pradžioje minėtą, “Angel” produktą. Jis brangesnis, ypač atsižvelgus į kiekį, tačiau sudėtis daug geresnė, net ir naudingesnė, o ir buteliukas gerokai patogesnis.

Įvertinimas:

Naudinga: Toniką įsigyti galite parduotuvėje Kuryba.eu. Kaina – 16.50 EUR už 100ml.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours