Apžvalga: "Amway" lūpų dažai-blizgesys iš "Artistry Modern Icon" kolekcijos

Estimated read time 4 min read

Blogerišką rytą pradėjau nuo klausimo “Facebook” paskyroje. Labai norėjau sužinoti savo skaitytojų nuomonę, ar turėčiau specialiai pažymėti įrašus, kuriuose apžvelgiu iš kompanijų gautus produktus. Jei dar nepasisakėte, tai labai lauksiu ir jūsų komentaro. Kol kas susidariau tokią nuomonę: nuolatiniai skaitytojai mano apžvalgomis pasitiki ir tai iš kur atkeliavo produktas jiems įtakos nedaro. Ačiū! O bet tačiau, yra žmogiškasis smalsumas ir beveik visiems būtų įdomu žinoti, ką esu gavusi. Na, tiesiog, tarmiškai tariant – cekava. Žmogiškosios ydos nesvetimos ir man. Smalsu tai smalsu :). Nuo šiol įrašo pabaigoje rasite specialų pažymėjimą su nuorodą į mano PR poziciją.

Tęsiant temą, daugelis žmonių yra įsitikinę, kad blogeriai giria produktus ne tik todėl, kad gal to pageidauja siuntusi kompanija, bet ir todėl, kad kažką išpeikę bijo prarasti bendradarbiavimo galimybes. Netiesa.

Taip, yra buvę, kad draugystė nutrūko po to, kai parašiau neutralią apžvalgą (nei labai gerai, nei labai blogai, nes produktai buvo vidutiniai), tačiau normalios kompanijos žino, kad visi produktai negali būti puikūs, o blogerius žmonės skaito, nes jie priemones bando savo kailiu. Todėl smagu, kai atstovai neišsigąsta kritikos. Apie ką aš čia? O gi apie garsią savo  “Amway” produktų apžvalgą. Nieko nepadarysi, negalėjau vynioti į vatą. Bet štai, aš ir vėl turiu galimybę išbandyti keletą naujų “Artistry” produktų ir man beveik visi patiko. Net ne beveik, o visi ir šią moterišką dieną aš pasirinkau pakalbėti apie “Modern Icon” kolekcijos priemonę – blizgius lūpų dažus.

Pristatymo metu teigta, kad pastaruosius kelis metus vyraujančią vieną ryškiausių makiažo tendencijų – matines lūpas – šiemet papildo blizgios, glotnios bei gerai sudrėkintos. Sugrįžta natūralus, lengvas bei truputį pašėlęs įvaizdis. „Artistry Modern Icon” – tai riboto leidimo kolekcija, atitinkanti visas šio pavasario makiažo tendencijas.

Žodžiu, šie lūpų dažai yra madingas dalykėlis 🙂 Dar apie juos rašoma:

lūpų blizgesys paliks ant jūsų lūpų kreminę lūpdažio tekstūrą ir sodrų blizgesį. Išskirtinė ir patogi gelio formulė prieinama dviejų viliojančių atspalvių, užtikrinančių lūpų drėkinimą ir patrauklią, ilgai išliekančią spalvą.

Formuluotė keista, bet ką jau čia.

Sudėtis:

Mano spalva:

Lūpų dažų tūbelė siaura, ilga ir įdomybė tame, kad priemonė tik išsisuka, bet nesusisuka. Ant kartoninės pakuotės yra tai parašyta. Laiku perskaičiau, nes jau būčiau taip normaliai išsukusi nuotraukai :).

Dažai minkšti, kreminiai, maloniai tepasi. Pigmentacija nėra labai stipri, gerai padengti lūpas reikia dviejų sluoksnių. Nelimpa, drėkina ir ant lūpų jaučiasi kaip puikiausias balzamas. Pieštuko nenaudoju, seniai sakiau, kad nemėgstu griežtų kontūrų.

Lūpdažius aš dar tik atradinėju ir nesu didelė nei matinių, nei blizgių gerbėja, tai yra neapsisprendusi dar. Pirmieji turi pliusą – ilgai laikosi. Tačiau tuo pačiu labai sausina lūpas ir kelia diskomforto jausmą. Tokie blizgūs dažai ilgai nesilaiko. Tik iki pirmo pavalgymo. Taip pat palieka dėmes ant puodelių. Tačiau dėvėti malonu. O man patogumas visada yra privalumas.

Išvaizda ir jausmas man labai patinka. Juk gražiai atrodo, ar ne? Prie minusų priskiriu, kad dažai nėra ilgalaikiai. Na ir dar brangūs bei šiek tiek problematiška įsigyti.

Įvertinimas:

Naudinga: Lūpų dažai kainuoja apie 21-25 EUR. Įsigyti galite pas “Amway” platintojus. Taip pat radau internetinę parduotuvę.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR produktas (daugiau čia).

+ There are no comments

Add yours