Apžvalga: "Aïny" veido šveitiklis "Purifying Radiance"

Estimated read time 2 min read

Jei galėčiau rinktis tik vieną produktą skirtą veido švarai, tai būtų šveitiklis. Mėgstu daug labiau, nei visas kaukes, prausiklius, vandenukus ir kt. Gaila, kad tokių priemonių negalima naudoti labai dažnai. Rekomenduojama mėgautis vos 2-3 kartais per savaitę.

Kadaise labiausiai mylimas šveitiklis buvo garsusis “Čistaja Linija” su abrikosų kauliukais. Aštrus, tad juo lengva persistengti. Visų laikų mylimiausia priemone man yra tapusi “Sensilis” šveičiamoji ryžių pudra. Tačiau mėgstu bandyti ir atrasti. “Aïny” yra viena iš mano egzotiškųjų kalėdinių dovanėlių. Priemonė, kurios Lietuvoje nėra.

Aprašyme teigiama, kad tai visų tipų odai tinkamas organinis šveitiklis. Produktas sukontaktavęs su vandeniu virsta kreminiu pieneliu ir padeda švelniai pašalinti negyvas ląsteles bei nešvarumus.

Mano pakuotė yra kelioninio dydžio, įprastai parduodama 50ml.

Konsistencija daug kuo primena medų. Ir spalva, ir lipnumu, ir tirštumu.

Kapas gana gaivus, primena žolę.

Tame medutyje yra ir šveičiamųjų cukraus dalelių, bet ne per gausu. Sudrėkinta priemonė tikrai virsta švelniu, jau visai nelipniu pieneliu. Šveičia švelniai, kartais man norisi ir stipresnio efekto, bet kadangi mėgstu papiktnaudžiauti šiuo procesu, tai produktas saugo odą. Nes gi nusigremžčiau, jei tik sveiko proto likučiai išgaruotų.

Po šveitimo nesijaučia jokio diskomforto, tempimo, sausumo.

Ar man patiko? Taip! Tačiau nepasakyčiau, kad tai tas produktas, kurio negalėdama įsigyti aš raudočiau krokodilo ašaromis. Ne tai ne. Bus kitų. Visgi, jei būtų proga, tai nesiraukydama kartočiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti bus sunku, radau tik vieną parduotuvę, kuri siunčia (gana brangiai) į LT – www.be-ecocentric.com. Kaina – 29 EUR už 50ml. Toms, kurios gali apsipirkti “Birchbox”, rekomenduoju ieškoti ten. Prancūziškame pilno dydžio šveitiklis kainuoja 20.30 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours