Aš jau minėjau, kad pažadėjau sau nešvaistyti pinigų niekams, o juos pasitaupyti geresniems dalykams. To pažado ir laikausi jau, bet iki jį paskelbiant (sau) dar spėjau nusipirkti vieną lietuvišką grožio dėžutę. Šiandien ją gausiu, bet mačiau forumuose jau kas viduje. Geriau jau negaučiau. Tegul tai bus dar vienas priminimas man apie apie tą taupymą. Dabar mano tikslas pabaigti išsimokėti už fotoepiliatorių ir nusipirkti Black Opium kvepalus. Visai geras tikslas 😀 Na, įžanga buvo visai ne į temą. Bet truputį ir susijusi. Nebūtinai geri daiktai yra vien tik brangūs. Šių pasitaiko ir visai pigių, arba tik truputį brangesnių už konkurentus. Toks yra “Acure” plaukų balzamas. Kaina artima prekybos centrų “kolegoms”, tačiau net lyginti nesmagu.

Ilgą laiką savo mėgstamiausiu balzamu galėjau įvardinti šio gamintojo priemonę su argano aliejumi, tačiau naujokas mina ant kulnų ir veržiasi į pirmą vietą.

Priemonė skirta tokioms kaip aš, norinčioms glotnumo, tiesinimo, spindesio. Aprašymas teigia, kad jis super drėkinantis ir idealus pasišiaušusiems, dažytiems, pavargusiems plaukams. Na ir dar yra ilgas sąrašas ko kondicionieriuje nėra: gliutenų, sufatų, parabenų, PEG, kvepalų ir t.t.

SudėtisOrganic euterpe oleracea (acai) berry juice, organic rubus fruticosus (blackberry) juice, organic rosa canina (rosehips) extract (aqueous), organic punica granatum (pomegranate) juice, organic fair trade aspalanthus linearis (rooibos)(aqueous), cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, stearylkonium chloride, vegetable glycerin, glucono delta lactone (fermented sugar), organic argania spinosa (argan) oil, cetearyl glucoside (from corn and glucose), guar hydroxypropyltrimonium chloride (guar gum conditioner), glyceryl stearate (vegetable-derived), l-arginine (amino acid), organic fair trade theobroma cacao (cocoa) seed butter, sorbitan olivate (from olives + sugar), panthenol (pro-vitamin B5), cellulose (plant derived), d-alpha tocopherol acetate (natural vitamin e), lactic acid (vegetable derived), paullinia cupana (brazilian cocoa) phyto-keratin, organic cocos nucifera (coconut) water, sclerocarya birrea (marula) oil, cysteine amino acid, organic coconut flavor oil.

Pojūčiai: balzamo kvapas daug mielesnis už arganinio kolegos. Tiesiog salstelėjęs, nėra labai stiprus. Pagrindinis minusas, kad priemonė skystoka, tad atidarius kamštuką tenka ją gaudyti. Kaip pienelis. Mano plaukams tikrai suteikia tokį “sleek” efektą. Jie tampa glotnūs, bet tuo pačiu neprisiploję kaip nuo kokių aliejų. Tikra šiek tiek patiesina mano bangas. Vertinu gerai ir tik gerai. Pirksiu dar ne vieną kartą. Gal net ir šampūną tokį nusipirksiu 🙂

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Acure” priemones perku Iherb parduotuvėje. Šio balzamo kaina 7.73eu už 235ml. Dažnai galima pagauti 20% nuolaidą.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).