Vakar vyrui sakiau, kad pastaruoju metu apima jausmas lyg gyvenčiau kažkokiame balione ar už apdulkėjusio stiklo. Atrodo viskas gerai, bet trūksta ryškumo, norisi sufokusuoti vaizdą. Sunku paaiškinti tokią būseną, kuomet nenori nei pasiskųsti, nei pasigirti. Tiesiog viskas keista, bet eina savo vaga :). Štai pas mane jau senokai truputį Kalėdos. Juk reikėjo paruošti atvirukų, tad jei jums aktualūs kalėdiniai atvirlaiškiai, bei kitos smulkmenos, tai užsukit į mano el. parduotuvę. Taip, čia savireklama, bet aš priminsiu, kad atvirlaiškis yra nedaug kainuojantis, bet labai mielas dėmesio ženklas visiems tiems, kuriuos norite paliesi asmeniškai, bet neketinate įpareigoti dovanomis. Po kiek laiko atsiras ir mano rankų darbo kalėdinis žaisliukas. Tad, kaip jau kažkada sakiau, kūryba užsiimantys žmonės tikrai neburba, kai mieste pasirodo šventinės dekoracijos, nes jiems reikia įkvėpimo gerokai anksčiau.

Aš jau sugalvojau ir kaip šiais metais norėčiau pateikti advento kalendoriaus įrašus, sužinosite, gal net ir padėsite, tik sekite mane FB. Vienu žodžiu, jei tas nesufokusuotas ir pabliuręs gyvenimo vaizdas, tai viskas būtų smagiau :). O va kas gali būti visada pabliurę, tai veido oda :D. Nieko prieš. Ir šiandien nusprendžiau papasakoti apie ką nors žemiško, bet nelabai populiariaus. Pvz., ar daug girdėjot apie “AA Wings” kosmetiką? Aš ją kelis kartus kilojau Lenkijoje. Kiek supratau, tai jautriai ir alergiškai odai skirta nebrangi kosmetika. Kažkas panašaus į “Bella Hypoallergenic”. Dabar šis prekinis ženklas atsirado ir Lietuvoje, jį atvežė “Eurokos” ir dar vasaros pradžioje aš gavau “AA Wings” lauknešėlį. Prisipažinsiu, kad nelabai man ten kas patiko, išskyrus matinę bazę bei lūpų dažus. O kreminė pudra “Perfect Beauty + Ceramides” buvo labai ant ribos, nes skirta itin sausai odai ir vasarą aš su savo riebia net nesiryžau jos mėginti. Tačiau ne kartą esu pastebėjus, kad mano įnoringas porėtas veidas ne visada draugauja su mano tipui skirtomis priemonės, tad išbandyti vistiek smalsavau. O dar gi produktas ne tik sausai, bet ir brandžiai odai rekomenduojamas.

Aprašymas:

Makiažo pagrindas skirtas brandžiai, sausai ir labai sausai, jautriai odai ir paraudusiai odai prižiūrėti.

Makiažo pagrindo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos drėkina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Sviestmedžių sviestas turi daug keramidų, kurie puoselėja, drėkina ir atkuria odą. Jis sukuria nepriekaištingą išvaizdą. Makiažo pagrindas padeda vizualiai paslėpti nežymius odos trūkumus. Hipoalerginių pigmentų ir išskirtinis veikliųjų medžiagų derinys gerina odos būklę.

Sudėtis:

Paspaudus nuotrauką, ji pasididina

Buteliukas stiklinis, paprastas, su dozatoriumi. Auksinė spalva kiek nupigina bendrą vaizdą, bet šiaip atrodo eilinis, nei labai prastas, nei prabangus, bet koks vidutinis prekinis ženklas gali tokių turėti.

203 Vanilla spalva yra gelsvo tono, gana šviesi. Pati kreminė pudra vidutinio tirštumo.

Kadangi priemonė skirta sausai odai, tai aš bijojau, kad ji bus riebi, sunki, tačiau tuo pačiu ir lengvai skirstysis ant veido. Nieko panašaus. Ji nei riebi, nei sunki, nei labai lengva paskirstyti. Pvz., pirštais įmanoma tik jei prieš tai naudojau sunkesnį drėkinamąjį kremą. Tenka traukti kempinėlę. O man papildomas įrankis visada yra šioks toks minusas.

Tačiau kempinėlių gerbėjoms turiu pasakyti, kad su ja aplikuojasi maloniai. Maskavimas labai vidutinis. Tik tiek, kad gražiai sulygina spalvą ir paslepia raudonį.

Nuotrauka irgi didinasi

Užbaigimą aš vadinčiau neutraliu. Jis nėra nei labai matinis, nei švyti. Tuo man produktas visai patinka, toks kasdienis ir nematomas. Šiaip net nepasakyčiau, kad jis labai sausai odai, nes mano riebi gana normaliai su juo jaučiasi ir nepradeda blizgėti greičiau nei įprastai. Užtvirtintas sausa pudra makiažas išsilaiko iki vakaro su kokiu vienu pakoregavimu vakarop.

Iš esmės, nors tai nėra tobulybė (galėtų maskuoti labiau ir pirštais skirstytis kiek lengviau), bet mane tenkina. Aš abejoju ar pati būčiau sugalvojusi nusipirkti pas mus (nes kokioje Lenkijoje man pramuša reikia-nereikia pirkimo bumas), bet turėdama ir naudodama visai džiaugiuosi.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt, kaina – 12.49 EUR už 35ml, šiuo metu taikoma 35% nuolaida.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).