Virtuali pasimatavimo kabina! Ak, kaip būtų smagu, internete sudėlioti deriniai taip pat puikiai gultų ir ant kūno, ar ne? Kaip jau suprantate iš pavadinimo, tai dėlioju sau vestuvinį įvaizdį. Ar čia tik man atrodo, ar tikrai daug blogerių šią vasarą išteka? Tai va, pabūsiu alternatyvi nuotaka. Nei baltos suknelės, nei nuometo, nei aukštų kulnų, nei šampano purslų… Ak!

O visgi. Paveikslėlyje matote, kokį įvaizdį sau planuoju. Nors parodžiau vienai mergaitei suknelės foto, tai nusivylė manimi, klausė ar nenoriu “biški šventės jausti ir per skudurus”. Noriu. Tik va šventėss jausmo supratimas skirtingas pas mus ir tiek, ar ne?

Taigi, įvaizdis dar nebaigtas ir pirmoje nuotraukoje tik eskizas, o ir aš ne tokia gazelė, kaip modelis. Iš tiesų suknelė bus štai ši:

Batai šie. Tik ketinu keisti raištelius į juosteles. Gal baltas, o gal tamsiai mėlynas.

O delninukė tokia (realiai tamsesnė), nes gi reikia telefoną ir dokumentus kažkur įsidėti:

Iš tiesų labai norėčiau pakalnučių puokštės, tokios, kokias dabar Pilies gatvėje pardavinėja. Bet bijau, kad iki birželio galo jos jau nebežydės, o taip pat, gi pakalnutės yra nelegalios :/.

Kvepalai tie, kurie suteikia man pasitikėjimo. Iš Diesel, o nagų lakas pastelinės violetinės spalvos, nes tiesiog iš visų turimų man juo pavyksta gražiausiai nusilakuoti. Ot priežastis, ar ne?

Ir vis dar šio bei to trūksta.

Kokias pėdkelnes mautis? Nuogomis kojomis derinus atrodo man neišbaigtai ir nelabai gražiai. Mintyje turiu baltas, kremines, pilkas, tamsiai mėlynas. Kurias?

Kokius papuošalus segtis ir kur gauti. Noriu ilgo pakabuko, bet kokių spalvų?

Tiek daug visokių kaip ir kodėl 😀

O galiausiai likus dviems valandoms aš supanikuosiu, kad viskas čia blogai 😀

Visada laukiu jūsų nuomonių čia arba Facebooke.