[2022 09 21] Ne, šis įrašas nėra advento grožio kalendorių suvestinė su nuorodomis, kur tokią rasti, perskaitysite įrašo pabaigoje. Tai asmeniški pasvarstymai ar būdama tokių gaminių gerbėja ketinu kažką įsigyti ir šiemet. Iš tiesų, tai visus kartus, kiek tik turėjau kalendorių, tiek juo džiaugiausi. Todėl iš pradžių paminėsiu, ką jau esu atidarinėjusi šventiniu laikotarpiu.

Pirmas mano advento grožio kalendorius buvo iš Kiehl’s ir pirkau jį pati. Tą kartą tai buvo pirmoji mano pažintis su kompanijos produktais. Apie kalendorių rašiau čia.

Iš esmės mane džiugino kainos ir kokybės santykis, mat kalendorius kainavo 69 EUR. Išbandžiau, susipažinau, atradau mėgiamų produktų. Vėliau, kitais metais, šiek tiek bendradarbiavau su Kiehl’s ir gavau advento kalendorių dovanų. Iš esmės jis buvo labai labai panašus, gal kažkiek kitaip buvo išdėlioti produktų santykiai, pvz., jei viename kaukė x kelioninio dydžio, o kaukė y mėginuko dydžio, tai kitais metais atvirkščiai. Tik tiek, kad jei pamenu, kalendorius kainavo jau daugiau nei 69 EUR, o šiemet, kiek girdėjau, jau ir visus 115 pakloti reikia. Sudėtis liko panaši. Infliacija.

Esu turėjusi ir patį pirmą Eurokos advento kalendorių. Visai smagi kainos ir kokybės dermė, tačiau manyčiau, kad jis labiau tinkamas paauglėms, nes visokie Mercedes kvepaliukai nedžiugino.

Užpernai pasidovanojau didžiausią The Body Shop kalendorių. Tai buvo ilgametė mano svajonė – atsivalgyti TBS iki soties. Džiugino. Norėčiau ir vėl, bet kiekvienais metais tie kalendoriai tokie panašūs, kad tiesiog apimtų dežavu jausmas. Tas pats ir su Rituals. Labai teigiamai įvertinau, bet kartotis nesinori.

Dar vienas išbandytas – Douglas kalendorius su įvairių kompanijų produktais. Jis man pasirodė tiesiog prašmatnesnė Eurokos versija. Nieko blogo, nieko labai įdomaus.

Tad grįžkime prie klausimo. Ar planuoju kažką įsigyti šiemet? Ir nežinau! Nebent pasirodys kažkas tikrai vertas dėmesio. Pvz., norėjau Nuxe, bet nuvilia labai jau mažiukais produkčiukais, sudėjo mėginėlius ir laimingi.

Pas Saulėtas apžvalgas perskaičiau apie Cult Beauty kalendorių – šis svajonė! Bet beveik 300 EUR, o ir šansai pagauti prekyboje gana maži, ankstesnius išgrobstydavo. Visgi toks kalendorius suteiktų progą išbandyti po kelias dešimtis kainuojančius produktus. Norėčiau, bet tiek neuždirbu.

Vienas iš labiausiai viliojančių ir dar kažkiek prieinamų yra Lookfantastic kalendorius. Tačiau šio rinkinio TOP žvaigždės man ne prie širdies. Visai nenoriu vibruojančio veido valiklio ir gua sha akmens.

Taigi, tas kurio norėčiau – neįperkamas, o ir net turėdama tiek pinigų, turbūt gailėčiau, gi 1,5 poros martensų išeina. Visi kiti nedžiugina arba kiekiais, arba kartojimusi. Visgi neatmetu galimybės, kad kažkas per spalį ar lapkritį dar suvilios.

Kokios jūsų mintys apie tokius advento kalendorius? Jei pasigedote išsamaus sąrašo, kur ką kas parduoda, šį kartą siunčiu pas Dovilę, ji šiemet tuo užsiima.

Beje, visiškai be kalendoriaus neliksiu, net jei nieko neišsirinksiu, nes šiemet išankstinėje prekyboje pirkau Penpaling Paula advento kalendorių su lipdukais ir washi juostelėmis :).


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.