Mėnesio tradicinis! Tik va, bėda, svarbiausius liepos įvykius aš jau aprašiau kelionės tekste.

Taigi, turėjome pirmas atostogas su šuniuku, kurios buvo labai smagios.

Apie nenumatytas išlaidas. Tada, vos grįžome, sugedo automobilis, kurį pirkome gegužę. Beje, su juo keliauti labai smagu. Iki rugpjūčio dar turėjo būti garantija. Bent mus taip patikino pardavėjas (įmonė). Bet kažkokiu būdu mes negavome serviso knygelės ir kol neprireikė tuo nesusirūpinome, nes pardavėjai dar tikino, kad autorizuoti servisai viską žinos (tiek skelbime, tiek pardavimo pasiūlyme, kurį siuntė lizingui, ta knygelė įrašyta). Taigi, rezultatas toks, kad garantija pasinaudoti negalėjome, tris savaites automobilis stovėjo Citroen servise ir galiausiai jį atgavom suploję 1250 euriukų. Maždaug tiek, kiek būtume skyrę rugpjūčio atostogų nakvynėms. Tad atostogas dabar planuojame itin biudžetines ir tik po Lietuvą.

Apie šunį. Aną dieną įsivardijome, kad turime hobį – Malinką. Kitaip galvoti neįmanoma, nes Bitė nėra paprastas šuniukas. O kai apie viską, ką su ja veikiame, galvojame lyg apie hobį, tada happy life. Nuo pat jos trijų mėnesių nesame praleidę savaitinės individualios treniruotės. Sąžiningai lankome mantrailing’o užsiėmimus. Aną sykį Bitutė susekė prieš 6 valandas praėjusį žmogų maždaug kilometro ilgio trasoje. O kitą kartą trenerė sako, padarom kažką labai lengvo ir… Šuniukas susimovė :D. Taigi ir čia netenka nuobodžiauti. Šį mėnesį Bitė spėjo mums iškrėsti ir itin nedžiuginančių šunybių, tad tas hobis labai jau įvairiapusiškas. Nuo linksmybių, daug judesio, iki problemų ar jų pasekmių šalinimo.

Apie grožį. Aš jau ne kartą skundžiausi, kad mane labai erzina plaukų dažymas. Nemėgstu šios procedūros, jaučiuosi, kad žilas šaknis slepiu tik dėl visuomenės spaudimo. Tad nusprendžiau, kad gana. Nebedažysiu. Tačiau nesu tikra ar užteks man ūpo, kai ta žilė pradės negražiai nuauginėti. Juo labiau, kad žilų yra tik apie 70%, tad būsiu raiba, tikrai ne reklaminė sidabragalvė. Dabar vis vis pasišviesinau šaknis, kad nebūtų labai didelio kontrasto ir pažiūrėsiu kaip seksis. Turiu nusipirkusi nuplaunamų rudų dažų, kad ištikus “aaaaaa” priepuoliui galėčiau save nuraminti. Bet įkvėpimui pažiūriu tokius ig profilius.

Apie darbą. Jei galiu pasakyti, kad čia viskas daugiau mažiau pagal planą, reiškiasi viskas gerai. Vasaros visada sunkios, bet veiklos turiu tiek, kad tikrai ne viską spėju įgyvendinti. O per atostogas pailsėjau ir dar daugiau minčių atsirado. Jau dėlioju kalėdinius dizainus, nes produktus leisiu spalį. Anksti? Nemanau, kol koks amerikietis gaus, jau ir lapkritis ateis, tad dar liks laiko jam susiplanuoti mainus, laiku išsiųsti sveikinimus.

Apie knygas. Liepą perskaičiau 7 knygas. Kaip visada dominuoja trileriai ir detektyvai. Labai išsiskiria „Dėmesingo įsisąmoninimo vadovas žudikui”. Literatūriškai gana prastas, bet smagus šaudo-gaudo kūrinys su savipagalbos elementais. Tiksliau šiokia tokia parodija, kas nutinka, kai įvairių koučerių patarimų imi laikytis pažodžiui. Net šiek tiek primena vieną šunų elgsenos seminarą, kuomet jį vedęs specialistas reaktyvumą valdyti rekomenduoja tam tikrais metodais, prieš kurių taikymą reikia keliems mėnesiams pašalinti visus dirgiklius. Ok, jei dirgiklis yra žmonės ir automobiliai, o tu gyveni centre, kaip šuniui sisiot? Vežkit į užmiestį, sako. Ok, bet kaip nueit iki automobilio, jei neturi požeminio garažo, jis stovi gatvėje, o nuo laiptinės iki mašinos pilna trigerių? Neškit šunį, sako. 20+kg besimuistantį raumenų kalną aka malinka? Tai va, šioje knygoje irgi vienas advokatas pažodžiui taiko dėmesingo įsisąmoninimo patarimus, o tai nulemia daug mirčių ir kitų įvykių nusikaltėlių pasaulyje.

Tokia tad buvo liepa. Pabaigai viena kita mėnesio iliustracija.

Tiek šį kartą! O kaip jūsų mėnuo?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.