[2022-01-05] Pirmas metų įrašas, kuriuo užbaikime visus reikalus su praėjusiais. Man patinka tokio pobūdžio topai, nors aš žinau, kad išliekamosios vertės juose nėra. Tačiau gera proga pasakyti, kad štai šitas dalykas man pasiteisino ir vertas metų TOP. Šis sąrašas nebus ilgas, daug produktų jau ir taip žinote, bet imam ir užtvirtinam.

Metų produktas plaukams

Būsiu atvira. Mano manija plaukų priežiūros priemonėms niekur nedingo ir nors perku mažiau, naudoju mažiau, tačiau vistiek išbandau daugiau nei vidutinis žmogus. Tačiau tiesa ta, kad praeitais metais neatradau jokio WOW šampūno, kaukės ar balzamo. Buvo patikusių priemonių, tikrai neblogų, bet nė viena jų nėra verta metų topo. Tačiau čia atsidurti tikrai turi „Yari Green Curls“ neapsunkinantis garbanų formavimo gelis.

Aš jį pirkau Noharsh.lt parduotuvėje, kuri yra garbanių rojus. Visai neseniai dariau dar vieną užsakymą, kuriame buvo ir šios kompanijos nenuplaunamas kondicionierius – atrodo irgi puikus. Na, o kalbant apie gelį, tai jis yra gana draugiškos sudėties, metodo „Curly Girl“ patikrintas ir pripažintas. Ką daro? Sutepus labai labai šlapias, dar varvančias garbanas, jis padeda suformuoti gražias bangas nesulipindamas ir nesukietindamas plaukų. Jei kietumo atsiranda, plaukams išdžiuvus jis puikiai išsigniaužo.

Metų produktas veidui

Na, tai čia, man atrodo, galiu ir nesakyti. Ir taip žinote, kad tai yra „Skinlovers Lengvos Tekstūros Kremas Su Beta Gliukanu Ir Pantenoliu“.

Aš jau tiek kartų rašiau, savo nuolaidos kodą (Salomeja10) siūliau, kad net gėda ir vėl minėti. Tačiau štai prieš kelias savaites aš baigiau trečią pakuotę ir galvojau atsidarysiu tos pačios kompanijos drėkinantį veido kremą su hialurono rūgštimi. Juk irgi lengvos tekstūros ir intensyviai drėkina. Ir ne, po savaitės supratau, kad noriu to pirmojo atgal, nes oda pradėjo po truputį ir vėl riebaluotis. Grįžau prie numylėtojo ir vėl džiaugiuosi. Tad neliaupsinu visų kompanijos priemonių, tačiau tą vieną myliu.

Metų produktai lūpoms

Tai yra lūpų balzamas „Melvita Nectar de 3 Miels Arnica“, kurį pirkau pigu.lt parduotuvėje.

Man jis ilgai išlieka, minkština ir drėkina lūpas. Šalia jo į vieną gretą stoja gana neseniai turimas, bet jau spėtas pamilti „Farm to Fresh Honey Lips“.

Pirkau čia. Gana kietos konsistencijos, toks vaškinis, bet maloniai tirpstantis balzamas, kurį tepu nakčiai ir atsibundu minkštomis lūpomis. Taip pat naudoju nagų odelėms – tikras išsigelbėjimas. Gerai pagalvojusi net nežinau, kuris iš šių balamų fainesnis.

Metų dekoratyvinė kosmetika

Va čia tau žiauriai sunku atsakyti :). Truputį dažausi, bet atrodo nieko ypatingo ar naujo, tad metų produktas bus labai paprastas – „Max Factor“ baltas pieštukas akims.

Visokių ten pravedimų aš gyvenime nedariau, bet mėgstu baltu pieštuku plonai prasibraukti viršutinį voką. Kaip žinia, jie pas mane užkirtę, bet mirksint švysčiojantis baltas prabraukimas kažkaip pagyvina žvilgsnį. Šitą triuką mėgstu nuo paauglystės.

Metų produktas kūnui

Vienas jų – metalinis skutimosi peiliukas. Apie juos Gedas rašė čia. Maniškis – trečias sąraše. O kas dar? Kaip visada, šioje srityje keblu. Prausiuosi aš dažnai šampūnais ar veido prausikliais 😀 😀 :D, turiu visokių kūno sviestų/kremų, bet sunaudoju ir pamirštu. Kaip kažką išskirtinio, įdomaus ir pasiteisinusio galiu išskirti „Cocosolis“ aliejus.

Štai toks koncentruotas topas. Aš tikrai norėčiau sužinoti, kokie produktai patiko jums. Nesvarbu sritis, bet gal kažkas maloniai nustebino, ar kartojasi metai iš metų ir geriau nerandate. Bendraukim!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#REKLAMA – „Skincode“ yra PR dovana.