1396(68) Angela Marsons „Mirusios sielos“

Estimated read time 2 min read
[2022 09 26] Veni Vidi knygos atsiliepimas: Angela Marsons „Mirusios sielos“

Šešta serijos knyga, tad daug čia kažko ir nepasakysiu. Nepatiktų, tai juk netęsčiau. Angelos Marsons detektyvai faini. Turi visko. Ir įdomius, problematiškus, labai skirtingus pagrindinius veikėjus, ir greitus siužetus, įtampos ir t.t. Įdomu tai, kad autorė, kuri dabar yra tikrai populiari, sulaukė daugybės neigiamų atsiliepimų iš leidyklų ir pirmas dalis apie Kimą Stoun pati išsileido elektronines. Jos labai išpopuliarėjo Amazone ir tada jau ir leidyklos atlaisvino kaklaraištį.

Ši dalis, kuri kaip minėjau, jau yra šešta, nuo kitų skyrėsi tuo, kad čia buvo mažokai pačios Kimos. Jos praeitis nepavydėtina, charakteris keistokas, tačiau jei kažkas šoktų į serijos vidurį ir pradėtų skaityti nuo „Mirusių sielų“, tai nė nepajaustų visų policininkės charakterio ypatybių.

Marsons knygas siūlyčiau, tiems, kurie mėgsta vidutinį aštrumą. Nebus taip žiauru, kaip skandinaviškose, ar tarkime pas Carter, bet nebus ir tas lėtas klasikinis tyrimėlis, kur viskas išsiaiškinama pasikalbant tai su tuo, tai su anuo.

Mano įvertinimas: 4/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.43

(Mano subjektyvia nuomone) skaitytos panašios knygos:

Debra Webb „Niekuo nepasitikėk“,
William McRaven „Marionetės“,
Olivier Norek „Paviršius“

Knygos žanras: detektyvas

Leidykla: Jotema
Puslapių skaičius: 368
Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė

*Knygą pirkau


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours