[2022 06 24] Veni Vidi Knygos: Sophie Kinsella „Nepaprasta namų šeimininkė“

Šį kartą labai trumpai. Knygą skaičiau antrą kartą. O varge, net pačiai juokinga. Kas gi paskatino šitą čiklit atstovę imti vėl? Nesaugumo jausmas gyvenime. Tuo metu aš labai bijojau dėl būsimos kelionės, negalėjau susikaupti ir kažkaip pasirinkau labai saugų variantą – autorę, kuri prajuokina. Pvz., kitą jos knygą „Ar moki išlaikyti paslaptį?“ aš skaičiau ne vieną kartą ir savo noru, kokia man ji miela.

Taigi, kadaise, jau prieš turbūt nioliką metų, man namų šeimininkė pasirodė labai smagi. Šiandien gi – kvaila. Kadaise aš jai būčiau davusi 4.5 žvaigždutės, dabar gi – vos dvi. Tai tik įrodymas, kaip mes keičiamės. Tad nesmerkit žmonių už jų skaitinius, nes gal po 10 metų jie patys iš savęs juoksis.

Nežinau, kodėl kažkada istorija buvo smagi. Paprastai visa šita lengvoji „moteriška“ literatūra būna hiperbolizuota. Šį kartą ypač. Profesionali teisininkė, gal ir gali neturėti laiko buičiai, bet man atrodo, neįmanoma, kad ji nežinotų, kas yra dulkių siurblio maišelis, net jei niekada to prietaiso nenaudojo. Na ir daug kitų panašių dalykų. Na višta kažkokia, o tokios erzina, net jei yra išgalvotos.

Romantiškojoje linijoje autorė taip pat laikėsi tradicijų. Jie susitinka, simpatizuoja, kažkas nutinka, tada išsiskiria, tada susivokia ir laiminga pabaiga. Bet tą vietą, kur „kažkas nutinka“ Kinsella visiškai pritempė. Tiesiog, sakyčiau tai silpniausia jos knyga, kurią esu skaičiusi, o skaičiau ne tiek ir mažai, turbūt viską, kas išleista lietuviškai.

Mano įvertinimas: 2/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 3.85

Knygos žanras: meilės romanas
Panašios knygos: Sally Thorne “Nekenčiu tavęs!”, Zara Stoneley “Vestuvių svečias”, Jane Fallon „Velniškai saldus kerštas“, Rachel Winters „Meilė pagal sutartį, arba Romantinė komedija“, Beth O’Leary „Atskirai kartu“ ir kitos.
Kitos autoriaus knyga, kurias skaičiau ir minėjau bloge: Sophie Kinsella “Turiu jūsų telefoną”, Sophie Kinsella “Parduotuvių maniakė išteka”, Sophie Kinsella “Parduotuvių maniakė užsienyje”, Sophie Kinsella “Trečio dešimtmečio panelė”.


Leidykla: Alma Littera
Puslapių skaičius: 320


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.