Rachel Winters „Meilė pagal sutartį, arba Romantinė komedija“

Mano komentarai:  Apie Chick Lit žmonės turi labai skirtingas nuomones. Vieni sako, kad jiems gaila laiko ir žūna smegenys, nes tos knygos nieko neduoda. Šiais atvejais man paprasčiausiai smalsu, kaip atrodo tų žmonių laikas (mano laki vaizduotė piešia pasaulį be paprastų pramoginių knygų, serialų, be pop muzikos, eilinių nekraftinių ledų ir t.t.) ir ar nepavargstama nuo laisvalaikio, kuris itin turtingas. Visgi, spėju, kad taip nėra, ar ne? Dar daug tokių žmonių, kurie vien tik tokias knygas ir skaito. Ir abu atvejai nėra blogi, kol vieni apie kitus negalvoja blogai. 😀

Man pačiai labai patinka tokie vat smagūs meilės romanai apie nieką. Ne herocogai ir tarnaitės, bet paprasti žmonės, dažniausiai moterys, įsipainiojantys į kasdienines keblias situacijas, bandantys kovoti su kompleksais, baimėmis, toksiškais santykiais ar vienatve. Dažniausiai tokių knygų herojės iki laimingo finalo išauga, nusikrato priklausomybių ir įgyja pasitikėjimo savimi. Mane kažkaip savotiškai įkvepia.

Beje, ši knyga nebuvo pati geriausia. Turi visas kvailas klišes ir net nelabai juokinga, ko man labiausiai trūksta. Tačiau skaityti apie tai, kaip įsijausdama į romantinių komedijų scenarijus, pagrindinė veikėja pagaliau atranda save, man ir vėl eilinį kartą patiko. Ir ką jūs man? 😀 Tačiau subjektyviai vertinant grynai tokio žanro kontekste – būna daug geriau.

Puslapių skaičius: 416
Knygos kilmė: išsimainiau
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  meilės romanas.