Žiemos vakarėlių aprangos idėjos jam ir jai

Estimated read time 4 min read

Partnerio turinys. Nors šventinis laikotarpis nestokoja malonių emocijų, artėjant Kalėdoms, reikia susidurti ir su papildomais rūpesčiais. Ne tik turime pagalvoti apie dovanas, bet ir apsvarstyti, kaip atrodysime žiemos vakarėlių metu – šiuo sezonu daugeliui tenka apsilankyti ne viename iš jų. Būtent dėl to iš anksto reikėtų pagalvoti apie savo šventinį įvaizdį: galite pasitelkti žemiau pateiktas aprangos idėjas vyrams ir moterims.

Aprangos idėjos moterims

Damos nesuklys šventiniu laikotarpiu pasirinkusios vieną iš šių idėjų:

  •  Daili suknelė. Tikriausiai nėra tokios progos, kuriai netiktų žavinga suknelė – ją tikrai galėsite pritaikyti ir žiemos šventėms. Niekuomet nesuklysite pasirinkusios universalius, neutralius atspalvius: tuomet keisdamos avalynę ir aksesuarus, tą pačią suknelę galėsite pritaikyti net kelioms šventėms. Tikėtina, kad ir po to pavyks tokį rūbą įtraukti į savo garderobą, tad jam nereikės spintoje dulkėti iki sekančios šventės. El. parduotuvėje Pigu.lt kokteilinės suknelės stebina plačia įvairove – čia tikrai rasite sau tinkamą.
  • Kostiumėlis su kelnėmis. Jei nesate suknelių gerbėjos ar švenčių metu norite jaustis kaip įmanoma patogiau, galite pasipuošti kostiumėliu su kelnėmis. Jų ir švarkų komplektai dažnai yra parduodami bendrai, tačiau ir pačios, pirkdamos pavienius rūbus, galite susidaryti tokį rinkinį. Privalumas tas, kad keisdamos marškinius ar palaidines, kaskart galėsite atrodyti vis kitaip, tad tokia šventinė apranga taip pat galės būti dėvima net per kelis vakarėlius, o galbūt – net ir darbe.·       
  • Ryškus įvaizdis. Šventinis laikotarpis visuomet kupinas blizgučių ir kitų ryškių detalių – jas drąsiai galite įtraukti ir į savo įvaizdį. Rinkitės blizgias medžiagas, akį traukiančius aksesuarus, ryškią avalynę ar kitaip atkreipkite į save dėmesį – žiemos vakarėlių metu tokios idėjos bus sutiktos labai palankiai. Taip pat niekuomet nesuklysite naudodamas pagrindines kalėdines spalvas, tokias kaip raudona, žalia, balta, auksinė ar sidabrinė – jos tiks tiek rūbams, tiek aksesuarams.

Šventinė apranga vyrams

Vyrai švenčių metu gali rinktis vieną iš šių aprangos idėjų:

  • Elegantiškas kostiumas. Kostiumas yra vienas iš tų rūbų, kuris puikiai tinka bet kokiai progai, tad tikėtina, kad jį galėsite dėvėti ir žiemos vakarėlių metu. Nors įprastai jie vilkimi tuomet, kai norisi pasipuošti, jei reikės ne tokio formalaus įvaizdžio, kostiumą galėsite priderinti prie paprastesnių marškinėlių ar, pavyzdžiui, prie sportinio stiliaus avalynės. Tokie deriniai pastaruoju metu yra ypač madingi. Platų įvairių tipų kostiumų pasirinkimą rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/vyriski-drabuziai/vyriski-kostiumai.
  • Prabangios detalės. Kartais pakanka vos kelių detalių, kad Jūsų įvaizdis atrodytų kur kas puošnesnis. Jei ruošiatės paprastesnei šventei ar tiesiog nenorite persistengti, galite apsiriboti keliais, tačiau svariais akcentais. Tai gali būti itin aukštos kokybės, pavyzdžiui, kašmyrinis megztinis, prašmatnus laikrodis ar puikiai atrodantys, natūralios odos batai. Tiek šios, tiek kitos panašios detalės alsuoja elegancija – su jomis gerai jausitės ir žavingai atrodysite bet kokio vakarėlio metu.
  • Žaismingas įvaizdis. Jei visgi žiemos šventes norite pasitikti atrodydami įdomiau, galite išbandyti ryškių spalvų aprangos detales ar netgi pagalvoti apie drabužius, kurie yra papuošti šventiniais simboliais. Kai kurie iš jų gali smagiai pralinksminti. Jei įprastai rengiatės pakankamai solidžiai, toks įvaizdis aplinkiniams bus labai netikėtas. Taip pat galite eksperimentuoti su įdomių spalvų kojinėmis ar kitais aksesuarais – išbandykite tai, ko įprastai nedėvėtumėte kasdienybėje.

Tarp visų šių aprangos idėjų surasite bent kelias, kurias galėsite pritaikyti žiemos vakarėliams. Tačiau galite eksperimentuoti ir su kitais įvaizdžiais – svarbiausia, kad galutinis rezultatas patiktų Jums patiems. 

#reklama