#yeschallenge. Makiažas su “Mark.” kosmetika iš “Avon”

Estimated read time 3 min read

O taip, o taip! Grožio blogosferą pastarosiomis dienomis užplūs įrašai apie “Avon” kosmetiką. Taip yra todėl, kad tinklaraštininkės bei vaizdaraštininkės sutiko dalyvauti konkurse #yeschallenge ir sukurti makiažą su “Mark.” kosmetika. Gavusi pasiūlymą tikrai ilgokai dvejojau. Na rimtai! Aš nemoku dažytis, jei pavyksta, tai nemoku to nufotografuoti. Konkurse dalyvaus merginos, kurios pačios daro makiažus kitiems, arba yra praėjusios savęs dažymo kursus. Tai jau faktas, kad nėra net ko galvoti apie konkuravimą, tuo labiau, kad gi vistiek viską lems didesnis dalyvio žinomumas, o ne pats makiažas. Bet gal reikia spirt sau į šikną, nes gi jėtau, Salomėja, ar skauda ryškiau pasidažyt? Neskauda. Gal skaudės, kai balsuotojai kur nors prikomentuos, o dieve, kas čia per boba? Bet kita vertus, turbūt vistiek nelabai skaudės, girdėjau 100 kartų. Tad #yeschallenge.

Mums reikėjo išsirinkti 5 lūpų dažus bei vieną iš trijų makiažo variantų (aš rinkausi dūminį). Pagal tai buvo parinktos priemonės, kurių atkeliavo visa dėžė. Šiaip jau daro įspūdį ta kiekybė ir ką galiu pagirti, tai “Mark.” pakuočių dizainą. Vizualiai žiūrisi tikrai dailiai!

Kitos sąlygos paprastos. Duotas terminas. Nurodyta, kad makiažą galima daryti TIK su Avon kosmetika. Taip pat įraše negalima jos kritikuoti, tad jei įdomios konkrečios priemonės, klauskite komentare ir parengsiu apžvalgas. Drąsiai rekomenduoti galiu matinius lūpų dažus. Na ir viskas, visa kita laisva forma.

Įsiamžinau prieš makiažą.

Priemonių atkeliavo tikrai daug. Visų ir nepanaudojau, tačiau šio to pritrūko. Pradėjau kaip visada nuo veido ir naudojau makiažo bazę, kreminę pudrą, maskuoklį, bei baltą peršviečiamą birią pudrą

Padengusi veidą krempudra pasžiūrėjau… ir beveik visą padengiau maskuokliu. Tikrai turiu ką slėpt, kaip matote nuotraukoje be makiažo.

Toliau antakiai. Čia gi naudojau rudą gelį.

Man labai neįprasta priemonė, nes paprastai aš naudoju sausus produktus antakiams, tad jaučiu, kad rezultatas gavosi per ryškus. Antakių liniją dar koregavau maskuokliu.

Akims visoje toje krūvoje radau šešėlių bazę.

Ir porą kreminių šešėlių, rudą pieštuką, bei storą pieštuko formos šešėlį.

Labai pritrūkau matinės spalvos priemonių, kadangi mano vokai užkritę, tai tokios tinka labiausiai. Taip pat labai norėjosi kažko sausos formos ir tiesą sakant net bandžiau antakių gelį maišyti su ta balta pudra ir sklaidyti voko linkyje. Ir jums linksmas toks sprendimas?

Žinoma, makiažas be tušo visada atrodo nebaigtas, taip?

Ir galiausiai lūpos! Išsirinkau 3 matines spalvas ir dvi blizgias, bet įsimylėjau tik vieną, pačią pirmą paveikslėlyje.

Šitas rusvas atspalvis jau tapo mano kasdieniu, kurį vežiausi net atostogų.

Iki pilnos laimės man pritrūko kažkokios priemonės kontūravimui bei highligter’io. Šviesaus šešėlio panaudoti kaip šviesą atspindinčios pudros nepavyko.

Rezultatas…

Tik dar kartą primenu, kaip buvo be makiažo:

Štai ir jis!

O taip, kad ir kaip stengiausi, ryškinausi, dažiau tas akis, vistiek sau atrodau gana kasdieniškai. Neišmuši iš tos Salomėjos paprastumo ir taškas :).


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 3
  Salomėja

  Dėkui, patinka man tas lūpdažis. Beje, ačiū už gimtadieninį atviruką! Smagus netikėtumas!

 2. 5
  Alma

  Bet įdomiai, kokį jau ten dūminį išlauši be normalaus šešėlio? Puse kojos Avon sudirbo.. O Tu su tokiom priemonėm puikiai padirbėjai! Man gal nebent tos apatinės linijos po akimis nereikėjo, arba labiau “išdūminti”, nors vėl, neturėjai gi normaliai kuo 😀

 3. 7
  Vasarė

  Pamačiusi lūpdažio spalvą, pirmą kartą rimtai susimąsčiau apie užsakymą iš Avon… Rimtai labai graži spalva!

+ Leave a Comment