Veni Vidi vasaris: geriausi produktai, įdomiausi skaitiniai, paplepėjimai, atradimai ir visa kita

Estimated read time 7 min read

Tai štai jis! Pavasaris! Žinau, kad tik kalendorinis, žinau, kad sniegai ir žiemos dar du mėnesius rodys nagus, bet dabar jau legalu norėti šilumos. Juk jei žiema ar ruduo gali ateiti gerokai anksčiau, tai kas draudžia svajoti apie ankstyvą pavasarį! O man jis prasidėjo įdomiai. Tai ir paveikslėlis aukščiau savo spalva simbolizuoja pavasarį, o detalėmis, kad ne toks jau jis gražus dar :). Piešiau aš, jei jau ką.

Šiandien atskėliau, patyriau blogų plaukų rytą, bet nieko čia naujo. Išėjau iš namų. Šiek tiek darbo reikalais, tuo pačiu sugalvojau ir į biblioteką nueiti ir beeidama žvilgt į vieną vitriną, žvilgt į kitą langą ir vis galvojau, kad nervina mane plaukai. Taip, iš priekio jie atrodo gražiai, ką dažniausia matote jūs nuotraukose, o aš veidrodyje, tačiau iš galo ar profilio, tai kažkokia nesąmonė. Nepatinka. Tai ėmiau ir užsukau į pirmą pasitaikiusią kirpyklą, paklausiau ar gali priimti dabar ir apsikirpau. Labai daug man nurėžė plaukų, gal ne tiek į ilgį, nors nukentėjo ir jis, nes plaukai jau nebesusiriša, kiek į tūrį. Dabar galva lengvesnė, o aš toliau auginsiu, nes vistiek noriu plaukų iki pečių! Dar 15 metų ir man pavyks! Užtat pirmas mėnesio pirkinys, šia proga, yra pipirinė kaukė plaukų auginimui :).

Na, o šiame įraše paprastai aptariu įvairius su blogu ir savimi susijusius dalykus. Tad kas liečia blogą…

Ką mėgote jūs!

Manęs visai nestebina, kad daugiausiai skaitytojų sulaukė TopBeauty.lt grožio dėžutė 4 “LOVE” edition. Toks jausmas, kad nei man nusibosta jas pirkti, nei jums skaityti apžvalgas 🙂

Labai nedaug atsilieka mano įrašas “Tinklaraščiai: ką skaitau ir kaip skaitau. Apie prenumeratas, sekimą ir šiaip bloginimą”. Tikiuosi, kad tekstas buvo naudingas bent viena prasme. Arba atradote naują sekimo būdą, arba įdomių blogų :).

Skaitomiausia produkto apžvalga buvo (net nustebau) apie “Rasa” rankų odą puoselėjantį ir atpalaiduojantį kremą.

Ačiū, kad skaitote! Nepamirškite prisijungti prie Facebook ir Instagram

Ką skaičiau aš

Rašydama šį paragrafą aš visada ramiai pasėdžiu ir pagalvoju apie tai, ką įdomaus skaičiau. Ir galvoje pirmiausiai išnyra Živilės tekstas “Dėmesio centre: AHA rūgštys gražesnei ir jaunatviškesnei odai”. AHA rūgštys seniai patekusios į mano susidomėjimo akiratį, todėl apsidžiaugiu radusi lietuviškų skaitinių. Naudinga, įdomu, rekomenduoju.

Dar čia pat pagalvoju apie Aistės “11 knygų, kurias nuolat skaitau”. Beje, “Be šeimos” aš skaičiau turbūt milijoną kartų nuo pradžios iki galo ir du milijonus kartų fragmentus. Čia buvo viena pirmųjų mano perskaitytų knygų be paveiksliukų.

Ką dar skaičiau

Vasarį perskaičiau 6 knygas. Greičiausiai perskaityta (per porą valandų), ploniausia ir geriausia mėnesio knyga buvo A. Barrico “Jaunoji Nuotaka”. Dar patiko “Trečiasis balsas” ir “Vieno žmogaus bohema”. Visa kita – šlamštelis 🙂

Apie svorio metimą

Svoris ten pat. Gal net koks plius pusė. Savo tikslą nueiti daugiau žingsnių nei praeitą mėnesį sėkmingai įvykdžiau. Dienos vidurkis padidėjo tūkstančiu, bet iki vidutinių 8000 dar trūksta.

Pilates vis dar lankau. Praleidau tik vieną suplanuotą kartą (buvo vyro gimtadienis). Ketinu lankyti ir toliau. Jaučiu, kaip stiprėja nugara ir gerėja koordinacija.

Su maistu tai baisu. Nemėgstančiam gaminti žmogui, kuris labiau linkęs nusipirkti kažką, o ne daryti – sunku. Juk lengviau įsigyti bandelę nei kažką sveiko. Mūsų didelėje Maxėje net šokoladuko be cukraus nėra. Stengiuosi, bet nežinau, kaip subalansuot negaminimą ir sveikatą :).

Kitą mėnesį norėčiau pasigirti, kad dar daugiau žingsnių suvaikščiojau. Bus šilčiau, bus smagiau, bus lengviau.

Mėnesio geriausia kosmetika

Šį kartą viską atsinešiau ir nufotografavau. Buvo ir dar gerų produktų, bet netilpo į sterblę, tad kiek yra, tiek ir užteks. Visi geriausiais geriausiais būti negali.

Vasario džiugiausieji:

Iš arčiau.

Veido priežiūra.

1. “Bielenda” micelinis vanduo. Dar neaprašytas. Labai gerai valo, minkštutis toks ir tikrai kartotinas.

2. “Cosrx” veido priežiūros priemonė “BHA Blackhead Power Liquid”.  Labai skalsus produktas, nes naudoju jau 100 metų. Veiksmingas.

3. “CosRX” naktinė veido kaukė “Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask”. Priemonė padėjo sukovoti su kasžieminiu veido išsausėjimu bei šerpetojimu.

4. “Earth Science” veido kremas-serumas “A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator”. Šį produktą jau išliaupsinau apžvalgoje. Tikrai pirksiu dar.

Plaukų priežiūra

1. “Angel” aliejus sausiems plaukams “Refining Oil”. Jaučiuosi, kaip “Angel” ambasadorė. Parduotuvės atstovų dėka pamėginusi šampūną bei kondicionierių aš užsikabinau už šio gamintojo ir po truputį bandau vis daugiau produktų. Vieni patinka labiau, kiti mažiau, tačiau aliejus tai super super!

2. “Angel” kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams “Brazil Nut Hair Mask”. Dar neaprašyta. Ši kaukė, nesumeluosiu, ne tik vasario, bet ir kol kas šių metų favoritas. Aš ją prilyginčiau man labai patikusioms “Kerastase” ir “L’oreal Absolut Repair”. Vienintelis minusas, kad man ne itin patinka visos “Angel” geltonos serijos kvapas. Tiesiog ne mano skonio, bet produktai patinka, tai susitaikau.

3. “Shea Moisture” garbanų kremas. Taip pat dar neaprašytas. Nors ir nėra 100% natūralus, bet kiek pamenu nėra silikonų, arba jie tikrai nedominuoja. Tad produktas kiek kitoks, nei kiti mano naudojami. Nelipnus, drėkina, padeda suvaldyti garbanas. Na, papasakosiu, bet šį mėnesį jis buvo mano draugas!

Dekoratyvinė kosmetika

1. “Biocos Academia” BB kremas. Neaprašytas, bet jau ne kartą minėtas. Na super super daikčiukas! Nors nemaskuoja jis beveik visai, bet labai gražiai sulygina veido spalvą, aš neatrodau tokia marga. Neblizga, šviesus. Super! Tik man šis kremas smirda :). Gal levandomis, gal dar kažkuo. Na, bet galiu susitaikyti vardan meilės.

2. “The Balm” bespalvė matinė pudra “Sexy Mama”. Nematoma, gana draugiškos sudėties kompaktinė pudra. Ja fiksuoju BB kremą. Įtraukiu į topą, nes labai dažnai naudojau.

3. “Missha” blakstienų tušas 3D. Šis tušas nėra mano favoritas. Tačiau jis labai patikimas. Vasarį buvo daug sniegingų ir lietingų dienų, jokių vandeniui atsparių priemonių aš neturiu, tad griebiau tai, kas neapvilia. “Missha” toks, nors šiaip savęs ir nevadina atspariu.

4. “The Balm” matinis lūpų kremas “Meet Matt(e) Hughes”. Mokausi ir pratinuosi vaikščioti dažytomis lūpomis :). Bet nusipirkau šiandien “Essence Matt Matt Matt” lūpdažį ir įtariu, kad jis nukonkuruos balmukus :).

5. “The Balm Manizer trio”. Šviesą atspindinčių priemonių paletės nepaleidau iš rankų. Ir dažniausiai naudojau kaip šešėlius. Ruda spalva – bronzantas – labai gražiai išryškina akis.

Toks mano geriausių priemonių topas! Kaip visada, trūksta kažko kūnui, bet, kad nežinau ką šia tema ir bepasakyti 😀

Ir dar

Vasarį buvau sau pasižadėjusi nepirkti kosmetikos išskyrus ekstra atvejus ir grožio dėžutes. Apie dėžutes viską žinote. Ekstra atvejis buvo plaukų dažai. Na, o vienintelė nuodėmė irgi buvo. Tačiau vistiek savimi didžiuojuosi. Beje, susilaikyti buvo sunku. Atrodė, kad visko reikia, visko noriu, visur nuolaidos :).

Ir dar dar

Dar sau tyliai kartojau mantrą, kad lyginimasis atima gyvenimo džiaugsmą. Žmogiška yra dairytis, kaip kas gyvena. Žmogiška pastebėti kaip sekasi tavo kolegoms, pvz., kad ir tinklaraštininkams. Bet, kai žmonės pradeda lygintis ir galvoti, et, o kodėl pas mane niekas nespaudžia tiek “like”, o kodėl su manimi ta kompanija nedraugauja, pamiršta savo nuostabius pasiekimus. Gražius komentarus, puikius bendradarbiavimo projektus. Kai pradeda galvoti, kad kaimynė plonesnė, pamiršta, kad saviems apvalumams geriausiai tinka TA nauja suknelė ir t.t. Nebūkime abejingi pasauliui, pastebėkime kitų sėkmes ir jomis džiaukimės, tačiau nepamirškime savų ir nesilyginkime. Kas vienam dramblys, tas kitam tik musė. Aš pvz., dramblys 😀

Ačiū, kad užsukote!

Tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours