Man liūdna, kad rugpjūtis jau prabėgo, o su juo kartu ir vasara. Tiesiog tai mano mėgstamiausias metų laikas, o šiemet net nebuvo tos vasaros. Aš kaip gėlė, kuri išsiskleidžia gegužę, ir susiskleidžia rugsėjo pabaigoje. Tačiau gyventi ir džiaugtis reikia! Aš tą moku!

Trumpam pažvelkime atgal, į rugpjūtį ir aptarkime visokias įdomybes. Populiarius įrašus, įdomiausias knygas, geriausią kosmetiką, įsimintiniausią įvykį… Viskas bus šiame tekste, tad čiupkit kavos ir ateikit skaityti!

Ką mėgote jūs!

Vėl užmetu akį į statistiką. Man įdomu pažiūrėti, kurie gi rugpjūtį rašyti (būtent tada, nes yra senesnių įrašų, kurie aplenkia) įrašai buvo jūsų skaitomiausi. Top penketukas toks:

Pirmoje vietoje yra “Plepalai apie tai ko žmonės ieško plaukų priežiūros priemonių parduotuvėse + produktų bandymas”.

Antroje vietoje yra “Veni Vidi mėgsta: liepos atradimai bei džiaugsmai”.

Trečioje vietoje yra “Apžvalga: Stiliaus knyga merginoms! Maud Gabrielson ir Alix de Moussac “Lookbook”.

Ketvirtoje vietoje yra “So Susan” grožio dėžutė “Lip Love Bag” (2016 rugpjūtis). Įspūdžiai”.

Penktoje vietoje yra “Nepatiko: 10 priemonių, kurios taip ir nesulaukė “Veni Vidi” žvaigždžių valandos!”.

Klausykit, tai gal man neberašyt apžvalgų apie kosmetiką? 🙂 Na, bet viskas gi susiję. Be šių, nebūtų anų įrašų.

Ką skaičiau aš

Kaip ir praeitą mėnesį, taip ir šį, aš gi noriu pasidalinti labiausiai įstrigusiu kito blogerio įrašu. Oi produktyviai rašė merginos, bet aš taip pamąsčiusi ką gi atsimenu iš karto mintyse atkuriu Alionos naująjį “Diesel” laikrodį. Ši kompanija man labai miela. Aš turiu beveik visus moteriškus kvapus ir stebiu kitus produktus. Žinoma, mūsų su Aliona skoniai skiriasi, bet “Diesel” pasiūla plati. Pasižvalgiusi po “Mados Prieskonių” elektroninę parduotuvę aš gi dūsauju dėl tokio laikrodžio:

Ech, dirbt ir dirbt iki tokio.

Ne tik skaitau, bet ir žiūriu filmukus, todėl šį kartą turiu ir vieną įsimintiną vaizdelį. Su dideliu susidomėjimu žiūrėjau Irma Sincera “Beauty Blender” ir “Real Techniques” kempinėlių apžvalgą. Beje, čiupinėjau šiandien vieną pigią. Po to niekaip negalėjau nuo rankų nuplauti gumos kvapo. Fu. O vizualiai atrodė kaip normali.

Ką dar skaičiau

Rugpjūtį perskaičiau 8 knygas. Atsiliepimų ieškokite “Šiukšlynėlyje”.

Labiausiai patiko Mari Jungstedt “Nematytas”. Tiesiog aš esu skandinaviškų detektyvų gerbėja. Iš viso aštuntuko nepatiko S. Brown “Dugnas”.

Kosmetika

Nežinau net kaip pasiteisinti, bet šį mėnesį mano mėgstamiausia kosmetika beveik tokia pati, kaip ir praeitą.

Tas pats “Salerm 21” šampūnas,

Tas pats “Matrix” kondicionierius, kurio vis dar neaprašiau, gėda man.

Tie patys “Organic Shop” kūno kremas bei šveitiklis.

Tas pats prisimenu “La Mav” prausiklis. 

Tas pats “Uriage Hyseac k18” kremas, kurio irgi vis dar neaprašiau.

Tie patys “The Balm” šešėliai.

Kokia aš nuobodi! Tiesiog daugumos tų dalykų nesugebu sunaudoti, o patinka, tai nieko naujo ir neatradau. Tačiau ši tas buvo ir naujo. Pvz., mane ima šiurpas pagalvojus apie išlaidas kai baigsis “Kerastase”plaukų aliejus.

Aš visiškai įsimylėjau REF garbanų kremą.

N-tąjį kartą šilčiausius jausmus jaučiu šiam BB kremui:

Mėnesio didžiausias pirkinys

Atsinaujinau telefoną!

Samsung S5 Neo nėra pats naujausias modelis, bet man tokio ir nereikia. Tikrai nesu tas žmogus, kuris išleidžia 800e telefonui, tik dėl to, kad jo priekinė kamera moka kokį nors triuką. Visada žinau savo biudžetą, panagrinėju ką galima įsigyti. S5 Neo yra atnaujinta populiariu buvusio S5 versija. Tai jau antras mano NEO modelis ir visai nesigailiu. Turėjau S3 Neo, labai patiko. S4 be neo – nepatiko, dabar nors dar veikia ir viskas su juo gerai, bet miega stalčiuje. Nesąmonė, o ne telefonas :). Dabar turiu S5 Neo – kol kas matau, kad patiks.

Geografiniai atradimai

Rugpjūtis buvo kelių metas. Jo metu keliavom aplink Lietuvą, per Baltijos šalis, bei savaitgalį leidome Birštone.

Mane ištiko dvi meilės. Pirmoji – Hiiumaa sala Estijoje. Ak ak aka, kaip ten faina buvo. Antroji – Birštonas. Buvau pirmą kartą ir labai patiko. Toks tvarkingas miestukas, kuriame jautiesi kaip kurorte, o ne kaip turguje kokiame.

Atgimusios simpatijos

Šį mėnesį vėl išsitraukiau ir pastoviai nešiojau jau beveik 2 metus turimą “Margos Masės” kuprinę.

Nuotrauka sena, kuprinė sena, o meilė tvirta.

Štai tiek mano vasaros mylimukų! Ateina ruduo. O rudens viduryje mano gimtadienis 😀

Tikiuosi buvo įdomu. Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.