Veni Vidi mėgsta: birželio atradimai bei džiaugsmai

Estimated read time 4 min read

Man atrodo, kad kažkuriuo metu per ilgai mirksėjau. Mirktelėjau ir birželis pralėkė. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nieko įdomaus nevyko, visgi žiūrinėdama įrašus suprantu, kad ir nuostabių produktų buvo kaip niekada daug ir šiaip puiki ta vasara.

Dar pastebėjau, kad mėnesio topus rašiau kas antrą mėnesį. Net nežinau kodėl, gal tiesiog atrodo, kad 30 dienų yra labai mažai? Vos spėju pagalvot ir jau nebėra? Na, bet gi pakalbėkima apie tai kas įdomaus vyko.

Ką mėgote jūs!

Tradiciškai užmetu akį į statistiką. Visada labai įdomu pažiūrėti kokie birželio tekstai sulaukė daugiausiai dėmesio.

Daugiausiai jūsų dėmesio sulaukė pirmoji Laspell grožio dėžutė.

Antroje vietoje pagal populiarumą yra Melkior blakstienų tušas. 

Trečioje vietoje ir vėl grožio dėžutė! Šį kartą birželio Lookfantastic.

Ačiū, kad skaitote, komentuojate, bendraujate ir domitės!

Na, o dabar…

Ką mėgau aš!

Netradiciškai pradėsiu nuo knygų. Birželio mėnesį perskaičiau 9 knygas, viena buvo angliška. Super knygomis skelbiu trilogiją Hugh Howey “Šachta”, „Pamaina“ ir „The Dust“. Pirmą dalį skaičiau anksčiau, bet kitos dvi buvo užvaldę mano birželį. Tai mokslinė fantastika apie gyvenimą po žeme, kai viršuje viskas sunaikinta.

Mano mėnesio atradimas aprangoje buvo džinsiniai šortai. Tiesiog tokie paprasti iki vidurio šlaunų. Atradimas, nes šortų niekada neturėjau ir nemėgau.

Ir prie jų mano mėgstamiausia palaidinė – žalia su taškučiais. Lengva, nesiglamžanti… Niekaip nerandu normalios foto, tai pernykštis fragmentukas-kraščiukas.

O toliau gi viskas apie kosmetiką. Praeita mėnesį jos buvo tikrai geros!

Dekoratyvinės geriausi!

Super uber nuostabi yra The Balm paletė Balm Jovi. Spalvos pigmentuotos, laikosi begalybę. Dabar kai turiu ir Urban Decay, tai galiu pasakyti, kad The Balm yra OSOM!

Geriausiu tušu skelbiu Catrice Glam & Doll Curl & Volume. Jau žinote, kad tušų krizė baigėsi ir iš dviejų nuostabių šis yra nuostabesnis, o ir pigesnis.

Vasarą aš ir vėl išsitraukiau mineralinę Gosh pudrą. Nors mineralinė pudrą ne vienintelė, tačiau ši geriausiai maskuoja ir yra šviesi. Gal tai skamba paradoksaliai, bet aš stengiuosi atrodyt šviesiau, nemėgstu įdegio, mane nervina, kad veidas ir krūtinė įdega, o kaklas lieka baltas. Na, žodžiu, šita pudra yra gėris.

Veido priežiūros gėriai! 

Kremas Bioderma Hydrabio Light jau buvo ir praeitame tope. Prieš porą dienų iškrapščiau paskutinį lašą. Šiaip paprastai aš taip nepersistengiu, baigėsi išmetu, nuo kraštų negramdau. Šį kartą toks liūdesiukas. Manau, kad kartosiu kai piniginė nustos verkt. Patiko ir mano vyrui.

De žavu, bet Makeup eraser irgi iš ano topo. Išgyveno kelionę, naudojamas kas dieną. Vienintelis priekaištas – atbrizgo kraštelis.

Plaukų geriausi!

Matrix Mega Sleek šampūnas ir kondicionierius yra ta porelė, kurios griebiuosi dažniausiai. Drėkina ir glotnina. Man tai tinka!

Wella kaukės mėginukas šiurkštiems plaukams gi neišeina iš galvos. Labai patiko, vis patikrinu, gal kokia akcija jiems, noriu didelio!

L’oreal Professionnel plaukų gelis-kremas Tecni Art Liss Control gal mano garbanų ir neištiesina bei nesutramdo, tačiau pakeičia pačią tekstūrą. Plaukai tampa slidūs ir blizgantys. Esu įsimylėjusi šį kremą. Gaila, kad jau eina į pabaigą.

Na ir kiti geriausieji!

Biok Dermatology rankų kremas tikrai nustebino. Kalnai tų tokių produktų, bet būtent šis guli prie lovos. Beveik bekvapis, riebus, bet greit susigeriantis. Nudžiugino!

Organic Shop kūno kremas – naujas mano atradimas. Didelis kiekis, nebloga sudėtis, superinis poveikis ir tas kvapas… Ledų… Mokos ledų.. Kol kas mėgaujuosi, tikiuosi neatsibos.

Mane pačią stebina, bet Foamous kvepalais-putomis pasitepu kiekvieną dieną. Visai nesvarbu kur einu ir ką veikiu.

——————————————————————————————————-

Štai tokie mano birželio mėnesio atradimai. O ką mėgstate jūs?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours