Koks mėgstamiausias Salomėjos papuošalas? Auskarai! Aš juos nešioju visada! Na nebent pametu kažkur pakeliui (deja, tai nutinka gana dažnai), arba pamirštu (tai nutinka labai retai). O vienas auskaras tai visada su manimi, net kai miegu!

Gražių auskarų rasti gana sunku. Įdomių – dar sunkiau. Vakar kaip tik ta tema skaičiau vienos blogerės įrašą. Kažkodėl, kai kalbu apie mėgiamus blogerius, aš pamirštu ją paminėti, tad padarysiu dabar – Cippa. Mano stilius visai kitoks, figūra priešingybė, bet labai mėgstu paskaityti ir pavėpsoti. Labai. Ir vakar Cippa rašė odę klipsams, kur sakė: “Ilgą laiką tiesiog pavydžiai parduotuvėse nužiūrinėdavau auskarus (praeivių ausyse – retai, ir nesuprantu, kodėl tokia nuobodi situacija)[…]”. Ir tas sakinys apie nuobodžius auskarus praeivių ausyse įkvėpė mane parodyti mylimiausius -iausius -iausius…

Tiesiog šį kartą pasižvalgykite ne po kosmetikos kolekciją, o po auskarų. Ir ne visų, o tik mylimiausių. Viršutinėje nuotraukoje matote jų krūvelę. Taip auskarų nelaikau. Visi jie pas mane sukabinti ant troselių, kurie ištiesti ant sienos :). Kaip parodoje.

Pradedu! Pirma nuotrauka, po to komentaras.

Šiuos auskarus man padovanojo anyta. Gal Kalėdų proga, jau nepamenu. Nežinau iš kur jie, nežinau iš ko (gal sidabriniai ir paauksuoti), bet man labai patinka. Prabangiausi, tad puošiuosi ypatingesnėmis progomis.

Šioje nuotraukoje net dvi poros auskarų, kuriuos nešioju tik vasarą. Kuo didesnės iškirptės ir nuogesni pečiai, tuo didesni auskarai. Pirmieji pagaminti turbūt iš kokoso kevalo ar panašios medžiagos. Išsimainiau Vinted.lt. Net nepamenu į ką.

Rugiagėles gavau dovanų prieš porą metų. Odinės. Truputį modifikavau – trumpinau. Čia kaip ir su sijonais – ilgis labai svarbu, nes centimentras ne ten ir atrodai storesnė. Rugiagėlės visada sulaukia daug komplimentų. Tai buvo ir vestuviniai mano auskarai. Spėkit iš ko buvo puokštė :D.

Na, o stikliniai žalieji atkeliavo iš Baltarusijos. Tai taip pat dovana. Daugiau autorių darbų čia.

Nesimetriška ir ryški keramika. Padovanojo mama. Vieni mylimiausių. Ypač patinka tas nesimetriškumas, žinoma.

Raudonėliai :). Tie kairėje, su varžtu yra velti. Gavau gimtadienio proga. Nežinau kodėl, bet veltinį norisi nešioti tik žiemą, tad tuo metų laiku jie būna mano mylimukai.

Raityti auskarai yra iš odos. Pirkau vienos Kalėdinės mugės metu. Nors jų dažnai nenešioju, bet visada griebiu tada, kai apsirengiu tamsiai (retai tas būna) ir labai reikia ryškaus akcento.

Vyšnias išmainiau Vinted.lt į nepatikusį, per Kalėdas gautą, kūno kremą :). Man labai smagiai barška tos uogytės viena į kitą.

Elniukus gavau dovanų iš vienos exatvirukininkės. Ausys jų nepaleidžia visą gruodį, tai geriausi ever Kalėdiniai auskarai :).

Didieji – lauktuvės. Berods iš Kroatijos. Gana dažnai į juos kreipiuosi, ypač tinka prie visokių ilgų sijonų :).

Dešiniausiai visiškas minimalizmas. Pirkau Kaziuko mugėje ir nustebau, kad prilipo.

Na, o laumžirgiai tada kai norisi ko nors paprasto, bet neprasto. Taip pat dovana.

Paskutinė nuotrauka. Kaukoles visai neseniai pirkau humanoje. Jos tokios tarsi guminės. Linksmos, ar ne?

Baltą paukštuką ir inkilėlį pričiupau Kaziuko mugėje. Keramika. Iš tiesų tai pirkau dovanai, tad išrinkau ne savo spalvą (tai vieninteliai mano balti auskarai), bet taip patiko, kad… pasilikau.

Lašišas gavau dovanų nuo Kalėdų Senelio :). Jam jas pagamino “Dzy Dzy”. Labai jas mėgstu dėl spalvos ir formos. Pastebėjau, kad kitų žmonių akį traukia.

Apvalūs katinukai yra… Įdomus reikalas su jais. Radau kažkada rankinėje ir visiškai neprisimenu iš kur gavau.

O morkos gi… Morkos! Unikalu ir nuostabu! Čia ir vėl mane palepino draugė. Ryškūs, unikalūs, kaip jų galima nemėgti?

Štai kokie jie, auskarai, kuriuos mėgstu! Ar nešiotumėte bent vienus? Kartais pasvajoju apie auskarų swapą :).
Na, o jei turit nenešiojamų įdomybių, tai mano adresas nurodytas prie kontaktų :). Juokauju, aišku.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.