Vėl apie plaunančius kondicionierius: „SheaMoisture Curl Moisture Co-Wash“ apžvalga

Estimated read time 4 min read

2020 07 15. Labas labas, kaip gyvenat, kuo gyvenat? Aš kol kas panėrusi į darbus. Tas yra gerai. Kažkaip daugiau veiklos, daugiau gyvas žmogus jaučiuosi. Tik šiek tiek pergyvenu, kad noriu būti dar produktyvesnė. O tam reikia išmokti kokybiškai ilsėtis, o ne savaitgaliui pasiimti kompiuterį, nes gal atsiras minutėlė pasistūmėti dar :D.

Blogui laiko randu kiek mažiau, nes kai tik atsiranda minutėlė, skubu rašyti knygos atsiliepimo į Šiukšlynėlį. Perskaitau daugiau nei spėju aptarti, o knygos gi įdomiau nei šampūnai :). Tačiau šis mano tinklaraštis yra meilė, kurios tikrai neketinu pamiršti. Ir vėl ateinu su atsiliepimu apie produktą, kuris įdomus tik man, nes, spėju, garbanių tarp jūsų nėra daug. 

Jau žinote, kad esu plaunančių kondicionierių gerbėja. Man patinka, kad jie neišsausina plaukų, ypač tinka garbanoms, nes šios ir taip iš prigimties sausos. Minusas – tai nėra tas gaivus plovimas, po kurio plaukai net šiugžda. Todėl tinka tik besiskundžiančioms sausumu, storiems, o taip pat, žinoma, garbanotiems plaukams. 

Mano vonios naujokas – „SheaMoisture Curl Moisture Co-Wash“ plaunantis kondicionierius. 

Gamintojas sako, kad iis kondicionierius be ploviklių pašalina nešvarumus, neišplaudamas iš plaukų iš natūralių aliejų. Lengvos konsistencijos produktas švelnina ir neleidžia plaukams veltis. Garbanos išlieka glotnios bei lengvos. 

Sudėtis: Deionized water, cocos nucifera (coconut oil)*, butyrospermum parkii (shea) butter*♥, mangifera indica (mango) seed butter*, olea europaea (olive) fruit oil, triticum vulgare (wheat) germ oil, cetyl esters, kaolin clay, grapeseed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, behentrimonium chloride (conditioner), hibiscus sabdariffa extract, salix alba (willow) bark extract, melia azadirachta (neem) seed oil, cetyl alcohol, vegetable protein, hydroxyethyl cellulose, stearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, tocopherol (vitamin e), African black soap extract, sea salt, rosemary extract, caprylyl glycol.

Kaip naudoti: Ištepti plaukus kondicionieriumi ir 3-5 minutes masažuoti nuo plaukų iki galiukų. Išskalauti šiltu vandeniu. Vieną kartą per mėnesį naudoti giliai valantį šampūną. 

Prisipažinsiu, šios serijos minusas yra kvapas. Saldus, tarsi saldainiai, tarsi kokosas. Na nemyliu aš tokių, nors tu ką, nors vyras po to sako, kad kvepiu. 

Konsistencija kiek skystesnė už eilinio kondicionieriaus. Sakyčiau panašu į tirštesnį kreminį šampūną. 

Neputoja nė kiek, todėl tikrai nėra to jausmo, kad štai plaunu galvą. Tačiau bemasažuojant jaučiai, kaip plaukai slidėja ir bent jau balzamo papildomai nebereikia. 

Nuskalauji ir štai – viskas. 

Rezultatas kaip kada. Jei neseniai būnu plovusi galvą SLS’iniu šampūnu, tai su co-wash plaukai atrodo puikiai. Neišsausinti, nepasipūtę bet ir nesukritę. Gražiai banguojasi, švelnūs. Tačiau jei „SheaMoisture“ plaunantį kondicionierių naudoju jau trečią kartą iš eilės – nebelabai kuo turiu džiaugtis. Plaukai neatrodo labai švarūs ir sukrenta. 

Aš vonioje elgiuosi lyg laboratorijoje ir mėgstu eksperimentuoti. Tad mano galvos plovimo rutina dabar atrodo taip. Plaukus plaunu kas antrą dieną.

Pirmas plovimas – galvos šveitiklis, šampūnas su SLS + kaukė.
Antras plovimas – švelnesnis šampūnas + kondicionierius.
Trečias plovimas – plaunantis kondicionierius.
Ketvirtas plovimas – toks pats kaip trečias.
Penktas plovimas – tas pats švelnesnis šampūnas + kondicionierius, jei tik matau, kad gilaus valymo dar nereikia.
Jei plaukai atrodo neblogai vėl šoku prie plaunančio kondicionieriaus, jei ne – prie stipresnio. Taip tęsiu toliau iki pajaučiu, kad jau norisi gerai išsiplauti galvą ir tada pradedu ciklą iš pradžių. Taip mano vonioje ratu sukasi du šampūnai (stipresnis ir „gražesnės“ sudėties), šveitiklis, kaukė (kartais jas keičiu), kondicionierius ir plaunantis kondicionierius. 

Kažkam tai gali būti nepriimtina rutina, bet juk čia yra dalijimasis patirtimi, o ne pamokėlė 😀

Grįždama prie įrašo žvaigždės aš noriu reziumuoti, kad produktas man labiau patinka, nei ne ir jau svarstau įsigyti naują pakuotę, nes nėra jis labai skalsus. 


Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com, kaina – 10.19 EUR už 354 ml. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

+ There are no comments

Add yours