“Garnier Fructis” tai toks prekinis ženklas, kuris sukelia man nostalgiją. Būdama studentė aš taupydavau litukus, kad galėčiau įsigyti mėgstamiausią šio vardo šampūną, o ypatingomis progomis pasilepindavau kauke iš to indelio, kurį kažkodėl vadindavome puodyne. Sekdavau naujienas ir trokšdavau naujo serumo, naujo kremo, naujos linijos priemonių.

Ak, išlepusi esu ir jau net juokas kai pagalvoju, kad dabar pietūs dažnai kainuoja daugiau nei šampūno buteliukas. Karštligiškai nestebiu “Garnier” naujovių, tačiau apie “Thick and Gorgeous” liniją girdėjau. Visų pirma bandžiau žurnalinius mėginukus (nelabai patiko), o po to mačiau daug kitų blogerių įrašų apie šią liniją, mat kompanija pakvietė prisidėti prie konkurso “Tapk Fructis plaukų žvaigžde”. Paskaitykit nuorodą, sudalyvaukit, juk vasarą taip linksma maivytis ir darytis selfiukus. Bent jau vakar tai pajutau! Bandžiau, maiviausi, fotografavausi ir buvau sau kuo tikriausia žvaigždė! Rimtai! Žiūrėkit!

Plaukų priežiūros seriją sudaro 6 gaminiai. Pagrindinis linijos akcentas yra storesni plaukai, kažkokios FIBRA-CYLANE™ molekulės, kurios sukuria didesnę apimtį. Seniau bijodavau žodžių purumas ar apimtis. Mane supras tos, kurios turi besipučiančius plaukus. Užaugus supratau, kad apimtis ir pasipūtimas nėra tas pats. Daaaag plaukų gali būti glotnūs ir slidūs, nebūtinai šiurkštūs ir pasipūtę.

Trys priemonės yra plaukų plovimo ritualui: šampūnas, kondicionierius ir kaukė. Dvi priemonės yra skirtos priežiūrai po plovimo: nuo karščio saugantis nenuplaunamas kremas ir plaukų galiukų serumas. Viena priemonė yra užbaigimui ir formavimui: apimties suteikianti plaukų pudra.

Priemonių aprašymai:

Tik pudrą pamiršau nufotografuoti, tai jos aprašymas yra čia.

Bandom viską?

Mano plaukai po sunkaus laikotarpio be karšto vandens tikrai buvo sukritę ir liūdni 🙂

Taigi pirmieji eilėje šampūnas su kondicionieriumi.

Šampūnas putoja ir kiek matau plauna gerai, nes mano dar šviežiai dažytų plaukų spalva keliauja į dausas 😀

Kondicionierius kvepia saldžiai, tepasi lengvai. Po jo dar dedu kaukės.

Šiaip jau čia sviestas sviestuotas ir aš rekomenduoju naudoti arba kondicionierių, arba kaukę, bet šį kartą tiesiog norėjau išmėginti visą visą liniją. Kaukė kvepia dar skaniau, bet yra skystesnė už balzamą. Hm… Trys minutės prabėga ir laikas tepti kitas priemones!

Nenuplaunamas nuo karščio saugantis kremas man iš karto patinka. Nuo jo plaukai tampa slidūs, o štai galiukų serumas sukelia abejonių. Sąžiningai tepu kaip parašyta pagal instrukcijas.

Siunčiu bučkį ir einu džiovinti plaukų!

Ir čia dar ne viskas, po darbo fenu gi dar lieka panaudoti paskutinę priemonę, supurkšti plaukus pudra-laku, kad šie gautų dar daugiau apimties!

Voulia! Štai jūsų žvaigždė! Bučkis ir bučkis!

Susitaršius žvaigždutė iš mano paauglystės laikų!

Viską dariau pagal planą, bet gi žvaigždės tai bjaurios kalės, ar ne? Jau iš karto mačiau ką čia man reikia pakeisti ir padaryti savaip. Ko nenaudoti ir kaip dar labiau sužvaigdėti! Taigi, pagal mane pamodifikavus programą aš visų pirma atsisakiau plaukų džiovintuvo, nes ir šiaip jo nenaudoju. Tada gi panaudojau tik plaukų balzamą (nes kaukę reikia laikyti ilgiau, o vakar buvau tingi žvaigždė) ir galiausiai plaukus sutepiau nenuplaunamu kremu. Nors jis lyg ir skirtas saugoti nuo karščio, o džiovintuvą juk atmečiau, bet kas man? Aš gi žvaigždė ir darau ką noriu.

O taip. Rezultatas nudžiugino. Plaukai išdžiuvo purūs, bet nepasipūtę, spindintys ir malonūs liesti. Tikrai!

O ryte aš vis dar buvau žvaigždė. Retas atvejis kai nesinori plauti galvos nes šukuosena patinka. Apimtis ir slidumas liko. Oho!

Ofiso žvaigždė!

Va kaip viskas buvo. Selfių limitas eina į pabaigą. Grįžkime prie Fructis priemonių. Pabūsiu aš dėstytojas, o produktai lai laiko egzaminus. Ką gi:

Viena priemonė gauna 4
Viena priemonė gauna 6
Viena priemonė gauna 10
Dvi priemonės gauna 8
Viena priemonė gauna 9
Vidurkis: 7.5

Ar tai daug, ar mažai? Priklauso nuo požiūrio. Vieni liūdi jei netenka pirmūno statuso, kiti krykštauja išlaikę egzaminus.

Išsamesnes apžvalgas aš parengsiu vėliau, išbandyti priemonėms reikia laiko, o vienkartinis įspūdis nieko nereiškia. Jau žinau, kad bus ir baisios kritikos, ir pagyrimų. Tikiuosi jums buvo smagu skaityti žvaigždišką įrašą. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).