Prieš kurį laiką su Klipshop.lt atstovais susitariau, kad išbandysiu keletą W7 kosmetikos produktų. Mano pačios sau sugalvota užduotis yra pasižiūrėti ar tos priemonės vertos dėmesio. Palyginus gana nebrangios (ypač užsienyje) ir garsėja tuo, kad daro gerai žinomų prabangių kompanijų, tokių kaip “Benefit”, “The Balm” ir pan. analogus. Ne kopijas, bet tuos vadinamus dupes, kuomet produktai yra artimi savo spalvomis bei savybėmis, tačiau gerokai pigesni.

Ir šis mano tekstas nėra tikra apžvalga, kuomet aš nagrinėju kiekvieną daiktą, rašau jo aprašymus ir t.t. Tai daugiau toks paplepėjimas apie bendrą įspūdį.

Pradėkime nuo to, kad aš jau esu bandžiusi šiek tiek W7 anksčiau ir noriu priminti keletą tikrai vertų dėmesio produktų. Visų pirma, tai “Beauty Blender” analogą – kempinėlę “W7 Power Puff”. Aš dariau keturių kempinėlių testą, kuriame ji užėmė pirmą vietą. Tiesa, nepatiks tiems, kurie mėgsta itin minkštas kempines, bet aš labiau linkusi prie tų, kurios už minkštumą gautų 8 (čia jei originalusis BB yra dešimtukininkas, o kiniškos visokios kažkur 1-4 ribose).

Dar vienas produktas, kuris man pasirodė visai toks pats, kaip ir didysis konkurentas “Makeup Eraser” yra veido valymo rankšluostis.

Palyginimą tarp “Makeup Eraser” ir “w7 it’s magic!” rasite čia.

Bandžiau ir “Absolute Lashes” tušą, kuris labai primena “Benefit”.

 

Apie jį skaitykite čia. Vėliau išbandžiau ir tą originalųjį, kuris įkvėpė pagaminti W7, tai šiuo atveju pigusis variantas tikrai neprilygsta, nors ir nėra blogas.

Dar mano akimis vertinant, dėmesio nusipelno ir “Honolulu” bronzantas.

Visus šiuos dalykus naudojau, sunaudojau ir galiu rekomenduoti, o dabar pažiūrėkime į keletą naujai išmėgintų priemonių.

Pradėti noriu nuo to, kas tikrai verta dėmesio. O tai yra “W7 Very Vegan Lipstick” lūpų dažai.

Minkšti, sodrūs, kreminiai. Ant lūpų jaučiasi kaip balzamas, turi lengvą švytintį užbaigimą. Nesausina. Žinoma, kad nėra ir ilgalaikiai :). Tačiau tiems, kas nemėgsta matinių dažų ir ieško kasdienių spalvų, rekomenduoju atkreipti dėmesį.

Vertos paminėjimo man pasirodė ir dvi kreminės pudros.

Ir jei atvirai, tai šios pasirodė labai labai panašios. Abi matinės, abi tirštos ir iš tų kiek sunkesnių. Abi šiek tiek paryškina išsausėjimus ir abi gerai maskuoja. Kadangi ir spalvas pasirinkau tokias pačias, tai man pudros yra dvynės. Gal kažkas su manimi ir nesutiktų, bet bandžiau aš jas net vienu metu, nes norėjau palyginti. Laikosi gana ilgai, ypač užfiksuotos, tad riebiaodėms, kurios neturi šerpetojimų, visai galėtų patikti.

Tęsiant pagyrimų seriją, tai man dar visai nebloga atrodo biri pudra “W7 Very Vegan Sheer Loose Powder”. Tiesa, jos pakuotė tokia, kad viskas byra aplink, labai nepatogu ir murzina. Tačiau pati pudra fiksuoja makiažą ilgam, natūraliai atrodo.

Čia ir baigiu gerųjų įspūdžių seriją ir pereinu prie vidutinių.

Pamėginau “W7 Tinted Kiss Lip Oil” Lūpų aliejų ir “W7 Souffle” blakstienų tušą.

Abi priemonės pasirodė visiškos vidutiniokės. Tintas suteikia mažai spalvos, labiau tai aliejus (mineralinis) su labai nedaug atspalvio. Ant lūpų atrodo kiek riebokas. Nieko baisaus, naudoti galima, bet į favoritus tikrai nepretenduoja.

Tušas taip pat toks tik iš bėdos. Padažo ir gal net patiktų natūralumo gerbėjams. Bet aš nebuvau sužavėta.

Kiti produktai bus tie, kurie mano manymu neverti gyvuoti 🙂

Pirmasis – šešėlių paletė “On The Rocks”, spalva “Natural On Ice”.

 

Spalvos visai nepigmentuotos. Ok, tamsios dar dar normalios, nors sunkokai sklaidosi. Byra. Ilgai nesilaiko. Bet šviesiosios tai tokios visai meh. Aš nesu didelė šešėlių ekspretė, tad priminsiu, kad čia tik mano nuomonė, bet jau geriau koks “Catrice”. Nepatraukliai atrodo ir pakuotė. Kartoninė, stora, lengva, tokia tarsi tuščia ir nemaloni. Nepirkčiau.

Kitas daiktas, kuris atrodo labai gražiai yra bronzantas “W7 Very Vegan Matte Bronzer”.

Tačiau jis visai nepigmentuotas. Net su pirštu nesugebėjau swach’o padaryti :). Jei norit gero bronzanto, tai rinkitės “Honolulu”, skiriasi kaip diena nuo nakties. Jaučiu pareigą priminti, kad tai vėl gi yra tik mano nuomonė ir mano patirtis.

Taigi, kaip matote, produktų yra visokių. Gerų, vidutinių, prastų. Pati naudoju lūpų dažus, sausą pudrą ir kremines taip pat. Iš patirties su kitomis priemonėmis net aklai galiu rekomenduoti daiktus, kurių nebandžiau, pvz., šepetėlių valymo kempinėlę, konjac, taip pat bandytą makiažo kempinę, valymo rankšluostį. Skeptiškai siūlau žiūrėti į akių šešėlius, o štai tušai yra įvairūs, taip pat lūpų dažai neturėtų nuvilti.


Naudinga: Produktų ieškokite Klipshop.lt.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).