Sveiki! Jei neklystu, tai Veni Vidi bloge yra aprašyta jau trylika grožio dėžučių. Oho! Gomurys tikrai išlepintas, suvilioti bei įtikti vis sunkiau, pažiūrėkime ar tai pavyko debiutinei parduotuvės TopBeauty.lt dėžutei! Ji kainavo daugiau nei daugelis konkurenčių – 24.99 EUR ir žadėjo grožio priemonių, kurių vertė ne mažesnė, nei 59.59 EUR.

Pirmame paveikslėlyje matote prekinių ženklų logotipus, jų sąrašas turi suvilioti arba atbaidyti.

Pamačiusi “Foamous”, pagalvojau, kad gi jau turiu, bet dar ne visus kvapus! O jei koks ir pasikartotų, tai Kalėdos jau artėja!

“Misshos” asortimentas sufleravo, kad gausime veido kaukę. Prisipažinsiu, visiems sakau, kad nemėgstu lakštinių kaukių, bet iš tiesų net nesu bandžiusi. Lyg ir baidė galimybė ją gauti, lyg ir ateina lūžis į mano gyvenimą, nes vakar užsisakiau vieną tokio tipo gana brangią. Laisva valia. Uf.

REF jau seniai noriu pamėginti.

EOS gi toks prieštaringas prekinis ženklas! Love or hate! O aš turbūt vienintelė dar nebandžiau ir nežinau myliu, ar nekenčiu!

Kerastase” yra tai dėl ko tos dėžės ypač norėjosi, kita vertus, jau nusvilus su kitomis dėžutėmis, skeptiškasis velnias sakė, kad ten tebus koks nors vienkartinis mėginukas.

“St. Moriz” kiek mačiau baidė daugelį merginų. Nėra tas įdegis toks populiarus, koks atrodo paskaičius internetus. Aš pati nemėgstu ruduot, tad tai atrodė tas prekinis ženklas, kurio nenoriu.

Na ir W7, dar neišbandyta kosmetika, labiausiai svajojau apie tušą, kurį jau kokius 6 kartus buvau įsidėjusi į krepšelį, bet vis nenusiperku.

Tad EOS, REF, “Kerastase”, W7 buvo tai dėl ko mane dėžė viliojo. “Foamous” ir “Missha” nebaidė, na o “St. Moriz” gi galima padovanoti kam nors…

Tokia tad lūkesčių įžanga. Visada rašydama dėžučių išpakavimo įspūdžius aš stengiuosi suskaičiuoti ir produktų vertę. Jei įmanoma, tai remiuosi tos parduotuvės kainomis. Tradicijos laikysiuosi ir dabar. Žinau, kad ne viena blogerė rašys apie dėžutę, ar filmuos, nes visos prisigyrė pirkusios, tad skaitytojai galės palyginti kaip skirtingi žmonės vertina tą patį dalyką.

Paštomate manęs laukė tradicinė “TopBeauty.lt” dėžutė su jau pažįstamu ir visada smagiai nuteikiančiu lipduku.

Viduje radau mažesnę pailgą dėžutę perrištą kaspinėliu. Su dar trimis pakartojimais, kad esu nuostabi! Pradedu tikėti!

Nenufotografavau, bet dar radau ir parduotuvės žurnaliuką Turiu jau trečią, ar ketvirtą, tad pastaba parduotuvės atstovams: laikas išleisti naują! 🙂

Praveriu dėžutę ir ten net virsta gėrybės!

Tikrai nėra tuštumos jausmo :).

Visus radinius net sunku sutalpinti į kadrą:

Taigi, detalizuoju ką rado nuostabioji (taip taip, patinka man tas lipdukas) Salomėja!

Pirma foto, po to komentaras.

“Matrix Hihg Amplify” šampūno ir kondicionieriaus mėginukas. Vertė: mėginuko vertės neskaičiuoju.

Mano vertinimas: Mėginukai visada yra gerai! Kuo daugiau, tuo geriau! Daug jų sunaudoju arba padovanoju.

“MISSHA Pure Source Cell Sheet” kaukė su arbatmedžiu. Vertė: 1.90 Eur

Mano vertinimas: Kaip jau minėjau, iš pat pradžių buvo aišku, kad rasiu kaukę :), tad radinys ir nenuvylė. Tai bus pirmoji mano išbandyta lakštinė kaukė, laikykit kumštukus, kad patiktų. Gal atsiras nauja manija?

REF Sausas šampūnas Dry Shampoo/204 (75ml). Vertė: 3.80 EUR

Mano vertinimas: Ak, na kaip žinia, aš sausų šampūnų nenaudoju, tad negaliu krykštauti ir šokti džiaugsmo šokio. Neliūdžiu, nes jau greitai reiks apdovanoti geriausią mėnesio blogo draugą ir ten taip toliau, bet vis dar lieku nepabandžiusi šios įdomios kompanijos gaminių. Beje, kaip tik neseniai skaičiau blogerės Vytautės įrašą apie sausus šampūnus, kuriame šis produktas yra įvardintas kaip geriausias. O ji išbandžiusi daug.

“Kerastase Elixir Ultime” aliejus, 50ml. Vertė: apie 17 EUR (Pilna pakuotė 125 eur 34 eur, jei tai yra šis produktas).

Mano vertinimas: Wow. Aš niekada nesu bandžiusi “Kerastase”. Pagaliau tą padarysiu! Ir dar ne su bet kuo, o aliejuku! Nuostabu, kad dėžutės sudarytojai įdėjo ne vienkartinį mėginuką, o gana solidų butelaitį. Nesklandumas tik tame, kad maniškis pasitaikė kiek nesandarus, tai šiek tiek privarvėjo, tačiau uf (palengvėjimo atodūsis) didelės žalos nepadarė.

“Foamous Mousse de Parfum kvepalai” – putos Razz My Berries (100ml). Vertė: 17.99 EUR.

Mano vertinimas: valio valio, nesikartojantis kvapas! Tiesa, aš nuo pat pradžių labiausiai noriu Heels on Fire, bet matyt nelemta 😀 taip greitai jį gauti. Apie putas jau rašiau čia, tad kažin ar rengsiu naują apžvalgą dėl kito kvapo. Tačiau jau dabar galiu pasakyti, kad man patinka. Spėkit kuo kvepiu? Iš prekinių ženklų sąrašo buvo aišku ką gausime, tik neaišku kokį kvapą, tad produktas tikrai džiugina.

“ST. MORIZ Exfoliating Body Scrub” kūno šveitiklis (100ml). Vertė: 4.4 EUR.

Mano vertinimas: Palengvėjimas! Tai nėra įdegio putos! Šveitiklis gal per daug širdies nedžiugina, tiksliau esu visiškai abejinga, bet tai yra sunaudojamas produktas.

“W7 The Nudes” akių šešėlių paletė. Vertė: 6.99 EUR.

Mano vertinimas: na, tai ne tas tušas, kurį buvau šimtą kartų įsidėjusi į krepšelį, bet šešėliai irgi geras daiktas, o ypač tokios spalvos. Be abejonės išmėginsiu, nes įdomu susipažinti su W7, laukit apžvalgos!

“EOS Sweet Mint” lūpų balzamas. Vertė: 8,50 EUR (dabar akcija – 5.95 EUR).

Mano vertinimas: pagaliau turiu EOS! Na žinokite, būsiu atvira, man visada atrodė nesąmonė tokia kaina už paprastą lūpų priemonę gražiame įpakavime, o prasti atsiliepimai nepadėjo piniginei atsiverti. Na, dabar gi išmėginsiu. Pati gal būčiau ėmus kitą kvapą, bet jei šis turės šaldomą poveikį, tai aš patenkinta.

Bendra dėžutės vertė: 60.58 EUR (arba 58 EUR jei skaičiuojam EOS su nuolaida).

Išvados: Taip, esu patenkinta! Pilna dėžutė įdomių produktų. Puikiai sukomponuota, produktai pilno arba kelioninio dydžio ir net jei nepatinka vienas antras daiktas, tai dar lieka krūva kitų. Jokių dušo želių, rankų kremų, plastikinių gumyčių ir šepečių!

Ko pritrūko? Gal kažkokio lankstinuko ar atviruko pristatančio dėžės idėją ir produktus.

Man apskritai labai patinka “TopBeauty.lt” parduotuvė. Mano manymu ji turi tik du trūkumus: 1. tai trūksta prekių sudėčių ir daugiau nuotraukų. Ne bėda, galima rasti internete, bet žinote kaip būna, randi sudėtį, tada dar randi kur pigiau nusipirkt, kam to reikia :). 2. Isteriškai siuntinėja laiškus apie krepšelyje paliktas prekes ir primygtinai siūlo jas nupirkti, net nuolaidą atsiunčia, nepaisydami to, kad jau viskas būna išparduota, o nuolaida toms prekėms negalioja 😀 😀 :D. Na, bet jei nepaliksi trūkumų, tai bus sunkiau tobulėt :D.

Kol kas nemačiau nė vienos nusivylusios šia dėžute. Pati labai norėčiau, kad ši parduotuvė pradėtų leisti jas reguliariai, tačiau įsivaizduoju kaip aukštai užkelta kartelė! Matėm atvejų, kai pirmosios dėžutės būdavo puikios, o po to prastėjo prastėjo prastėjo… Juk mes lempame su lyg kiekvienu išpakavimu.

O ką jūs manote apie šią gėrių dėžę? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.