Visai neseniai aš Facebook paskyroje paskelbiau konkursą ir paklausiau skaitytojų koks gi yra jų kosmetikos priemonių TOP5. Atsakymų gavau arti pusšimčio ir mane nustebino, kad yra tokie produktai, kurie tikrai labai dažnai kartojasi. Juk regis žmonės skirtingi, parduotuvėse begalybė priemonių, o štai vistiek išryškėja keli lyderiai. Dar įdomiau yra tai, kad dažniausiai minėta priemonė nėra labiausiai besireklamuojančios firmos. Žinia sklinda iš lūpų į lūpas?

Tad pažiūrėkime kas mano skaitytojams patinka labiausiai?

Pačioje populiarumo viršūnėje karaliauja… Lumene CC kremas!

Prisipažinsiu, kad mane nustebino šis pirmaujantis produktas ir taip pat sudomino. Įtariu, kad neatsilaikysiu ir pati išbandysiu.

Antroje vietoje atsidūrė taip pat labai dažnai minimas “Maybelline lash sensational” tušas.

Apie jau girdėjau daug gero ir mintyse įrašiau į norų sąrašą.

Trečioje vietoje yra “Essence” antakių šešėliai.

Aš irgi tokius turiu ir galiu pasakyti, kad tikrai puiki ir nebrangi priemonė.

Ketvirtoje vietoje yra populiarioji “L’oreal True Mach” krempudra.

Va šitai visai nestebina. Pati turiu, naudoju kas dieną ir esu labai patenkinta, tai geriausia mano turima kreminė pudra.

Na ir penketuką uždaro sausi “Batiste” šampūnai.

Nors aš pati apskritai nemėgstu sausų šampūnų, tačiau net ir man patiko bandytas “Batiste”.

Taip pat mano skaitytojai minėjo “Dove” plaukų priežiūros priemones, “L’oreal” akių tušus, “Essence” nagų lako gelinį viršutinį sluoksnį, “Catrice” kamufliažinį maskuoklį. Buvo tikrai įdomus konkursas. Man jau metas eiti paskelbti nugalėtoją.

O jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų visada laukiu čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Pirmas paveikslėlis yra “Designed by Freepik”