Timpų manija arba mano leggings’ų kolekcija

Estimated read time 4 min read

Tai gi va! Pastebėjau, kad man yra timpų manija. Aš visose parduotuvėse jas apžiūrinėju, čiupinėju, glamonėju (iš tiesų tai pritrūkau tinkamo žodžio, nes rūbų neglamonėju, tai jau tikrai). Nesvarbu, ar tai H&M, ar “Humana”, ar koks “Sports Direct”, visur aš matau timpas. Ir dar juokingiau, kad aš to drabužio nesieju su sportu. Tam aš turiu atskiras, bet man gi reikia kasdienių leginsų! Ir žiūriu, kad šių nemažai susikaupė, todėl sugalvojau, kad laikas su stiliumi susijusiam įrašui ir parodysiu jums savo vis didėjančią kolekciją!

Pradedam! Eilės tvarka bus atsitiktinė. Nei pagal naujumą, nei pagal mylimumą, tiesiog taip kaip nufotografavau.

Pavasaris! Todėl patraukė prie gėlių ir šviesių spalvų. Labai man patiko, kad timpos yra nesimetriškos. Beje, įdomu tai, kad nors aš ir turiu daug svorio, o mano blauzdos vos telpa į bet kokius parduotuvėje parduodamus ilgaaulius, čiurna gi pas mane labai plona, todėl bėdelė, kad daugelis timpų neaptempia gražiai.

Šie leginsai yra iš “Humanos” ir kainavo 6 EUR.

Kosmosas! Man šis kosmosas yra nuostabus, tik matosi ta minėta bėda, kad čiurnų neaptempia. Žiemą buvo gerai, kai tą slėpė kerzų aulai. Bet vistiek nešiosiu, nes tas kosmosas yra KOSMOSAS!

Irgi iš second hand, šį kartą man regis “50 centų”. Kainavo irgi 6 EUR (o gal 6,5?).

Čia yra mano brangiausios, gražiausios ir mylimiausios. Daugiau apie šias timpas rašiau čia. Leggings’us įsigijau society6.com parduotuvėje. Tuo metu kainavo 35 EUR + visos išmuitinimo išlaidos dar apie 17 EUR. Leginsų piešinio autorė yra Freeminds. Ir jei turėčiau krūvą pinigų, tai susipirkčiau visus jos darbus drabužių pavidalu :).

Šios timpos yra minkštos ir mielos medžiagos, todėl aš jas imu į keliones ir kai kuriose situacijose dėviu miegodama :). O ir šiaip gražios, mylimos, nešiojamos. Pirkau “Maximoje”, kainavo iki 10 EUR.

Aksominės, blizgančios, pilkos-sidabrinės. Na, tai atidaviau duoklę praeitą sezoną madingam aksomui. Švelnios, mielos, gal kiek per daug blizga bet gi galima kartais, ar ne? Pirkau “Rimi”, buvo nukainuotos, tai gal 3.99 EUR tekainavo.

Vienintelės timpos šiame pasirodyme, kurias aš dėviu tik eidama mankštintis (tam turiu dar kelias, kurių nėra pasirodyme, bet šios gražiausios). Pirktos “Maximoje”, kainavo 12 EUR.

Iš arčiau šį raštą vakar rodžiau savo instagram. Pasirodė juokingos, ypač tie šuniukai. Šį jovalą dėviu net dabar, kai rašau tekstą. Radau “Humanoje”, kainavo 6 EUR.

Fainos, ane? Gaila, kad man kiek platokos, tad atrodo labiau treningai, nei timpos ir dėl to jas dėviu tik namie. Bet nuo to ne mažiau mėgstu. Irgi pirkau second hand (“50 centų”), senokai, tad tikslios kainos nebepamenu, bet man regis apie 4 EUR.

Na ir paskutinės, ko gero nuobodžiausios, timpos. Šlapio efekto, gal jau ir nebemadingos, bet tikrai dažnai dėvimos. Turiu labai seniai, net nepamenu, kurioje parduotuvėje pirkau, tik tiek, kad tikrai iš dėvėtų drabužių ir kainavo 3 EUR.

Tad štai tokia mano mažytė timpų kolekcija! Jūs klausiate, o su kuo aš jas derinu? Na tikrai jau ne su bambą vos siekiančiais marškinėliais. Dažniausiai nešioju su vienspalvėmis, nelabai ilgomis suknelėmis. Kaip tik vieną pavyzdį šiandien rodžiau IG (ar sekate ten?).

Na, tai kurios patiko labiausiai? Ar jau galiu save vadinti timpų maniake?


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment