Tai kokios gi kosmetikos iš tiesų prireikė kelionėje?

Estimated read time 3 min read

Sveiki sveiki, baigiu atsigauti po savo kelionės. Jei dar kas nors neskaitėte, tai įspūdžius ir patirtis galite rasti čia.

Prieš kelionę aš Facebook’e dalinausi nuotrauka, kurią matote viršuje ir klausiau ar čia visiems tiek visko reikia, ar tik mudviem su vyru. Komentavote įvairiai, bet regis nepakraupote nuo mano daikteliukiškumo. Tai štai, grįžau ir dabar noriu papasakoti ko gi iš tiesų man prireikė šioje kelionėje! Nepykit už nuotraukų kokybę, viskas ką šiandien fotografavau išėjo nei šiaip nei taip, tad ateinančią savaitę nuotraukos bus, sakykime, kad įdomios.

Tikrai sudarinėdama kosmetinę aš truputį persistengiau :).

Viskas ko prireikė (+2 plaukų ampulės, kuriu nebeturiu) matosi šioje nuotraukoje:

Priminsiu: viskas dviems žmonėms vienai savaitei.

Žinoma, be dantų šepetukų ir pastos išgyventi sunku. Aš jau pasimokiau, kad kelioniniai šepetėliai labai nepatogūs, todėl imame įprastus. Pastą perku “Droge”, nelabai man svarbu kokia, svarbu pakuotės dydis. Šią jau gal į trečią išvyka imame, jau beveik baigėsi.

Dar du reikalingi daiktai: dušo žele ir dezodorantas. Dezodorantas per didelis, bet nenorėjau pirkti kito. Taip pat, nors jis nerealiai kvepia, man netinka, todėl šiek tiek kankinausi. Dušo žele supyliau į kelioninį buteliuką. Bijojau, kad pritrūksime, bet matot kiek dar liko. Prausėmės kas dieną, ne po vieną kartą, nes aš kartais eidavau į dušą pasišildyti.

Plaukams reikėjo visko ką pasiėmiau. Kapsules sunaudojau, patiko. Saphira kaukę naudojau kaip kondicionierių. Aliejukas taip pat nuolatos gelbėjo trinamus ir drėgstančius plaukus.

Lūpų balzamas mažiukas ir pats paprasčiausias. Visada turėjau striukės kišenėje. Skutimosi peiliukas abiejų taip pat buvo naudojamas. Po tokių atšiaurių sąlygų verkė rankutės, kurios šalo drėgnose prištinėse, tad įsimesti kremuką tikrai nebuvo klaida.

Veidui ėmiau, ir abu naudojome, Biodermą naują kremą, o prausiausi su L’occitane putomis. Kartais jas panaudodavau ir kūnui. Kaip ir Biodermos kremu patepdavau išsausėjusias kūno vietas.

Štai ir viskas!

Ko gi nereikėjo? Pasiėmiau Urea saulės kremą veidui. Maniau jei reiks, naudosiu ir kūnui. Saulę mes matėm tik grįždami namo, tad to kremo man neprireikė. Turėjau mažuliuką BB kremo mėginuką – nereikėjo. Tiesiog nesinorėjo kažko tepti ant veido, kai jis visą laiką kentėjo nuo lietaus ir vėjo. Nei šešėlių, nei veidrodėlio, dėl kurio ėmiau paletę man neprireikė. Kaip ir šepetėlio, kuriuo tvarkau antakius. Taukmedžio sviesto visgi neėmiau, bet ir nepasigedau.

Žiūriu, ne tiek jau daug neprisireikusių dalykų pasiėmiau, tai sakyčiau, kad su patirtimi optimizuotis sekasi vis geriau ir geriau. Iš esmės galėjau dar neimti dušo žele, bet įsimesti daugiau šampūno. Veido prausimui taip pat būtų geriau turėti gelinę priemonę, nes jos skalsesnės, tad galima išsiversti su visai mažulyčiu buteliuku.

Jau greitai parengsiu apžvalgas apie plaukų ampules, Biodermą kremą, Saphira kaukę ir L’occitane putas! Likite įsijungę!

Kviečiu reikšti nuomonę, komentuoti, siūlyti. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours