SwapBox su Patricija iš "O jei noriu dar?"

Estimated read time 5 min read

Feisbuko sekėjai jau žino, kad mudvi su Patricija apsikeitėme paslapčių dėžutėmis. Ir aš dabar visai supratu tų visų grožio dėžučių bumą. Merginos perka katę maiše, moka nemažus pinigus ir net nežino už ką. Už paslaptį, sakau jums! Laukimą. Smalsumo augimą. Kantrybės bandymą. Na ir tą nuostabų jausmą, kai jau gauni dėžę į rankas ir po truputį išvynioji.

Beveik prieš mėnesį su Patricija susitarėme apsikeisti dėžutėmis, kurių vertė apie 30 eurų. Prisipažinsiu, kad buvo ir smagu, ir sunku. Visą laiką skaičiau jos blogą ir stebėjau, kas patinka, o kas ne. Ko norėtų, kokias spalvas renkasi. Ką jau turi. Po to bijojau, kad nenusipirktų pati tokių daiktų, kokie jau laukia dėžutėje. Ir vistiek toli gražu ne viską pataikiau. Pvz., jei vakarykštį įrašą apie “Margaritos” kremą būčiau perskaičiusi anksčiau, tai tikrai nebūčiau įdėjusi šio prekinio ženklo produkto, kad ir kaip man jis pačiai patinka. Gi visko pasaulyje negali žinoti. Čia ir žavumas tų swapbox’ų, kad visada išlieka rizika.

Man labai smagu, kad mes su Patricija susitikom gyvai ir turėjo progą valandėlę paplepėti. Tikiuosi ne paskutinį kartą, o dabar gi nebetampau jūsų kantrybės ūsų ir rodau gautus džiaugsmus!

Štai kokį kupstą gavau. Iš karto nusiteikiau, kad bus smagu išvynioti!

Taip ir buvo, nes visi daikčiukai buvo labai gražiai supakuoti. Man net truputį gėda, kad aš taip nemoku :). Ak, kiek buvo išpakavimo džiaugsmo! Kiekvienoje pakuotėje po laiškelį su paaiškinimu, kodėl man parinko tokį daiktą. Vis dar su jauduliuku prisimenu, kaip aš kabinete išsišiepus didinau popieriaus krūvą 🙂

Na ir po truputį rodausi ta eilės tvarka, kokia viską išvyniojau.

Iš karto radau tai ką labiausiai mėgstu – produktus plaukams. “Dr. Sante” šampūnas bei balzamas “Apimtis bei žvilgesys”. Šio gamintojo dar niekada nebuvo mano vonioje, tad tikrai džiaugiuosi gavusi ir būtinai bandysiu.

Lupu toliau ir randu nuostabų daiktą – “Noni Care”modeliuojantį kūno sviestą. Iš Noni esu bandžiusi tik lūpų balzamą, ir jis kurį laiką buvo mano mylimiausias, bet prisipažinsiu, kad dažnai suku ratus aplink šią liniją. Man labai patinka pakuotės bei kvapai. O žiū, gal pavyks ir kūną sumodeliuoti!

O toliau, mano mieli smalsuoliai, gi radau Cukrinį, natūralų, anticialiulitinį šveitiklį. Ir aš žinau, kad bus geras, nes viskas iš šitos Babuškos serijos man patiko. O bandžiau veido ir plaukų kaukes. Šveitiklio kvapas yra super!

Plešiu, lupi toliau ir randu dušo želę. Pradarius užkvipo visas kabinetas. Mmmm! “Thai melon & white lemon”. Rimtai, būna baltos citrinos? Nežinojau. Paveiksliuke tai tradicinės. Man labai patinka kvapnios dušo želė. Ir šiaip man visada patinka kvapnūs dalykai, todėl tikrai džiaugiuosi. Žiūrėkite, kaip skaniai atrodo!

Kitas išluptas gėris yra kvepalai! “Adopt” parfumuotas vanduo “Tiare gėlė”. Pati Patricija apie juos rašė savo bloge. Pamenu, kad tada truputį pavydėjau, įsidėjau į galvą, ir sakiau, kad būtinai reikės kada nors nusigaut iki tos parduotuvės. Ir štai, turiu! Kvapą dar turiu prisijaukinti. Bet vakar vis uostinėjau, uostinėjau, neįprastas, kitoks ir patinka! O ir laikosi kaip neblogai!

Kitas radinys vienintelis visoje dėžutėje privertęs kilstelėti antakį. Rožių losjonas tonikas pagamintas iš alkoholio denatūrato su įspėjimais nevartoti maistui. Manau ne maistui jį kai kas sugalvoja panaudoti :))). Beje, kvepia skaniai ir manau puikiai tiks dezinfekcijoms.

Kitame pakutyje rastas skanėstas privertė kuo nuoširdžiausiai išsišiepti. Patricija, aš irgi ant savęs kartais sakau “tai tundra!”. O briedžius šiaip kažkodėl laaaabai mėgstu. Ypač paveiksliukuose. Taupau tuos skanėstus, nes man regis surysiu nekramčiusi 🙂

O jėėėė, kitame pakečiuke radau šveitiklį veidui! Labai mėgstu, nes mano oda tokia, kad kartą ar du per savaitę tikrai nepakenkia nugremžti. Valomasis su grietine ir medumi. Kad tik nesuvalgyčiau. Tikrai labai džiuginantis ir naudingas radinys.

Dar vienas džiaugsmas mano veideliui. Ir tai džiaugsmas tiesiogine ta žodžio prasme, nes “Organic Therapy” kaukė skirta atsipalaidavimui. No stress! Nekantrauju išbandyti. Kadaise turėjau valomąją kaukę ir tikrai paliko teigiamą įspūdį. Bet gi veidą ne tik valyti reikia, ar ne? Apie kitas meilės rūšis aš dažnai užmirštu 🙂

Tu teisi, Patricija, tikrai priversi mane savimi pasirūpinti kaip reikiant! Nes dar gavau ir drėkinančią veido kaukę iš “Noni Care”. Tikrai tikrai pravers žiemą, nes tada turiu amžiną bėdą – drėgmės netekusią odą. Va ir bus kuo gelbėtis!

Ir dar, ir dar ne viskas! Dar esu palepinta ir pradžiuginta plaukų kauke! Greitas nusilpusių plaukų atkūrimas – kas galėtų būti geriau? Kažkada bandžiau kitos rūšies šias “Organic Oil” kaukes. Buvau labai patenkinta, todėl neabejoju, kad ir šios nenuvils!

Viskas! O štai kokią betvarkėlę sukūriau viską išlupinėdama!

Man labai patiko šie manai. Buvo smagu skaityti visus raštelius, šypsojausi, ypač todėl, kad jau buvau susipažinusi su Patricija ir mintyse girdėjau jos intonacijas. Pats smagiausias dalykas buvo viską išlupinėti :). Na ir produktai parinkti labai geri!

Išvada? Noriu dar! Tad jei kas nors norėtų swapintis lapkritį, rašykit man. Smagu būtų keistis su kita blogere, tačiau nebūtinai. Viskas, baigiau. Žinote kiek laiko rašiau? Nuo tada kai atsikėliau. Ir vis kas nors trukdė darbo klausimais. Bet jau. Jau baigiau. Einu virtis kavos ir šlamšti grikinių batonėlių. Valio!

O jūsų nuomonių komentarų, pasiūlymų visada laukiu čia, Facebooke, ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours