Svečiuose Inga. Ypač tinka odai! Arba „Eucerin“ koncentratas „Hyaluron-Filler“

Estimated read time 3 min read

Vėstant orams ir vis dažniau jungiant šildymo prietaisus, oda prašosi papildomo palepinimo. Kaip ir kasmet prasideda stebuklingo serumo – drėkinančio, gražinančio ir odos senėjimą (daugumos siaubas-baubas) atitolinančio  – paieškos. Šįkart apie „Eucerin“ serumą-koncentratą „Hyaluron-Filler“.

Apie serumą-koncentratą

Gamintojas žada, kad šis koncentratas nuo raukšlių sustiprins kasdienių priemonių nuo senėjimo poveikį: greitai, giliai ir lengvai įsigerianti tekstūra pateks į giliausius odos sluoksnius ir užpildys/lygins net giliausias raukšles. Teigiama, kad šis koncentratas nekemša porų ir yra puikus makiažo pagrindas. Naudokite ir džiaugsitės lygesne bei jaunesne oda.

Lietuviškoje etiketėje pabrėžiama, kad šis koncentratas ypač tinka odai. Gal turite idėjų, kam dar galėtų tikti?.. Pakuotėje šeši buteliukai. Vieno buteliuko turėtų užtekti savaitei.

Sudėtis išnagrinėta „KosmetikosDNR“ – verta susipažinti prieš perkant. Visi ingredientai:

Aqua, Cyclomethicone, Glycerin, Lauroyl Lysine, Methylpropanediol, Glycine Soja Germ Extract, Arginine HCL, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Sodium Chloride, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Parfum.

Vienu pirmųjų smuikų griežia – ciklometikonas (silikono pagrindo medžiaga), kuris odą padengia švelnia plėvele, bet nieko naudingo odai neteikia. Geriečiai: odą drėkinantis glicerinas, kondicionuojantis sojų gemalų ekstraktas bei arginino hidrochloridas ir, aišku, kažkiek hialurono rūgšties. Nieko ypatingo. Tikėjausi daugiau ir geriau.

Naudojimas: Prieš naudojimą buteliuką gerai suplakti. Koncentratą švelniai įmasažuoti į nuvalytą veido, kaklo ir iškirptės odą. Naudoti du kartus per dieną; po to, odą patepti dieniniu ar naktiniu kremu.

Mano potyriai, įspūdžiai ir nuomonė

Pakuotė graži. Tikrai! Šeši sidabriniai, ampules primenantys plastiko buteliukai sustatyti į nedidelį stovelį. Stovi tvirtai, ant šono negriūva. Tokį 5 ml talpos buteliuką patogu įsimesti į kelioninę kosmetinę. Kiekvienas buteliukas atsisuka ir užsisuka lengvai. Plastikas, norint išspausti likučius, spaudžiasi sunkokai.

Naudojimas. Konsistencija lengva, primenanti balkšvą gelį. Tepasi ir ant odos pasiskirsto labai lengvai. Slysta kaip per sviestą.

Potyriai. Susigeria lengva, nelieka lipnumo. Oda tampa švelnutėlė ir tokia išlieka bent kelias valandas. Tai toks tas poveikis. Man pritrūko drėkinimo, papildomo puoselėjimo. Jei neturite raukšlelių – manau, tiks ir patiks. Jei turite – ieškokite ko nors rimčiau. Tik tokiu atveju šis produktas neturėtų vadintis koncentratu nuo raukšlių, ar ne?

Ir dar. „Eucerin“ man visada siejosi su Vokietija. Ant šio koncentrato butelaičių puikuojasi užrašas „Pagaminta Tailande“. Ar jums tinka? Spręskite patys.

Vertinimas:

Naudinga: Mokėjau 32 eur.  Ieškokite vaistinėse.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame

+ There are no comments

Add yours