Nė mirktelėti nespėjau, ir vėl šildymo sezonas, ir vėl oda prašosi papildomo dėmesio. Šįkart vaistinėje akis užkliuvo už PHARMACERIS A rinkinuko – kremo ir serumo. Apie kremą – vėliau arba niekada, o štai odos regeneraciją skatinantį serumą trumpai apžvelgsiu. Mat, būtent dėl jo pirkau rinkinį.

Apie PHARMACERIS A serumą veidui „E-Sensilix“

Gamintojas žada, kad šis serumas odą pagirdys, pamaitins ir pastangrins, raukšles lygins ir atkurs sveiką bei gražų vaizdelį. Didelė vitamino E koncentracija (8%) turėtų padėti išvengti odos sudirgimo, skatinti odos regeneraciją ir pristabdyti senėjimo procesus

Šis serumas rekomenduojamas alergiškai ir jautriai odai, kuri dėl senėjimo ir išorinio aplinkos poveikio atrodo papilkėjusi ir išsausėjusi. Teigiama, kad tinka po estetinės medicinos procedūrų (mikrodermobrazijos ir pan.).

Sudėtį pastudijavus, naujo pirkinio džiaugsmas išblėso (ant rinkinio pakuotės sudėties nebuvo, tad sudėtį pamačiau tik namie išpakavusi). Kodėl? Pirmas ir pagrindinis ingredientas – mineralinis aliejus. Gal ir nieko blogo, bet veido priežiūros priemonėse man jo nereikia. Antras ingredientas – migdolų aliejus, galintis šiek tiek kimšti poras. Trečias – izopropilpalmitatas, laaabai kemšantis poras. Na, ir antioksidantas – vit. E.

Visi ingredientai: Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Ether, Tocopheryl Acetate.

Naudojimas: Prieš miegą serumą tepti ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė odos, jį lengvai įmasažuoti. Po to, tepti įprastinį kremą. Jei oda sausa, serumą rekomenduojama naudoti bent mėnesį.

Įspūdžiai, nuomonė, vertinimas

Konsistencija – bekvapis bespalvis riebalas, šiek tiek skystesnis jei natūralūs aliejai. Pakuotė – tamsaus stiklo buteliukas su patogia pipete.

Susigeria sunkiai. Veidas kelias valandas blizga lyg mašinine alyva apipiltas. Perbraukus ne tik pirštai tampa aliejuoti, bet ir panagės pilnos riebalo. Tad, jei nuspręsite išbandyti, būtinai laikykitės naudojimo instrukcijų – tepti prieš miegą. Aš kelis kartus pasitepiau prieš darbą, tai uuuupppps… Makiažas tirpe ištirpo; šviečiau, blizgėjau ryškiau už saulę visą dieną.

Poveikis dvejopas. Oda minkštesnė, pamaitinta ir atsigavusi. Bet… Visos pažandės nusėtos guzais – užkištos poros. Tad tiktų tik toms, kurių poros netrukdo šeimininkėms ramiai gyventi.

Įvertinimas:

Naudinga: Serumo kaina – ~15 eur. Ieškokite vaistinėse.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame