Kalėdos praėjo, pilvai baigia suvirškinti baltą mišrainę ir nejučia jau klikinu per savo mylimiausius blogus ir skaitinėju kas kuo gyvena. Jei prisiklikinot iki čia, tai štai jums naujas Ingos atsiliepimas apie nagų lako korektorių.

Esu terla. Man nagų lakavimas nėra elegantiškas procesas, kai lėtai brauki šepetėliu per nagus, ir jie virsta nepriekaištingai išpuoselėtais, fotoaparatų blyksčių, ovacijų ir Like  vertais nagučiais. Spalvinant dešinę ranką ar mažuosius kojų nagiukus, būtinai sudreba ranka, būtinai apsipaišau daugiau, nei reikia. Ir, žinoma, tada, kai laikas ryškus, ir mažiausia klaidelė bado akis.

Nuo tokių nemalonumų gelbsti nagų lako korektorius, dar vadinamas nagų lako koreguokliu ar nagų lako šalinimo pieštuku. Aš šį produktą vadinu tiesiog terlų džiaugsmu. Mažas, paprastas ir patogus, sukurtas specialiai nagų lako likučiams nuo odelių šalinti.

Pastaraisiais metais naudoju švedų kompanijos „Depend Cosmetic“ korektorių „Removerpenna“.

Pakuotėje rasite flomasterio formos korektorių su dviem papildomais aplikatoriais. Aplikatoriai yra kirstais galiukais, todėl korektoriumi gan lengvai pasiekiamos visos vietos. Įstatytas naujas aplikatorius greitai prisipildo veikliosios medžiagos ir valo valo valo… Aplikatoriaus nereikia keisti po kiekvieno pavalymo (valo, net nusidažęs žavinga didžiųjų slyvų ar baklažanų spalva).

Naudojimo instrukcija paprasta: pavalome (kaip flomasteriu) ir nusiplauname rankas su muilu. Patarimas – neskubėkite korektoriumi valyti lako likučių, kol lakas gerai neišdžiūvo. Aplikatorių galiukus galima šiek tiek pavalyti servetėle.

Sudėtis: Methyl Pyrrolidone, Alcohol denat, Aqua, Parfum, D-Limonene.

Vertinimas: 2,5/3. Naudoti paprasta – daug patogiau nei situaciją taisyti vatos tamponėliais ar sukti servetėles ant pagaliukų. Visgi, norėtųsi dar bent kelių papildomų aplikatorių (kartais jie susinaudoja labai greitai).

Naudinga: Šį nagų lako korektorių perku „Droge“. Kaina – ~5,50 Eur.

Aš dėkoju Ingai už atsiliepimą. Manau, kad man tokio daikto irgi reikia, bet be jau parduotuvėje išdžiūvusių Essence, korektorių kažkaip nepastebėjau.
Laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.