Oda sensta. Plaukai taip pat – plonėja, pamažu praranda žvilgesį ir gyvybingumą. Liūdna ir graudu? Tuomet Jums reikia botokso plaukams! Ha. Plaukų „skiepyti“ nereikės, tad galima drąsiai bandyti.

Apie „Semi Di Lino“ plaukų botoksą „Gold Filler“

Gamintojo pažadai. Tai italų kompanijos “Kleral System” plaukų priežiūros linijos „Semi Di Lino“ gaminys. Ant lietuviškos pakuotės ir internete pristatant produktą skelbiama:
Aksominio švelnumo, lengvos ir minkštos tekstūros fluidas, suteikia plaukams gyvybingumą, apimtį ir drėgmę visų tipų plaukams. Fluido formulė paimta iš jūros gelmių – jaunų plaukų paslaptis. Specialus dozatorius leidžia geriau paskirstyti produktą ant plaukų. Sudėtyje esantys jūros dumbliai suteikia plaukams efektyvų putlumą.

Efektyvus plaukų putlumas? Efektyvus putlumas? Plaukų putlumas?.. Na, nesvarbu. Po pardavėjos patikinimų, kad plaukai atsigaus ir bus papurę, nusprendžiau, kad tas efektyvus plaukų putlumas man nepamaišys.

Botokso flakonėlio talpa – 10 ml. Dėžutėje – 9 flakonėliai.

Sudėtis. Gamintojas žada, kad ši priemonė – be parabenų, mineralinių aliejų ir dažiklių. Visi ingredientai:
Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Wheat Protein, Aphanizomenon Flos-Aquae Powder, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Phenyl Trimethicone, Panthenol, Propylene Glycol, Centrimonium Chloride, Imidazolidinyl Urea, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Disodium EDTA, Citric Acid, Simethicone, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool.

Priemonės pagrindą sudaro vanduo, silikono medžiagos, hidrolizuotas kolagenas, kviečių proteinai ir žalieji dumbliai – kondicionuojančios, drėkinančios ir plaukus minkštinančios medžiagos. Toliau yra visko – ir geriečių, ir vengtinų ingredientų.

Naudojimas. Prieš naudojimą gerai suplakti. Tolygiai paskirstyti ant švarių plaukų, nenuplauti. Sunaudoti visą buteliuką vienu kartu. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamas kursas, t. y. sunaudoti 9 flakonėlius.

Vengti patekimo į akis ir ant gleivinės (turbūt nosies ir burnos).

Mano įspūdžiai ir nuomonė

Pakuotė. Pošimtsgegučių, tokį reiškinį jau buvau pamiršusi. Originali gamintojo informacija (sudėtis ir t.t.) ant flakono užklijuota kopijavimo popieriaus gabalu, kuriame atspausdintas lietuviškas vertalas. Et…

Pats flakonėlis plastikinis, bet dailus; su dideliu purkštuku – kad būtų patogu tolygiai botoksu padengti plaukus. Ant purkštuko nedideli mygtukai „on“ ir „off“. Šauniai sugalvota.

Tiesa, purkštukas nesuveikė abiejuose flakonėliuose (turėjau du). Mygtukai „on“ ir „off“ spaudėsi be priekaištų, bet paspausti flakono kojelę ir tolygiai papurkšti plaukus nepavyko. Galiausiai, nusukau purkštuką ir plaukus priemone išsitepiau pirštais.

Priemonė. Konsistencija – lengva lyg fluido. Plaukai lengvai pasidengė, priemonė greitai susigėrė. Kvapas stiprokas, bet nėra bjaurus. Net vakare šiek tiek jautėsi lengvas salsvas kvapas.

Rezultatas. Išdžiovinus džiovintuvu, plaukai tikrai buvo minkštesni ir puresni, labiau žvilgėjo. Tai turbūt ir buvo žadėtas efektyvus plaukų putlumas 🙂

Galutinis vertinimas: 2/3. Labiausiai patiko rezultatas – plaukų žvilgesys ir purumas. Neretai kaukėmis primaitintą plauką sunku atkelti nuo šaknų. Ši priemonė ne tik neapsunkino, bet ir padidinto plaukų apimtį.  Nepatiko – nesuveikę purkštukai ir sudėtyje esantys keli blogiukai. Na, ir kaina nelabai draugiška.

Naudinga: Vieno flakono kaina – ~4 eur. Nusipirkti galima http://kosmetikaplius.lt. Šių priemonių gausu ukrainiečių el. parduotuvėse. Tačiau gamintojo svetainėje šio botokso jau neradau. Gal pakeitė pakuotę… O gal nebegamina… Bet kokiu atveju, verta pasidomėti „Kleral System“ produkcija.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).