Apie „Re-Gen“ serumą

„Re-Gen“ serumas skirtas veido ir kaklo priežiūrai. Gamintojas teigia, kad šis serumas padeda kovoti su gyvenimo žymėmis veide (ha): sumažina matomus senėjimo požymius, atjaunina ir sustiprina odą, veido kraštus ir kaklą. Speciali formulė, daranti stebuklus, padeda susigrąžinti grožį. Taip ir parašyta ant pakuotės. Ha ha.

Kiti žadami pliusai: didina odos elastingumą, mažina netobulumus, greitai sudrėkina, neriebus, greitai įsigeria, su LCP, netestuotas su gyvūnais.

Prie „Re-Gen“ serumų parduotuvėje kviečia mirksinti LED lemputė. Kaip kokius bukus gyvulius. Erzina kas kartą einant pro šalį.

Sudėtis:

Alijošiaus lapų ekstraktas drėkina, ramina ir gaivina. Ciklopentasiloksanas ir gauruotosios sojos kondicionuoja odą. Glicerinas drėkina, o dar visa eilė sunkiai ištariamų ingredientų minkština odą. Sudėtyje yra šiek tiek odą drėkinančio pantenolio (vit. B5) ir antioksidanto vitamino E. Visgi, pastarųjų mažiau nei fenoksietanolio, vengtino konservanto. Paskutiniai trys sudėtyje esantys ingredientai taip pat priskiriami blogiukams. Izopropilmiristatas gali kimšti poras.

Naudojimas

Apvaliais judesiais serumą įmasažuoti į skruostus, kaktą, veido pakraščius ir kaklą. Jei reikia – pakartoti. Rekomenduojama tepti 10 minučių prieš makiažą arba naudoti kaip kasdienę drėkinančią priemonę.

Mano įspūdžiai ir potyriai

Pakuotė paprasto plastiko, plati, su dozatoriumi. Labiau primena ne elegantiškas moteriškų serumų pakuotes, o skutimosi putų ar vyriškų kremų po skutimosi flakonus. Tūris – 50 ml.

Pakanka lengvo spustelėjimo. Jei paspausite stipriau – išspausto serumo pakaks visam kūnui. Konsistencija – lengva kreminė. Pasiskirsto ir dengiasi lengvai, neriebina. Susigeria ne iš karto, o per kelias minutes. Tad serumu tepdavausi prieš pusryčius, o makiažą darydavausi po pusryčių.

Patepus „Re-Gen“, oda švelni. Panašu, kad serumas odą padengia plonyte ir šiek tiek spindėjimo turinčia plėvele. Tad oda atrodo skaistesnė. Gyvenimo žymės (t. y. raukšlelės) visos ten, kur ir buvo :).

Pagrindiniai minusai – kvapas ir spuogeliai. Kvapas primena nevykusius šampūnus – lyg ir žolelėmis kvepia, bet kvapas labai saldus ir labai stiprus. Išlieka net nusiprausus. O dėl spuogelių… Kemša poras (čia mano jautrioji vieta). Pažandėse vis iškyla koks spuogas, kaklas apsispuogavo. O dekoltė vaizdas… Kaip sušaudyta. Po pertraukos bandžiau naudoti – vėl tas pats…

Įvertinimas: „Re-Gen“ serumą sutepsiu vietoje rankų kremo – rankų oda surėkinta, minkšta, švelni ir neriebaluota. Šiltesniam orui bus pats tas.

Naudinga: Kaina – ~12,99 Eur. Galima įsigyti „Eurokos“ ir „Droge“. Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).