Svečiuose Inga. Šokiruojančiai tankinantis tušas „YSL Shocking“

Estimated read time 3 min read

Ar būna tušų per daug? Turbūt ne. Tad šiandien glaustai apie antrą savaitę naudojamą Yves Saint Laurent tušą „Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking“.

Apie YSL tušą „Shocking“

Gamintojas žada šokiruojančią blakstienų apimtį, kurią pasieksite be didelių pastangų. Brūkšt brūkšt naujovišku šepetuku ir rezultatas šokiruoja – tolygiai padengtos, pastorintos ir patankintos blakstienos.

Išskirtinis bruožas – net septynios tušo spalvos (Deep Black, Bronze Black, Cherry Black, Asphalt Black, Ashy Black, Sea Black, Casis Obscure). Belieka tikėtis, kad iki Lietuvos atkeliaus bent kelios iš jų. Juk vasarą taip norisi išlįsti iš juodos spalvos…

Talpa – 6,4 ml. Nuo atidarymo galioja 6 mėn. Pagamintas Prancūzijoje.

Sudėtis, kaip skelbiama, praturtinta vitaminu B5, kuris padeda puoselėti blakstienas. Visi ingredientai:

Water, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Cetyl Alcohol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Synthetic Flourphlogopite, Disodium EDTA, Fragrance. Gali būti pėdsakų: CI 77491, CI 77499/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide, CI77510/Ferric Ferrocyanide, Mica] (F.I.L. B47226/1).

Geriau nei tikėjausi (du ar trys vidutinio saugumo ingredientai). Iš geriečių – šiek tiek glicerino, simondsijų aliejus, kitų minkštiklių.

Naudojimas. Rekomenduojama:

  • Viršutines blakstienas dažyti braukiant iš apačios, o galiukus dažyti brūkštelint iš viršaus.
  • patines blakstienas dažyti nuo šaknų iki galiukų.

Nerekomenduojama:

  • Blakstienų dažyti apvaliais judesiais. Žinau, kaip dantys valomi apvaliais judesiais. O blakstienos?..
  • Nebandyti tušo skiesti ar atgaivinti mirusio su seilėmis, vandeniu ar kitais skysčiais.
  • Kaskart panaudojus gerai užsukti.
  • Nenaudoti, jei kvapas įtartintas.
  • Nenaudoti šio tušo (kaip ir jokios kitos akių kosmetikos), jei akis sudirgusi ar yra pažeidimų.

Mano įspūdžiai, potyriai ir nuomonė

Pakuotė. Nesu auksų ir kitų blizgučių mėgėja, bet gi gesinta aukso spalva dažna YSL kosmetikos dizaine. „Shocking“ tušo pakuotės dizainas estetiškas, nedekoruotas jokiomis tarp kitų gamintojų produktų populiarėjančiomis gėlytėmis-kvaksytėmis ar kitomis perdėtomis dekoracijomis. Atsisuka ir užsisuka lengvai ir patogiai.

Konsistencija ir naudojimas. Pirma mintis – šlapias šlaputėlis, minkštas minkštutėlis. Toks šlapias, kad ant šepetėlio yra nemažas tušo perteklius, o ir šepetėlio kotelis aplipęs tušu. Prieš dažant blakstienas, būtina šiek tiek tušo pertekliaus nubraukti nuo šepetėlio. Tikiuosi, kad tai nuo šviežumo, ir po dar savaitės naudojimo tušas truputį apdžius.

Blakstienos tušu dengiasi lengvai ir tolygiai. Padauginus tušo, blakstienos šiek tiek sulimpa, tad praverstų sausas šepetėlis joms pašukuoti (apsižiūrėjau, kad tokio neturiu..,).

Pagrindiniai pliusai – sodria spalva nudažytos blakstienos, tankinantis efektas, netepa paakių ir nebyra. Su kokiomis blakstienomis ryte išeisite iš namų, su tokiomis grįšite vakare. Nusivalo lengvai su miceliniu vandeniu.

Neįsivaizduoju, kaip blakstienas fotografuoti (sorriukas), bet gal vaizdeliai padės geriau įsivaizduoti:

Galutinis vertinimas: 2/3. Naudosiu iki pabaigos, gal net nusipirksiu kitos spalvos, jei/kai YSL „Shocking“ pasirodys Lietuvoje. Minusiukas už tai, kad labai lengva padauginti tušo.

Naudinga: Mokėta ~25 eur oro uosto parduotuvėje. Lietuvoje YSL tušais prekiauja „Kristiana“. Įsigyti, aišku, galima ir elektroninėse parduotuvėse (tik saugokitės padirbinių).

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke, Instagrame ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours