Svečiuose Inga. “Rebirth” su placenta ir vit. E arba kremas Nr. 1 Australijoje

Estimated read time 4 min read

Kažkur ir kažkada Salomėja pasakojo, kad nemėgsta įkyrių pardavėjų. Nemėgstu ir aš. Tik dažniausiai jie, vos pakalbinti, pabėga… Užtenka įjungti blondinės mygtuką. Kartą iš paskos sekiojančio apsauginio paklausiau, gal galėtų man padėti išsirinkti lūpdažį. Dingo net neatsakęs. Kitą kartą pardavėjos paprašiau surasti kremą be vitamino B. Skaitė pakuotes, dūsavo, kol nusibodo. Tada nuėjo ir atsistojo priešingoje salės pusėje.

Dar kažkada pardavėja bandė įsiūlyti kremą su placenta. Esą, placenta yra labai labai gerai, ir mano veidui labai labai jos reikia. Paklausiau, kieno ta placenta – karvės, kiaulės ar kokio kito žinduolio… Moteriškė bandė skaityti ant pakuotės, bet po minutės dingo. O ant pakuotės didelėmis raidėmis buvo parašyta, kad kremas su augaline placenta.

Nuo to laiko kaskart šypteliu išgirdusi apie kosmetiką su placenta. Ir paskaitinėju, kieno gi ta placenta. Šįkart – apie avelių placenta praturtintą kremą „Rebirth“, kuris skelbiasi kremu Nr. 1 Australijoje.

Gamintojo pažadai

Gamintojas prisistato kaip placentos kremų pionierius ir lyderis Australijoje. Deklaruojama, kad „Rebirth“ kremo su placenta pasaulyje parduota daugiau nei 3 mln. indelių, kad šis kremas yra geriausia dovana iš Australijos. Visa reklama skaninama Australijos gamtos vaizdais ir avytėmis; turtinama istorijomis apie “netyčia” sutiktus kremo vartotojus, kurie atrodo jauni bei gražūs ir lėktuvuose tepasi šiuo kremu; pastiprinta skaičiukais, kad 98 proc. vartotojų patenkinti šiuo produktu.

Apie kremą. Žadama, kad „Rebirth“ su placenta ir vitaminu E yra idealus dieninis kremas. Esą, jo sudėtis turtinga, kremas lengvai įsigeria, puikiai mažina raukšles ir stimuliuoja naujų ląstelių augimą.

Teigiama, kad kremai su placenta padeda gydyti šviežius randelius, tinka strijų prevencijai nėštumo metu ir kintant svoriui. Tad šiuo kremu rekomenduojama tepti krūtis, šlaunis, užpakaliuką, pilvą, blauzdas.

Sudėtis:  Purified Water, Mineral Oil, Stearic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Emulsifying Wax, Lanolin, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Hydrolised Placental Protein, Cetyl Alcohol, vitamin E Acetate, Triethanolamine, Phenyl Trimethicone, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Fragance.

Spėju, kad daug ką išgąsdins mineralinis aliejus. O gal ir ne? Pastebėjau, kad žiniasklaidoje kažkada sukeltą sąmyšį ir didelį bu-bu-buuu, keičia kontraargumentai, kad kosmetikoje ir vaikiškuose produktuose mineralinis aliejus naudojamas tik išgrynintas, kad mineralinių aliejų pagrindu pagaminti kremai pasidengia lengviau, geriau minkština ir drėkina, didina odos elastingumą.

Grįžtant prie „Rebirth“ – sudėtyje mažai naudingų medžiagų. Bet tikiuosi, kad visa tai kompensuos placenta ir vitaminas E. Neramina ingredientai, galintys kimšti poras.

Mano potyriai ir įspūdžiai

Pakuotė plastikinė, labai kasdieniška, visiškai nesolidi, netgi prastoka. Tūris neįprastai didelis veido kremui – 100 ml. Konsistencija – baltas tirštas ir purus suflė. Patinka. Kvepia labai nekaltai ☺ Lyg kūdikio kremas, neprifarširuotas dirbtinių kvėpiklių. Lyg retro gūsis – primena gerokai švelnesnį klasikinio „Nivea“ kvapą.

Tepasi lengvai, įsigeria greitai. Veidas švelnus. Visgi, kai lauke minusinė temperatūra, oda reikalauja didesnio drėkinimo ir maitinimo.

Raukšlelės nedingo, nesumažėjo. Didžiausias blogis – po kelių dienų pradedantys kilti spuogeliai. Bandžiau nutraukti naudojimą, po pertraukos vėl naudoti. Vėl nutraukti ir vėl naudoti. Rezultatas tas pats – stipriai kemšamos poros.

Galutinis vertinimas: Didžiausi šio kremo pliusai – konsistencija ir kvapas. Minusas – šis kremas yra tikras porų kamšalas (bent jau mano odai). O ir sudėties veidui norėtųsi geresnės. Dėl malonaus kvapo ir konsistencijos duodu antrą šansą – naudosiu kaip kūno kremą.

Naudinga: Kaina – ~ 15 dol. Įsigyti galima Australijoje arba el. parduotuvės (yra Amazon ir Ebay). Apie visą asortimentą galima pasiskaityti http://www.rebirthskincare.com. Ten mačiau rimtesnių ir įdomesnių produktų.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours