Svečiuose Inga. Prancūziškas netyčiukas arba micelinis valomasis vanduo FILORGA

Estimated read time 3 min read

Lietuviškų parduotuvių lietuviškos pardavėjos neretai yra įdomesnės nei jų parduodami produktai. Lietuviško aptarnavimo ypatumai vis dar periodiškai nustebina. Perkant „Filorga“ micelinį vandenį taip pat susilaukiau pardavėjos replikos: „kažin ar verta tiek mokėti…“. Komentuoti kainas gali, o pasakyti, ar tinkamas akių makiažui valyti, ne… Na, bet apie viską nuo pradžių ir išsamiai.

Apie FILORGA micelinį vandenį

Kodėl pirkau? Specialiai neieškojau, internetinių pagyrų nebuvau skaičiusi. Prie kasos prisiminiau, kad micelinis vanduo pasibaigęs. Tad skubėdama pasiėmiau iš artimiausios lentynos. Netyčiukas.

Žadama, kad šis micelinis vanduo pašalins nešvarumus, nepažeisdamas epidermio ir išsaugodamas odos fiziologinį balansą, drėkins ir nuramins odą bei skatins odos regeneraciją (padės kovoti su senėjimu). Kitaip tariant, nuvalys, nuramins ir atgaivins. Be kvėpiklių, oftalmologiškai patikrintas. Tinka visų tipų odai.

Talpa – 400 ml. Pagamintas Prancūzijoje. Nuo atidarymo galioja 18 mėn.

Sudėtis išnagrinėta „KosmetikosDNR“, tad nesikartosiu. Trumpai drūtai, sudėtis – labai nebloga. Visi ingredientai:

Aqua, Propanediol, Sodium Citrate, Trehalose, Disodium EDTA, PEG-6 Caprylic/Capric Glicerides, Zinc Pca, Cetrimonium Bromide, Citric Acid, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid.

Naudojimas įprastas: miceliniu vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu nuvalyti veidą, akis, kaklą, dekoltė. Kartoti, kol vatos diskelis bus švarus. Naudoti ryte ir vakare. Nereikia nuskalauti.

Įspūdžiai ir potyriai

Pakuotei dedu pliusą. Subtilus, tvarkingas baltos ir juodos derinys. Mėgstu minimalizmą ir patogumą. Pakuotė sandari.

Konsistencija – kaip vandens. Skysta ir jokio kvapo. Nuo kitų mano bandytų micelinių vandenų skiriasi… minkštumu?.. Sunku žodžiais nusakyti, bet FILORGA micelių vanduo švelnesnis ir minkštesnis už kitus vandenis.

Odai patinka. Makiažą nuvalo gerai: pudrą ir šešėlius puikiai, akių makiažą šiek tiek prasčiau, bet skųstis tikrai nėra kuo. Akių negraužia (nors maniškės jautrios). Nusivalius odos netempia, bet paakiuose jaučiu nedidelį lipnumą.  Apie anti-aging efektą net nekomentuoju – valikliais raukšlių tikrai nenuvalysite.

Naudojasi skalsiai. Per tris savaites išnaudojau ketvirtadalį.

Galutinis vertinimas: 2,5/3. Micelių vandenis vertinti neįdomu: arba tinka, arba netinka. Šis tinka ir patinka.  Kodėl ne maksimalus vertinimas? Nes vis dar neturiu atsakymo į pardavėjos repliką, ar verta tiek mokėti.

Naudinga: Kaina – 25 Eur. Ieškokite didesnėse „Eurovaistinėse“, „Kristianoje“ arba http://www.filorga.lt/.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

+ There are no comments

Add yours