Pavasarį apsižiūrėjau, kad mano paakiai atrodo prasčiau už dešimtmečiu vyresnių kolegių. Vienas vargas su paakių oda: markstymasis, juokas ir raukymas, netinkama miegojimo poza, sveikatos sutrikimai, per daug kompo, kavos ir stresas, prasta kosmetika – viskas atsispindi lyg veidrodyje. Neišgyvenčiau be paakių kremo.

Prisipažinsiu, nemažai paakių kremų nepabaigiu. Netinka, nepatinka, matau prastėjančią paakių būklę – atsisveikinu. Šįkart apie kremą, kurį pabaigiau iki paskutinio lašo – prancūzų FILORGA „Time-Filler Eyes“.

Apie FILORGA paakių kremą “Time-Filler Eyes”

Kremas skirtas neaišku kokio amžiaus damoms. Taip, taip, žinau, kad odos priežiūros priemones reikia rinktis pagal odos būklę, o visi tie ant pakuočių ir reklamose išryškinti užrašai 30+ ar 50+ yra šakėmis ant vandens rašyti. Bet… Kai stovi prieš lentyną, kurioje keliolika ar keliasdešimt kremų, neaišku kuo besiskiriančių… Tai trikdo.

Kažkur interneto platybėse radau, kad „Time-Filler Eyes” rekomenduojamas 40+ damoms, bet tai nėra oficiali gamintojo info. Nors 40+ truputį ankstoka naudoti, bet paakiai, kaip minėjau, visai praradę estetinį vaizdą :).

Gamintojas žada unikalią formulę (visi gamintojai tą žada…), kuri pakoreguos estetinį vaizdą: žadamos jauniau atrodančios (tą irgi girdėję) ir plačiau atmerktos akys (šito bent jau aš negirdėjusi, ir man šis pažadas laaabai patinka ☺). “Time-Filler Eyes” skirtas sutvarkyti keturias esmines problemas:

  1. Sumažinti/lyginti raukšleles apie akis;
  2. Pakelti akių vokus (pagerinamas odos elastingumas, gebėjimas susitraukti);
  3. Patankinti blakstienas (!)
  4. Kovoti su pandos efektu (tamsiais ratilais).

Pastebimi pokyčiai žadami nuo pirmųjų dienų. Talpa – 15 ml. Nuo atidarymo suvartoti per pusmetį.

Sudėtis gausi ingredientų. Tarp vyraujančių – odai naudingi kaprilo/kaprio trigliceridai, palengvinantys kitų kreme esančių medžiagų įsisavinimą, kondicionuojantys odą, atstatantys lipidinį barjerą. Radau migdolų aliejaus, lašą vit. A ir E, odos atsinaujinimą skatinančio provitamino B5, hialurono (tiesa, antroje sudėties pusėje) ir galybę saugių, bet sunkiai ištariamų medžiagų, kurias paliksiu vertinti profesionalams.

Rasti du blogiukai – benzilo alkoholis (gan aukštai ingredientų sąraše) ir konservantas fenoksietanolis. Yra ir keletas ingredientų, galinčių kimšti poras ar suerzinti odą.

Naudojimas. Kiekvieną rytą ir/ar vakarą nedidelį kiekį kremo švelniai įtapšnoti į paakių odą. Nepamiršti viršutinio voko ir blakstienų augimo linijos.

Potyriai, įspūdžiai ir vertinimai

Pakuotės dizainui dedame pliusą. Juoda ir balta. Man gražu. Patogumui dedu minusą. Folijos apsauga plyšo, turėjau susirasti mentelę ir po naudojimo ją nuplauti (kam tai patiktų?). Kiekvieną kartą pakabindavau per daug. Dar atsukimas, užsukimas… Dozatorius būtų patogiau, bet…

Konsistencija tiršta, primenanti vazelino prisodrintą tepalą. Dozatorius turbūt neįveiktų. Šauniausia dalis – kremas susigeria akimirksniu ir nepalieka juntamos plėvelės ar riebalo pojūčio. Taip greitai į odą susiurbiamo kremo nesu turėjusi. Pliusas. Sunaudojau iki galo:

Odai patiko. Tepiau ryte ir vakare mėnesį laiko. Ar išnyko raukšlės? Stebuklas neįvyko (jo ir nesitikėjau), bet vaizdelis veidrodyje ženkliai geresnis. Tinkamas drėkinimas ir maitinimas duoda rezultatų. Aiškiausiai matosi, kad raukšlelės, einančios nuo išorinių kampučių iki smilkinių (na, tos žaviosios žąsų kojelės) ne tokios ryškios. Paakiuose smulkios raukšlelės taip pat mažiau pastebimos. Na, o su gilesnėmis dar reikia padirbėti.

O kaip gi kiti pažadai? Ar blakstienos tankesnės? Nežinau, nes mėnuo – per trumpas laiko tarpas blakstienoms suželti. O ir netepiau aš kremu palei blakstienas (neįprasta…). Ar juodi ratilai pašviesėjo? Negaliu vertinti, nes paakiai niekada nebuvo laai tamsūs. Ar akys atsivėrė plačiau? Tokių komplimentų nesulaukiau. Bet gal sulauksiu? 🙂

Galutinis vertinimas: FILORGA “Time-Filler Eyes” man tiko ir patiko. Skiriu 2.5 iš 3. Minus 0.5 už gąsdinantį benzilo alkoholį sudėtyje.

Naudinga: Kaina – ~52 Eur. Ieškokite “Eurovaistinėje”, “Kristianoje” arba www.filorga.lt. Verta gaudyti nuolaidas.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame