Svečiuose Inga. Pagalba nagams – EVELINE nagų stipriklis su deimantais

Estimated read time 3 min read

Silpnus ir besisliuoksniuojančius nagus kankinti ilagaaikiu geliniu lakavimu – bloga idėja. Gražu, bet negerai. Gelinį laką, nesulaukus vizito pas manikiūrininkę, nusikrapštyti pačiai – labai labai bloga idėja. O visa tai pakartoti ne vieną ir ne du kartus – super blogai.

Na, bet tokios pamokos verčia ieškoti ir atrasti gerų dalykų. Taigi, viskas nuo pradžių.

Prisidirbusi (kas neįsivaizduoja, apie ką kalbu, gali pasigrožėti čia), prisipirkau pagelbėti turinčių priemonių. Tepiau tepiau, dūsavau dūsavau…Vėl tepiau, vėl dūsavau – pagerėjimas buvo minimalus. Pasišiaušusi nago ploštelė matėsi net užtepus kelis sluoksnius vienos ar kitos priemonės. Apie sluoksniavimąsi net nekalbu…

Kol vieną priemonę parekomendavo keli visiškai nesusiję žmonės. Tik prisakė: „Nepadaugink, nes nagus skaudės“ (???). Bet nusipirkau. Džiaugiuosi. Dalinuosi.

Apie nagų stipriklį „Diamond Hard and Shiny Nails“ iš „Eveline Nail Therapy“

Žadama, kad šis super duper stipriklis apsaugos silpnus nagus nuo lūžinėjimų, įtrūkimų ir sluoksniavimosi. Sudėtyje esantys titanas bei deimantai ant nago suformuos ypatingai kietą sluoksnį, kuris veiks kaip apsauga nuo sluoksniavimosi ir pažeidimų. Nagai bus sudrėkinti, pastiprinti ir sveikai atrodys.

Naudojimas (gamintojo nurodymai): prieš naudojant gerai suplakti. Pirmoji diena: tiesiai ant nagų užtepti vieną stipriklio sluoksnį. Antroji diena: užtepti antrą sluoksnį. Trečioji diena: nuvalyti senus sluoksnius, užtepti naują sluoksnį. Kartoti dvi savaites, o po jų daryti vieno mėnesio pertrauką.

Naudojimas (vertėjų į lietuvių kalbą nurodymai): 1 ar 2 sluoksnius tepti ant sausos ir švarios nago plokštelės. Palaukti, kol nudžius, ir tepti nagų laką. Priemonę galima naudoti savarankiškai. Siekiant geriausių rezultatų, naudoti 2-3 kartus per savaitę.

Kiek skirtumų instrukcijose radote? ☺ Stebiuosi, kad vis dar stebiuosi produktų aprašų vertimais…

Įspėjimas: nenaudoti, jei nagai pažeisti (pvz., po akrilinio manikiūro). Prieš tepant stipriklį, apynages patepti kremu ar aliejuku (apsaugai). Pasireiškus alerginei reakcijai (skausmui, deginimui ar pan.) nutraukti naudojimą.

Sudėtyje, kaip įspėjama, yra 2 proc. formaldehido, kuris stiprina nago plokštelę. KosmetikosDNR sako, kad sudėtyje yra trys vidutinio saugumo ir vienas sveikatai pavojingas ingridientas. Dar sako, kad sudėtyje nėra nieko, kad galėtų nagus stiprinti.

Visi ingridientai: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride, Trimellitic Anhydride, Glycol Polymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Formaldehyde, Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid /Fc, Phthalic Acid/, Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI 77891, N-Butyl Alcohol, Lauroyl Silk Amino Acids, Citric Acid, Styrene / Acrylates Copolymer, CI 19140, CI 77491, Talc.

Įspūdžiai, potyriai, vertinimas

Prisipažinsiu, naudojau ne pagal instrukcijas – užtepdavau vieną sluoksnį, po 3-4 dienų nuvalydavau ir užtepdavau naują. Naudojau tris savaites.

Kvapas aitrokas, primena nagų lakus. Šepetėlis tolygus, priemonė tepasi tolygiai.

Panašus į nagų lako viršutinį sluoksnį (top coat). Užtepus vieną sluoksnį, spalvos beveik nesimato – nagas šiek tiek blizgus, tvarkingas ir tiek. Padengus nagą dviem sluoksniais, įgaunama balkšva, natūralų prancūzišką manikiūrą primenanti spalva.

Be didelių ditirambų konstatuoju – po 3 savaičių naudojimo poveikis pastebėtas! Ir ne tik dekoratyvinis. Šerpetojimai ir sluoksniavimasis dingo po pirmos savaitės. Nagai neplyšta ir nebesilanksto į visas puses – akivaizdžiai tvirtesni, kietesni. Užtepus stipriklio, nagais malkas galima kapoti – toks kietas sluoksnis susiformuoja.


Įvertinimas:

(minus 0,5 už kelis minusus sudėtyje)

Naudinga: Pirkau „Droge“, mokėjau 3 su centais.

Dėkoju Ingai už rekomendaciją! 

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
  1. 2
    Virgilija

    Pastoviai naudoju nagų stipriklį. Naudojau šitą su deimantais. Naudoju dabar su aukso dulkėmis. Pasiteisino. Pradžioje naudojau pagal instrukciją, kas diena 4 dienas po sluoksnį. Dabar kaip lako pagrindą. Man patinka.

  2. 3
    Monika M

    Beje, kelis kartus pradėjo skaudėti nagus, mausti, tikrai labai nemalonus jausmas, teko kuo skubiau nusivalyti nagų laką.

+ Leave a Comment