Svečiuose Inga. Mergaitiški džiaugsmai arba odelių aliejukas „Blossom“ iš SAVINA

Estimated read time 2 min read

Net rimtoms damoms kartais norisi nerimtų gėlyčių.  Ypač orams atšalus. Gal žmogaus genuose įrašytas keistas potraukis žiemą žibuoklių ieškoti?.. Akis užkliuvo už gėlėmis puošto buteliuko ant manikiūrininkės stalo, ir SAVINA „Blossom“ aliejukas odelėms atsidūrė mano rankose. Dalinuosi įspūdžiais.

Apie SAVINA „Blossom Cuticle OIl“

Žadama, kad šis aliejukas efektyviai suminkštins, sudrėkins ir atstatys sausas odeles aplink nagus, lengvai susigers, nepaliks riebumo pojūčio, maloniai kvepės. Kvapų pasirinkimas – vyšnių, levandų, kinrožių, žemuogių, apelsinų, citrinių, vynuogių ir pan. Gėlyčių spalva taip pat šiek tiek skiriasi. Pagaminta JAV.

Sudėtis: du minkštikliai, mineralinis aliejus ir šiek tiek kvėpiklio.

Visi ingredientai: Isopropyl Myristate, PPG-15 Stearyl Ether, Mineral Oil, Fragrance, CI 60725.

Naudojimas: šepetuku patepti odeles ir aliejuką įmasažuoti.

Įspūdžiai, nuomonė, vertinimas

Pakuotė, žinoma, verta atskiro sakinio. Meluočiau, jei sakyčiau, kad tai prabanga ir elegancija alsuojantis flakonas. Spalvotos gėlytės buteliuko viduje patraukliau atrodo iš toliau nei apžiūrinėjant iš arti, bet dedame pliusą už idėją. Atrodo kasdieniškai, bet mielai.

Konsistencija lengva, susigeria akimirksniu. Patinka, kad visiškai nepalieka riebalo. Kvapas šiek tiek per stiprus mano nosiai (maniškis kvepia vyšniniais saldainiais).

Panaudojus odelės atrodo sudrėkintos, vizualiai gražesnės. Naudoju kartą ar du per savaitę (dažniau pamirštu pasiteplioti), bet to visai pakanka. Manau, labai išsausėjusias odeles reikėtų tepti dažniau arba pasiieškoti riebesnio aliejuko.

Įvertinimas:

Naudinga: Mokėjau – 5,90 eur. Ieškokite „Cascadoje“.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame!

+ There are no comments

Add yours