Svečiuose Inga. Mainų dėžutė nuo Salomėjos: atradimai ir tuno paieškos

Estimated read time 3 min read

Mainų priešistorę Salomėja aprašė čia, tad belieka pulti išpakuoti, viską apžiūrėti ir pasigirti :). Iškart atsiprašau už nuotraukų kokybę – panašu, kad pilnatis veikia ir techniką.

Prisipažinsiu – nelabai mėgstu dovanų ir kitų žmogėnų man nupirktų daiktų. Net mama kosmetikos man niekada neperka („tau neįtiksi“). Bet šios dėžutės turinys pasirodė toks artimas ir savas. Lyg būčiau pati viską išsirinkusi. Ačiū!

Tiesa, pasigedau tuno. Buvau rimtai patikėjusi Salomėjos brūkštelėtu pažadu atsiųsti tuno skardinėje. Pagalvojau, kad moteriškė gal nupušo – katino aš gi neturiu. Oi, spausdinimo klaida: pagalvojau, kad Salomėja pamažu tampa rimta namų šeimininke ir nori savo kulinariniais atradimais su pasauliu dalintis. Pasijuokiau, bet mandagiai nutylėjau. O šiandien visai rimtai to tuno dėžėje ieškojau!.. (Salomėjos pastaba: tai tiesiog buvo paerzinimas prisimenant šitą: “Tiesiog NE. Saldainiams ir vitaminams kosmetikos dėžutėje ne vieta. Kaip ir sausainiams, kumpio šmotams,  žąsų kepenėlėms, tunui skardinėje, prieskoniams, pomidorų padažui ar uogienei.Tik pamiršau to tuno nupirkti).

Taigi, lukštename. Kaip tikras paršelis, viską išpakavau net nefotografuodama mažųjų dailių paketėlių. Kriu-kriu 🙂

 

Pastarąjį pusmetį galėčiau pavadinti padoraus serumo paieškos sezonu. Keli aprašyti čia, o kiek neįtikusių/nepatikusių išrikiuotų ant komodos… Tad labai džiaugiuosi „Now Solutions“ serumu su hialuronu. Atrodo rimtai. Testuosiu jau šįvakar.

Kokia grožio dėžutė be rankų kremo? Dar vakar pagalvojau , kad neturiu jokio įdomaus kremo rankoms. Tad „Madre Labs“ su arganų aliejumi – pačiu laiku. Didelis pliusas šiam kremui – jokio kvapo. Keliaus į stalčių darbe (tik ten prisimenu kasdien pasitepti).

Sausas šampūnas „Batiste“ – pažįstamas ir dažnai naudojamas pagalbininkas. Šiek tiek sausina, bet puikiai pakelia prisiplojusius plaukus. Lūpų balzamas „Sierra Bees“ – kažkada norėjau, bet tingėjau užsisakinėti už jūrų marių. „NYX“ kreidelė-pieštukiniai šėšėliai – proga išbandyti tokio tipo šešėlius (kažkodėl nesu bandžiusi pieštukinių).

Apie “Sleek” šėšėlius vis paskaitinėdavau ir planavau išbandyti. Net svarsčiau Salomėjai nupirkti. Tad super duper – galėsiu testuoti nedelsiant. Spalvų pavadinimai “veža” – saulėtekis, sutemos, saulėlydis, rūkas, debesuota, mėnesiena ir kt. Geros spalvos.

Na, ir Salomėjos netikėtai pastebėta mano didelė meilė lakštinėms veido kaukėms. Šešios kaukės = šešios atsipalaidavimo valandėlės. „Iroha“, „Marion“, „Dailisi“. Viena kažkada bandyta, o kitas turiu pastudijuoti, paskaitinėti, pauostinėti ir išbandyti. “Marion” net nematytos. Nekantrauju išsirinkti, nuo kurios pradėsiu.

Ir kita mano maža silpnybė – mėginukai. Na , kaip gi be jų :).

Dar kartą ačiū! Nė vieno daikto “pro šalį”. Man pirmi tokie mainai ir, atrodo, neprisvilę? Tikiuosi, džiaugsmas abipusis :).

Dėkoju Ingai ne tik už įrašą, bet ir už pačius mainus. Tokios personalizuotos grožio dėžutės yra pačios geriausios! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours