Svečiuose Inga. L‘Occitane siurprizų dėžutė „Bijūnai – tobulai veido odai"

Estimated read time 4 min read

L‘Occitane man yra pats nuosaikiausias prekės ženklas. Nenuvilia, kai nori pasilepinti ar perki dovaną, bet ir nestebina. Palaikomas panašus asortimentas, panaši produktų kokybė, panaši komunikacija. Nuosaiku, nuoseklu ir nuspėjama. Ir tai nėra blogai. Lyg ramybės oazė – žinai, ką rasi, ir nuspėji, ką atrasi.

Bet jei vieną gražią dieną akis užkliūva už L‘Occitane pažado nustebinti, negali atsispirti… Taigi, išpakuojame L‘Occitane siurprizų dėžutę „Bijūnai – tobulai veido odai“.

Apie L‘Occitane bijūnų siurprizų dėžutę

Žadama, kad

  • nustebsite;
  • rasite kelis bijūnais kvepiančius produktus veido odos priežiūrai ir „dar šį tą“;
  • bus įdėti keli mėginėliai, leisiantys susipažinti su kitais L‘Occitane produktais;
  • rinkinio vertė – 34 eur (už 19 eur kainą).

Prisipažinsiu, susiviliojau ne tik žadamu siurprizu, bet ir bijūnais. L‘Occitane skelbiasi užpatentavusi bijūnų ekstraktą, kuris gerina odos būklę, padeda kovoti su odos trūkumus, suvienodina veido odos spalvą. Skamba gerai? Noriu būti nustebinta. Noriu būti graži.

Išpakuojame: įspūdžiai ir pasvarstymai

Pakuotė. Išoriniam maišeliui su rankenomis – pliusas (L‘Occitane puikiai žino, kad damos pirkinių į rankines negrūda). Iškvėpintam vyniojamam popieriui – pliusas (vos negrįžau į parduotuvę pasiteirauti, koks čia kvapas). Bet… Pirkdama dėžutę, tikiuosi dėžutės. Juk čia ne siurprizų maišiukas. Popieriniai maišeliai – tik kasdieniams pirkinukams ir spurgoms.

Turinys. Žadėti bijūnų gėriai:

Bijūnų makiažo prausiklis „Peony Perfecting“ (200 ml). Prisipažinsiu, tai buvo produktas, kurio labiausiai nenorėjau. Prausiklius seniai pakeičiau miceliniu vandeniu. O čia pilno dydžio produktas… Visgi, kol kas šio produkto neatsisakau – užkabino tai, kad čia micelinis prausiklis, nors ir gelinės tekstūros. Neapsisprendžiu, reikia man jo ar ne, noriu jo ar ne.

Bijūnų veido tonikas „Peony Perfecting“ (50 ml). Žada tai, ką žada dauguma tonikų – pašalinti makiažo likučius, atgaivinti, sušvelninti odą, sutraukti poras. Nelabai įdomus, bet naudotinas. Be to, vasarą kelioninis dydis visada praverčia.

Bijūnų veido kremas “Perfecting” (8 ml). Tinkamas visiems odos tipams, skirtas odos spalvai ir būklei koreguoti. Testuosiu. Norėjau, nes vasarai ieškau kažko lengvesnio už „Divine“ šlamučius.

Bijūnų veido serumas (1 ml mėginukas). Esu amžinose stebuklus darančio serumo paieškose, tad mielai susipažinsiu.

Žadėtas „dar šis tas“:

Vyšnių žiedų dušo gelis (35 ml). Mane šis gelis persekioja. Kiek perku mini rinkinukų, tiek šį gelį randu.

Mėginukai: gaivinamoji plaukų kaukė, šlamučių makiažo valymo pienelis, taukmedžio veido aliejus. Na, mėginukų tiesiog turi būti – kokia gi kosmetikos dėžė be jų.

Galutinis vertinimas

Žadėtų bijūnų radau. Rinkinukas neblogas. Bet… Nenustebino. Labiau domintų mažiau įprasti produktai – bijūnų šveitiklis, CC kremas, gal net lūpų balzamas. Sunku sukomplektuoti siurprizą iš prausiklio ir toniko. Juo labiau, kad el. parduotuvėje detalizuoti visi produktai. O ir bijūnų produktų ne tiek ir daug. Tokią dėžutę vadinčiau tiesiog grožio dėžute ar rinkinuku, ne siurprizų dėžute.

Ir dar. Būtų smagu dėžutėje rasti brūkštelėtus kelis sakinius dėžutes pirkėjui, lankstinuką su odos priežiūros patarimai ar įdomia info, nuolaidos kuponą.

Naudinga: Dėžutės kaina – 19 eur. Dėžutės sudėtis keičiama kas mėnesį. Įsigyti galima L‘Occitane parduotuvėse arba el. parduotuvėje. Parduotuvėse – teirautis pardavėjos, nes ekspozicijoje nerasite.

Pabaigai – pagiriamasis žodis L‘Occitane pardavėjoms. Neįkyrios, bet užkalbintos visada noriai pasakoja apie produktus ir pataria.

Ačiū, Inga! 

Visada laukiame jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours