Apie „LipMonthly“

Kuo gi mus vilioja „LipMonthly“? Žadama kiekvieną mėnesį atkeliaujanti kosmetinė, kurioje 4-5 pilni produktai lūpoms – lūpų balzamai, blizgiai, lūpdažiai, pieštukai ir kiti gėriai – nuo nišinių iki gerai žinomų prekės ženklų. Siuntimas nemokamas. Žadama krepšelio vertė – didesnė nei 40 JAV dol.

Galimi trys prenumeratos planai:

  • 1 mėn. – 12,95 JAV dol. Siūlomas 50 proc. nuolaidos kodas pirmam krepšeliui.
  • 4 mėn. – 38,95 JAV dol. Siūlomas 100 proc. nuolaidos kodas pirmo mėnesio krepšeliui.
  • 12 mėn. – 116,55 JAV dol. Siūlomas kodas, su kuriuo pirmų trijų mėnesių dėžutes gausite nemokamai.

Prenumeratos planas prasitęsia automatiškai. Nutraukti prenumeratą paprasta – prisijungus prie savo paskyros, tereikia paspausti mygtuką ir iš sąrašo pasirinkti prenumeratos nutraukimo priežastį.

„LipMonthly“ krepšelio keliavimo ypatumai

Mėnesio 10 dieną „LipMonthly“ iškeliauja iš JAV į paskirstymo sandėlius Vokietijoje. Iš ten – krepšeliai išsiuntinėjami po ES šalis.

Siuntos sekimo istorija rodo, kad krepšelis išsiųstas gegužės 12 d., Vokietijoje buvo gegužės 21 d., Lietuvoje – gegužės 24 d. Pašto lapelį pasiimti siuntinio gavau birželio 1 d…

Išpakuojame…

Krepšelis atkeliauja tvirtame blizgančiame voke su apsauginiais burbuliukais. Didelis geltonas lipdukas informuoja, kad siunta transportuojama ES teritorijoje veikiančio operatoriaus, bet pačios siuntos kilmė nėra ES. Kitaip tariant, jei siuntos vertė didesnė nei nustatyta, muitinė paprašys susimokėti.

„LipMonthly“ grožio krepšelio vertė nėra didelė, tad muitų ir kitų mokesčių mokėti nereikia.

Viduje – nei „labas“, nei „viso gero“, t. y. jokios žinutės nuo krepšelio sudarytojų, nėra ir produktų pristatymų. Nedidelėje (pigiu kinietišku šlamštu kvepiančioje) dirbtinės odos kosmetinėje – keturi produktai.

„Dirty Little Secret“ lūpdažis „Guilty Pleasure“. Ryški ciklameno spalva. Kasdienai man per ryški, bet naudojama (kasdien tokių matai gatvėje). Neįsivaizduoju, ką daryčiau su elektrine „Walk of Shame“ arba samanų spalva „Payback“.  Su visomis spalvomis ir jų fainais pavadinimais galima susipažinti http://www.dirty-little-secret.com/

Pats lūpdažis minkštas, gerai tepasi, nesausina, sudėtis nebloga. Kaina – 10 JAV dol. Pagamintas Kinijoje.

„Manna Kadar“ lūpų gruntas „Manna Babe“. Naudojamas kaip pagrindas prieš blizgį. Ryški spalva, neriebus, nevarvantis ir ne per minkštas. Užsidažai šį pagrindą ir gali tepti permatomą blizgį. Kaina – 24 JAV dol. Pagamintas Kinijoje.

Gamintojas šią spalvą rekomenduojama tamsiaodėms. Su visomis spalvomis galima susipažinti http://mannakadarcosmetics.com/collections/lip-locked

„So Susan“ gelinis gruntas „Jello Shot“. Gali būti naudojamas lūpoms ir skruostams. Tinka veganams, 99 proc. ingredientų natūralūs, be mineralinių aliejų, parabenų, gliuteno, ftalatų, hopalerginis, nekemša porų, netestuotas su gyvūnais. Kvepia braškėmis. Vienžo, gėris ☺ Lengvas, neriebus. Patepta oda labai greitai įgauna gan ryškų rausvą atspalvį.

Kaina – 29 JAV dol. Pagamintas lyg ir Italijoje.

„Pencil Me In“ pieštukas akims „Purple Passion“. Taip, taip, akims. Kiek teko skaityti atsiliepimų apie „LipMonthly“, pieštukai akims čia dažnas reiškinys.

Pieštukas minkštas, su nedideliu blizgesiu. Spalva – truputį šviesesnė nei baklažano. Graži. Tik ne kasdienai… Kaina – 6 JAV dol. Pagamintas lyg ir Kongo Demokratinėje Respublikoje (?).

Vertinimas. Faina susipažinti su naujais produktais ir į pasaulį pažvelgti plačiau per naujus prekių ženklus. Smagus nuotykis. Juk už šį krepšelį temokėjau berods 6.95 JAV dol. (pasinaudojau 50 proc. nuolaidos kodu).

Keli priekaištai: (1) Krepšelį praturtintų glaustas produktų pristatymas; (2) Spalvos tinkamos tamsiaplaukėms ir/ar mėgstančioms ryškų makiažą; santūresnės damos džiaugtųsi santūresnėmis spalvomis.

Naudinga: Užsisakyti šį grožo krepšelį galima https://lipmonthly.com/

Dėkoju Ingai už apžvalgą ir kaip visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.